من احساس نیاز … نیاز به … کند کردن کارها را دارم.

اینگونه نیست که این عبارت چگونه پیش برود ، اما این اوقات عادی نیستند. تنوع گزارش می دهد که هنوز یک فیلم بزرگ بزرگ تابستانی دیگر یک کانال بزرگ تابستانی نیست تفنگ برتر: ماوریک آخرین فیلمی که اکرانش به دلیل همه گیر شدن کرونور ویروس اکنون به تعویق افتاده است. در ابتدا قرار بود در تاریخ 24 ژوئن در سینماها افتتاح شود ، این فیلم اکنون در 23 دسامبر سال 2020 اکران می شود. این فرضیه باید فصل پخش فیلم های کریسمس را کمی سرگرم کننده تر کند. است امسال یک فصل فیلمبرداری کریسمس.

موریک سالها و سالها در حال توسعه بوده است. اصلی تفنگ برتر در سال 1986 منتشر شد و شایعات عاقبت برای دهه ها ادامه دارد. در ضمن ، کارگردان اصلی فیلم ، تونی اسکات ، درگذشت. سرانجام او با جوزف کوسینسکی ، فیلمساز پشت فیلم علمی تخیلی تام کروز جایگزین شد فراموشی. هنگامی که این پروژه سرانجام با هم جمع شد ، درست در میان یک همه گیر جهانی به پرواز درآمد.

مطلب پیشنهادی  Keanu Reeves فاش کرد که چرا او برای "ماتریکس 4" بازگشت

در این مرحله ، واقعیت این است تفنگ برتر: ماوریک به کریسمس منتقل شد و نه تابستان سال 2021 تقریباً باعث امید و خوش بینی است. بخش اعظم رقابت های فیلمبرداری شده در ابتدا فیلم به آینده منتقل می شود. اوایل این هفته Ghostbusters: Afterlife از این تابستان به مارس بعدی منتقل شد. دیروز ، ما این را یاد گرفتیم Minions: ظهور گرو به جای روز استقلال در سال 2020 برای 4 ژوئیه 2021 افتتاح می شد. ما مدت زمان طولانی منتظر ماندیم تفنگ برتربنابراین ، چند ماه دیگر در طرح بزرگ چیزها نیست. بیایید فقط به سینماها امیدوار باشیم هستند توسط Christmastime بالا و در حال اجرا (و پر رونق).

به روز رسانی: تام کروز این نظر را در سایت ارسال کرد تفنگ برتر تاخیر انداختن.

گالری – هر فیلمی که به دلیل Coronavirus زودتر به VOD می رود: