من کاملاً نفرت وقتی مردم مقالاتی راجع به بتمن با قدیمی “مقدس ______ ، بتمن!” شروع می کنند کلیشه با این حال ، در این حالت من یک استثنا را خواهم ساخت ، زیرا این خبر بالقوه است که بزرگ و که تعجب آور:

“راه اندازی مجدد مقدس ، بتمن!”

مطابق با گزارشگر هالیوود“منابع” ، “مایکل کیتون” برای گفتگو با “برادران وارنر” در حال مذاکره است تا به مشهورترین نقش خود ، به عنوان بتمن ، از دو بزرگترین فیلمساز دهه 1990 ، در اقتباس آینده از کمیک های DC “فلش” بازگردد. در این از عزرا میلر به عنوان سریعترین مرد زنده یاد خواهد شد که نقش او را از آن بازنویسی می کند لیگ عدالت آی تی و آن: فصل دو اندی موسیشیتی ، فیلمبردار این فیلم را کارگردانی خواهد کرد.

اما این به طور بالقوه نوک یخ بیت است. (نگاه کنید ، اگر یک پست برای استفاده از کلیشه های بتمن دریافت کنم ، من استفاده می کنم همه از آنها.) THR می گوید: “نقشی که برای بازیگر کهنه کار پیش بینی شده است شبیه به نقشی است که ساموئل جکسون در نقش نیک فیوری در دنیای سینمایی مارول بازی کرده است ، چیزی که یک مربی یا راهنما یا حتی کشنده رشته ای است” ، و این که کیتون نیز می تواند به طور بالقوه در فیلم ظاهر شود دختر خفاشی آن برادران وارنر نیز در حال توسعه است.

مطلب پیشنهادی  Macaulay Culkin ماسک صورت خود را از "تنها در خانه" ساخت

این یک مورد جالب برای Keaton است ، که در ماه سپتامبر 69 ساله شد و از سال 1992 تاکنون بتمن بازی نکرده است بازگشت بتمن. در DC Comics ، فلش می تواند از سرعت فوق العاده خود برای پرش بین زمین های متناوب استفاده کند ، بنابراین می تواند به راحتی به زمین دیگری پرش کند ، جایی که بتمن پیرمرد کریزی شبیه به مردی است که در سریال های مشهور طنز فرانک میلر دیده می شود. شوالیه تاریکی برمی گردد. شایعاتی وجود داشته است که فلش سری کتاب های طنز را اقتباس می کند Flashpoint، جایی که یک شرور مسافرتی تاریخچه DC Universe را تغییر داده و نتیجه آن دنیایی عجیب و غریب و تاریک است که در آن فقط Flash از نحوه استفاده از گذشته و بتمن یاد می کند در واقع توماس وین ، پدر بروس وین است. این همچنین می تواند نقشی باشد که برای یک بازیگر قدیمی مانند کیتون کار می کند.

به هر شکلی که او را دوباره معرفی کند ، شانس دیدن کیتون در کیپ و گاو می تواند یک قلاب بزرگ برای فلاش فیلم ، و آن را به راحتی در میان پیش بینی ترین فیلم ابرقهرمانان DC دهه گذشته است.

گالری – هر فیلم کمیک DC رتبه بندی از بدترین به بهترین: