در حالی که شاید از شان کانری به عنوان جیمز باند بیشتر یاد می شود ، او بازیگری پرکار و دارای لیست گسترده اعتبارات بود. یکی از نقش های کمتر شناخته شده او نقش جان میسون در دومین فیلم بلند مایکل بی است ، صخره. پس از گذراندن تعطیلات آخر هفته کانری ، بی یک مقاله ادای احترام کوتاه را برای هالیوود ریپورتر برجسته کردن تجربه کار با غول برجسته هالیوود.

“او افسانه بود. همه ما در حرفه خود چند معلم داریم. آنهایی که چیز خاصی را در وجود شما نقش می بندند. معلمانی که 20 سال است آنها را ندیده اید ، اما هنوز هم حکمت آنها را مثل دیروز به یاد دارید. ” “شان كانری یكی از آنها برای من بود.” او همچنین گفت که به دلیل وضعیتش از کار با کانری عصبی است ، اما “لبخند شگفت انگیز جیمز باند” کانری او را راحت کرد. در طول تولید ، کانری Bay را با نام مستعار محبت آمیز “پسر” صدا می کرد.

مطلب پیشنهادی  25 صحنه مهم جنسی در تاریخ فیلم

بی یک خاطره خاص را از مجموعه یادآوری کرد صخره. در حالی که آنها به تنهایی مشغول فیلمبرداری صحنه بودند ، بی به کانری فاش کرد که باید در مورد برنامه عقب مانده فیلم با مدیران دیزنی دیدار کند. کانری با حضور در جلسه پیشنهاد کمک به خلیج فارس را داد. کانری با استفاده از نفوذ خود ، مدیران را متقاعد کرد تا بودجه مورد نیاز برای تکمیل فیلم را در اختیار Bay قرار دهند.

اما چرا کانری برای کمک به تولیدی که در آن فقط بخشی از نمایش را بازی می کند ، دست و پا بیرون می رود؟ بی توضیح داد: “او این کار را انجام داد زیرا عاشق فیلم بود.” او عاشق تعالی و بهترین کاری بود که می توانست. اخلاق کاری او منع هیچ کاری نبود ، بهترین چیزی که من تجربه کرده ام. “

گالری – هر فیلم جیمز باند از بدترین به بهترین رتبه بندی شده است: