این کدو تنبل بزرگ است ، چارلی براون مانند گذشته امسال از ABC پخش نمی شود. به دلیل قرارداد جدید محتوای با Apple TV + ، بادام زمینی مورد علاقه هالووین به طور انحصاری در سیستم عامل شروع به پخش می کند تغییر از تلویزیون پخش شده به جریان مستقیم ناشی از همکاری گسترده با WildBrain ، Peanuts Worldwidem و Lee Mendelson Film Productions است.

اگر آماده اشتراک Apple TV + نیستید ، خسته نباشید. شما می توانید تماشا کنید کدو تنبل عالی از تاریخ 30 اکتبر تا 1 نوامبر به صورت رایگان. و این برای همه است بادام زمینی ها ویژه تعطیلات شکرگذاری چارلی براون از 25 تا 27 نوامبر در دسترس خواهد بود ، و کریسمس چارلی براون از 11 تا 13 دسامبر قابل مشاهده است.

با شروع دهه 1960 ، بادام زمینی ها محصولات ویژه تعطیلات به بخشی قابل توجه از سنت آمریکا تبدیل شده اند. ابتدا با آغاز به کار در CBS ، برنامه ها راهی ABC شدند. اکنون که آنها خانه جدیدی را در Apple TV + پیدا کرده اند ، برای اولین بار در دهه های گذشته است که آنها در صف پخش تلویزیونی پخش پاییز سالانه غایب هستند.

مطلب پیشنهادی  فیلم "جنگ ستارگان" Kevin Feige نویسنده ای پیدا می کند

Apple TV + و WildBrain همچنین در زمینه برنامه نویسی اصلی که به روز مادر ، روز زمین ، شب سال نو و فصل بازگشت به مدرسه تمرکز خواهد کرد ، همکاری خواهند کرد. همچنین سری جدیدی به نام نمایش اسنوپی ، و فصل دوم از اسنوپی در فضا. این خیلی زیاد است بادام زمینی! غم خوب!

گالری – بهترین مجموعه تلویزیونی انیمیشن تمام دوران: