مت دیمون یک چهره مشهوری است که تمایل دارد از توجه عموم اجتناب کند. بنابراین ممکن است برای شما جای تعجب بگذارد که دیمون و خانواده اش از مارس در دالکی ، ایرلند ، یک روستای ساحلی کوچک در جنوب دوبلین ، خودزنی شده اند. این بازیگر در حال فیلمبرداری درام تاریخی آینده ریدلی اسکات بود آخرین دوئلکه او در کنار اسکات ، بن افلک و نیکول هولوفسنر به طور مشترک نوشت. دیمون در مصاحبه رادیویی جدید خود با Spin 1038 اظهار داشت که تجربه او و خانواده اش چیزی غیر از “باور نکردنی” نبوده است:

feels مثل یک افسانه است. وقتی من برای اولین بار وارد شدم ، مردم می گفتند ، “خوب ، Bono در آنجا زندگی می کند ، Enya در آنجا زندگی می کند” ، گفت: Damon. been فوق العاده است. این یکی از زیباترین مکان هایی است که ما تاکنون داشته ایم. بدیهی است آنچه در جهان اتفاق می افتد وحشتناک است ، اما من به تمام خانواده ام رسیده ام؛ من با بچه های خودم هستم و معلم خود را با ما داریم زیرا قصد داشتیم حدود هشت هفته مدرسه را از دست بدهیم. “

دیمون اعتراف کرد که اوضاع خانواده اش باعث شده است که وی احساس “گناه” کند ، اما او همچنین نسبت به تائوئیزاچ کشور ، لئو وارادکار کاملاً افتخار می کند. دیمون وارادکار را برای کار یک روز در هفته به عنوان یک پزشک در میان کرونویوس توصیف کرد. علاوه بر این ، دیمون کمی نگران است که وقتی این کار را با اطمینان انجام داد دوباره به آمریکا برگردد. وی توضیح داد: “ما آزمایش کافی نداریم ، بنابراین یک افزایش دیگر به نظر می رسد که به خانه برگردد.” به نظر می رسد دیمون به زودی دالکی را ترک نمی کند.

مطلب پیشنهادی  D آن دهه هفتاد ستاره دنی ماسترسون را به تجاوز به عنف متهم کرد

گالری – بهترین پوسترهای اکشن فیلم همه زمانها: