برای جهانی سینمایی- تلویزیونی DC آماده شوید.

وارنر مدیا امروز اعلام کرد که آنها در حال کار برای چرخاندن فیلم آینده متی ریوز در بتمن به تلویزیون هستند. براساس یک بیانیه مطبوعاتی ، این سریال “در بخش پلیس شهر گاتهام” تنظیم می شود و توسط ریوز ساخته می شود ، امپراطوری Boardwalk خالق Terence Winter، و بتمن تهیه کننده دیلان کلارک.

این نمایش جهان را می سازد که در ریوز تأسیس خواهد شد بتمنرابرت پتینسون را به عنوان Dark Dark Knight معرفی می کند:

مجموعه تلویزیونی پیشگامانه که توسط وینتر ساخته خواهد شد در جهان تنظیم شده است. ریوز در حال ساخت برای فیلم بلند بتمن است و براساس بررسی تصویر متحرک آناتومی فساد در شهر گاتهام ساخته خواهد شد و در نهایت یک جهان جدید بتمن را در سراسر سیستم عامل های مختلف راه اندازی می کند. این سریال فرصتی بی سابقه برای گسترش دنیای مستقر در فیلم و کشف بیشتر بی شمار شخصیت های قانع کننده و پیچیده گاتهام فراهم می کند. این نخستین پروژه تلویزیونی برای ریوز تحت توافق کلی اخیراً با گروه تلویزیونی برادران وارنر است.

اگرچه در نسخه ذکر نشده است ، اما توضیحات بسیار شبیه به نظر می رسد گاتهام مرکزی، سریال طنز فوق العاده نوشته شده توسط گارد قدیمیGreg Rucka و Ed Brubaker ، که سرباز زمستانی را در صفحات ایجاد کردند کاپیتان آمریکا برای مارول این کتاب به طور کامل به اداره پلیس شهر گاتهام متمرکز بود و بیشتر شبیه روال پلیس بود قانون و نظم از یک بتمن طنز ابرقهرمان.

گاتهام مرکزی از اواسط دهه 2000 برای 40 شماره شرکت کرد و جوایز متعددی کسب کرد. نمایشی که سازگار با آن به نظر می رسد بسیار امیدوار کننده است ، به خصوص از Reeves و Winter ، و می تواند یک سری اصلی برای HBO Max باشد زیرا به عنوان رقیبی در خدمات جریان بزرگتر مانند Netflix و Hulu ظاهر می شود. بتمن قرار است در تاریخ 1 اکتبر 2021 در سینما ها برگزار شود.

مطلب پیشنهادی  سریال "Hellraiser" به کارگردانی HBO ، دیوید گوردون گرین به کارگردانی

گالری – هر فیلم طنز DC ، از بدترین به بهترین رتبه: