او ممکن است سفری مختصر به دنیای دی سی داشته باشد ، اما جیمز گون هنوز هم یک قلب مارول است. امشب در توییتر ، او اولین فیلم MCU خود را تماشا می کند ، نگهبانان کهکشان، با هر کسی که می خواهد برای یک توییت زنده به او بپیوندید.

مهمانی از ساعت 9:00 ET آغاز می شود. هشتگ هایی که باید دنبال شوند #QuarantineWatchParty و #GotG هستند. و به یاد داشته باشید که این است اولین نگهبانان که او تماشا می کند ، نه دنباله. (اگرچه اگر قرنطینه به اندازه کافی طولانی ادامه یابد ، شاید او این کار را انجام دهد بعدی.) با توجه به تعداد نگهبانان اعضای بازیگران فعال در توییتر ، اگر چند مهمان ویژه دیگر برای شرکت در این مسابقه حضور پیدا کنند ، شوکه نمی شود. اگر دیزنی + دارید ، این فیلم در حال حاضر برای پخش در آنجا موجود است. همچنین می توانید فیلم را در انواع سیستم عامل آنلاین فیلم خانگی اجاره کنید.

مطلب پیشنهادی  #SaveYourCinema اقدام به صرفه جویی در سالن های سینمای محلی می کند

قرار است گان برای یک سوم بازگردد نگهبانان کهکشان این فیلم اگرچه در حال حاضر تاریخ اکران رسمی ندارد. گون اخیراً تیراندازی اولین فیلم DC خود را تمام کرد ، The Suicide Squad، که در حال حاضر قرار است در 6 آگوست 2021 در سینماها افتتاح شود. در ضمن ، ما علاقه مند خواهیم بود که آنچه گون را در مورد اصلی می گوید بشنویم نگهبانان در سال 2020 ، و چه کسی می داند؟ شاید او در نهایت هویت فوق العاده مخفی تخم مرغ عید پاک گذشته را که ظاهراً هیچ کس تاکنون در این فیلم پیدا نکرده است ، کشف کند.

گالری – چگونه لباس هر انتقامجو از فیلم گرفته تا فیلم تکامل یافته است: