سناتور ورمونت ، پاتریک لیهی ، که در حال حاضر با سابقه ترین عضو سنا است ، در مورد عشق خود به بتمن حق امتیاز. President pro tempore از Caped Crusader اشاره کرده است که در تمام طول زندگی خود بر او تأثیر می گذارد و علاقه به مطالعه را از سنین جوانی برانگیخته است. اگر چهره او آشنا به نظر می رسد ، به این دلیل است که او واقعاً در پنج نفر ظاهر شده است بتمن ها.

اولین کامو بازیگری صفحه نمایش Leahy در سال 1995 و در زمان پخش گسترده ارائه شد بتمن برای همیشه. که در Batman v. Superman: Dawn of Justice، او حتی به عنوان سناتور پورینگتون در انتهای یک ماده منفجره قرار داشت. لیهی به شوخی گفت تماس تلفنی در سال 2016 (از طریق CNN): “من به همه توضیح دادم که منفجر شدن مشکلی ندارد ، زیرا همسرم یک پرستار ثبت شده است. او مرا دوباره گرد هم آورد و من هرگز رأی را از دست ندادم. “

مطلب پیشنهادی  موزیکال ‘Monty Python’ در حال تبدیل شدن به یک فیلم است

لحظه واقعی او برای درخشش در سال 2008 بود شب تاریک. شخصیت لیهی با جوکر با بازی هیت لجر روبرو می شود و به او می گوید که “اراذل و اوباش او را مرعوب نمی کنند”. جوکر سپس اقدام به بیرون کشیدن چاقو بر روی او می کند. وی گفت: “وقتی او با چاقو به سمت من آمد ، او هك من را ترساند.” تماس تلفنی. “من مجبور نبودم كه عمل كنم.”

در حالی که لیهی توانسته است یک زندگی در سیاست و زندگی در شهر گاتهام را با موفقیت به تعادل برساند ، او به دنبال حضور در فیلم آینده مت ریوز نبود بتمن. وی به “گفت:” من چیزهای زیادی با Covid و لوایح اختصاصی در جریان هستم مطبوعات آزاد برلینگتون در ماه آگوست.

اگرچه احتمال تصدی لیحی به عنوان رئیس جمهور بعید است ، اما هنوز هم سرگرم کننده است که از سابقه رنگارنگ لیحی به عنوان عضوی تکرار شونده از بتمن کائنات.

گالری – تاریخچه دیداری از بتمن در فیلمها: