مقاله های سالگرد تمایل دارند نگاه های محبت آمیز به فیلم های محبوب بازگردند. قطعه جدید نیست گزارشگر هالیوود به بیستمین سالگرد اصلی رسیده است مردان ایکس. این مقاله مجموعه فیلم را “آسیب زا” می نامد و ادعا می كند كه این واقعیت كه فاكس قادر به رفتار نادرست كارگردان برایان سینگر در حین تولید بود “یك هیولا را ایجاد كرد” كه سال ها در هالیوود رونق گرفت ، تا اینكه مقاله ای منتشر شود. اقیانوس اطلس اتهامات مفصل مربوط به سوء رفتار جنسی.

شما باید بروید THR برای داستان کامل از رفتار سینگر در مجموعه ، اما این قطعه با یک حکایت عمدتاً نامربوط اما کاملاً جذاب در مورد روزهای ابتدایی تولید آغاز می شود ، هنگامی که سینگر و تهیه کنندگان در حال کار در بخش فاکس بودند که سعی در پخش فیلم داشتند. ظاهرا ، یک روز در بهار سال 1999 مایکل جکسون فقط در دفتر حضور پیدا کرد تا خودش را به عنوان مرد بازی کند تا بنیانگذار و رهبر X-Men چارلز خاویر را بازی کند.

مردان ایکس تهیه کننده لورن شولر دونر این قسمت را با جزئیات به یاد آورد:

من به او گفتم ، “آیا می دانید خاویر یک پیر سفید پوست است؟” و مایکل گفت ، “آره ، بله. می دانید ، من می توانم آرایش بپوشم.

جکسون به عنوان بخشی از اوج فروش خود ، یک نمایش “دقیق و کامل با فیلم کوتاه” را به نمایش گذاشت ارواح، “یک فیلم کوتاه 40 دقیقه ای جکسون با همکاری استاد آرایش استن وینستون و نویسنده ترسناک استفن کینگ ساخته شده است. جکسون شخصیت های بی شماری از جمله یک سفید پوست پیر را بازی می کند. در واقع مقاله ای در مورد ارواح اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد آن بخوانید در بایگانی ScreenCrush – اما می توانید فیلم زیر را مشاهده کنید:

مطلب پیشنهادی  "سخت بمیر" برگشته است؟ تبلیغات جدید بازگشت مک مک کلین را تحریک می کند

فاکس ظاهراً “هرگز جدی جکسون را برای این نقش در نظر نگرفته است” ، زیرا بخشی از جکسون در حال حاضر با ادعاهای مربوط به سوء رفتار در مورد خودش بود. در عوض ، فاکس گزینه برتر طرفداران X-Men را برای این بازی انتخاب کرد ، پاتریک استوارت ، که برای 17 سال آینده به بازی Xavier رفت. حالا سعی می کنم مایکل جکسون را در آن قسمت تصور کنم. شما به یک ذهن به اندازه چارلز خاویر نیاز دارید تا مغزتان را به طور کامل بپیچید که چگونه این ریخته گری می تواند شکل فیلم های X-Men و به طور کلی فیلم های ابرقهرمانی را تغییر دهد.

گالری – همه مردان ایکس فیلم رتبه بندی از بدترین به بهترین: