این کدو تنبل بزرگ است ، چارلی براون مانند گذشته امسال از ABC پخش نمی شود. به دلیل قرارداد جدید محتوای با Apple TV + ، بادام زمینی مورد علاقه هالووین به طور انحصاری در سیستم عامل شروع به پخش می کند تغییر از تلویزیون پخش شده به جریان مستقیم ناشی از همکاری گسترده با WildBrain ، Peanuts Worldwidem و Lee Mendelson Film Productions است.

اگر آماده اشتراک Apple TV + نیستید ، خسته نباشید. شما می توانید تماشا کنید کدو تنبل عالی از تاریخ 30 اکتبر تا 1 نوامبر به صورت رایگان. و این برای همه است بادام زمینی ها ویژه تعطیلات شکرگذاری چارلی براون از 25 تا 27 نوامبر در دسترس خواهد بود ، و کریسمس چارلی براون از 11 تا 13 دسامبر قابل مشاهده است.

با شروع دهه 1960 ، بادام زمینی ها محصولات ویژه تعطیلات به بخشی قابل توجه از سنت آمریکا تبدیل شده اند. ابتدا با آغاز به کار در CBS ، برنامه ها راهی ABC شدند. اکنون که آنها خانه جدیدی را در Apple TV + پیدا کرده اند ، برای اولین بار در دهه های گذشته است که آنها در صف پخش تلویزیونی پخش پاییز سالانه غایب هستند.

مطلب پیشنهادی  هر تخم مرغ عید پاک در "Westworld" فصل 3 قسمت 3

Apple TV + و WildBrain همچنین در زمینه برنامه نویسی اصلی که به روز مادر ، روز زمین ، شب سال نو و فصل بازگشت به مدرسه تمرکز خواهد کرد ، همکاری خواهند کرد. همچنین سری جدیدی به نام نمایش اسنوپی ، و فصل دوم از اسنوپی در فضا. این خیلی زیاد است بادام زمینی! غم خوب!

گالری – بهترین مجموعه تلویزیونی انیمیشن تمام دوران: