قبل از قانون و نظم، قانون L.A.، همسر خوب، لباس، تمرین، JAG، خساراتو قاضی جودی، وجود داشت پری میسون درام تلویزیونی طولانی مدت نه تنها یکی از اولین نمایش های حقوقی تلویزیون وقتی که در سال 1957 به نمایش درآمد ، بلکه یکی از اولین دوره های هفتگی یک ساعته سریال های تلویزیونی بود. ریموند بور به عنوان شخصیت اصلی بازی کرد ، ابتدا در نمایش اصلی CBS از سال 1957 تا 1966 ، و سپس دوباره در احیای دهه 70 و با موفقیت بیش از 25 فیلم تلویزیونی در NBC از 1985 تا 1993 ، هنگامی که Burr درگذشت.

حالا HBO برای اولین بار از آن زمان ، پری میسون را دوباره بر می گرداند ، در سری جدید با بازی متیو رایس در نقش یک عنوان. جدید میسون داستان اصلی است و میسون از طریق فسادهای دهه 1930 لس آنجلس راه خود را آغاز کرد. اولین تیزر این سریال است:

مطلب پیشنهادی  "درخشش" گرفتن سریال تلویزیونی از ربات بد است

خلاصه داستان رسمی نمایش:

1931 ، لس آنجلس. در حالی که بقیه کشور با رکود بزرگ روبرو هستند ، این شهر در حال رونق است! روغن! بازی های المپیک! صحبت کردن تصاویر! بشارت انجیلی! و آدم ربایی کودک بسیار اشتباه انجام شد. بر اساس شخصیت های ایجاد شده توسط نویسنده ارل استنلی گاردنر ، این سریال درام از ریشه افسانه ترین وکیل مدافع جنایی پری آمریکایی ، پری میسون پیروی می کند. هنگامی که پرونده یک دهه درهایش را می شکند ، پیگیری بی وقفه میسون به حقیقت ، یک شهر شکسته و فقط شاید ، راهی برای رستگاری برای خودش نشان می دهد.

این قطعاً متفاوت از صدای بور متفاوت است پری میسوناما به نظر می رسد یک هیجان قانونی قانونی برای یک دوره بسیار شیک است. کدام … عالی به نظر می رسد؟ پری میسون برتر در HBO یکشنبه 21 ژوئن ساعت 9:00.

گالری – بهترین سریال های تلویزیونی دهه:

برنامه MobileCrush Mobile را دریافت کنید