بیشتر درباره بتمن آینده مت ریوز می شنویم اقتباس ، با عنوان ساده بتمن، بیشتر هیجان زده می شویم از انتخاب بازیگران رابرت پتینسون گرفته تا اعلام بازیگران گروه موسیقی ستارگان ، چیزهای زیادی برای انتظار وجود دارد. از همه مهمتر ، ریوز این مسئله را روشن کرده است نه میانگین شما بتمن فیلم سینما. برخلاف سایر تجسس های صلیبی Caped ، بتمن یک “داستان اصلی” نیست سعید ریوز در مصاحبه اخیر خود با نردیست:

من می خواستم داستان اصلی نباشم ، بلکه حکایتی هستم که هنوز ریشه های او را تصدیق می کند ، به این ترتیب که او کیست. مانند این مرد ، او به طور عمده در تلاش است ، و به این ترتیب است که او سعی می کند از این مبارزه بالاتر رود. اما این بدان معنی نیست که او حتی کاملاً درک می کند ، شما می دانید. این ایده کاملاً از خود سایه و آنچه شما را رانندگی می کند ، و چه مقدار از این موارد را می توانید در آن گنجانید ، و چقدر از آن را انجام می دهید که از آن بی خبر هستید.

روزی بن افلک برای کارگردانی و بازی در فیلم ستاره شد بتمن، به دنبال عملکرد وی به عنوان بتمن / بروس وین در Batman v Superman: Dawn of Justice و جوخه خودکشی. اما پس از آنکه افلک از کارگردانی فیلم کناره‌گیری کرد ، ریوز تصمیم گرفت دید خود را در جهت تاریکتر و واضح تر بگیرد. بعداً در مصاحبه ، وی اظهار داشت که فیلم وی دارای موضوعاتی از فساد و همچنین یک جریان “انسان گرایانه” است.

مطلب پیشنهادی  چرا هیو جکمن هرگز لباس مشهور ولورین را نپوشید

بتمنتولید به دلیل COVID-19 به تعویق افتاده است ، اما تاریخ انتشار آن هنوز هم برای 25 ژوئن 2021 تعیین شده است.

گالری – تاریخچه تصویری بتمن در فیلم ها: