مایکل جی فاکس دوست دارد خود را خوش بین بنامد ، اما در خاطرات جدید خود نیز واقع بین است. تشخیص وضعیت سلامتی خود پس از دهه ها با بیماری پارکینسون – اولین بار فاکس در اواخر 20 سالگی تشخیص داده شد – ستاره بازگشت به آینده و چرخش شهر می گوید که از بازیگری کناره گیری می کند – “حداقل در حال حاضر”

این طبق گزیده ای از کتاب نقل شده در لس آنجلس تایمز، که آخرین زندگی نامه فاکس را در ارزیابی خود از سلامتی بازیگر و نویسنده “هوشیار” توصیف می کند. این چیزی است که فاکس در مورد حرفه خود مقابل دوربین می گوید:

برای همه چیز یک زمان وجود دارد و زمان من برای قرار دادن یک روز کاری دوازده ساعته و حفظ هفت صفحه گفت و گو ، بهترین پشت سر من است … حداقل در حال حاضر … من وارد بازنشستگی دوم می شوم. این می تواند تغییر کند ، زیرا همه چیز تغییر می کند. اما اگر این پایان کار بازیگری من است ، چنین خواهد بود.

بر اساس بار، فاکس همچنین در کتاب درباره “تغییرات شناختی” که توسط بیماری پارکینسون ایجاد شده است “به جزئیات می پردازد” از جمله از دست دادن حافظه ، گیجی ، توهم و زوال عقل … او قبل از به یاد آوردن اینکه دیگر نمی تواند رانندگی کند ، به دنبال کلیدهای اتومبیل خود است.

مطلب پیشنهادی  Into the Spider-Verse 'Teases Sequel

خواندن این جملات درباره بازیگری که این همه باعث خوشحالی بسیاری از مردم شده و از طریق بنیاد مایکل جی فاکس برای تحقیقات پارکینسون برای دنیا خیرات زیادی ساخته است دشوار است. کتاب جدید فاکس ، هیچ زمانی مانند آینده نیست: یک خوش بین ، مرگ و میر را در نظر می گیرد، اکنون در فروش است.

گالری – مورد علاقه ما بازگشت به آینده کالا: