سال 2020 کمی برای فیلم های بزرگ جالب است ، بنابراین ما در این سال وقت زیادی را صرف نگاه کردن به فیلم های سال 1990 کرده ایم ، زمانی که فیلم های باورنکردنی مانند خداحافظ، فراخوان کل، دارکمن، وحشی در قلب، شکار برای اکتبر سرخ، دیک تریسی، و خیلی بیشتر. 30 سال پیش زمان مناسبی لعنتی برای رفتن به سینما بود.

سال 1990 نیز سالی بود که به ما هدیه داد لرزش، کمدی ترسناک عالی درباره ساکنان یک شهر کوچک در نوادا که توسط موجودات مرموز زیرزمینی مورد حمله قرار گرفته اند. اولین نمایش این فیلم در ژانویه 1990 بود ، اما هفته گذشته این فیلم رسمی بود لرزش کانال YouTube یک مستند جدید در مورد ساخت فیلم را به نمایش گذاشت ، لرزش: ایجاد کمال. این فیلم شما را با ریشه های پروژه آشنا می کند و به پیچ و مهره هایی می پردازد که نشان می دهد چطور باعث شده است که این Graboids شگفت انگیز جلوی دوربین جلوه کند. این شامل مصاحبه های جدید با کارگردان رون آندروود ، نویسندگان S.S ویلسون و برنت مادوک ، کوین بیکن و مایکل گروس ، طراح موجودات الک گیلیس و بسیاری دیگر است.

مطلب پیشنهادی  "The Craft" بالاخره یک دنباله دارد و این هم پیش پرده

اینجا را تماشا کنید:

لرزش حق رای دادن را راه اندازی کرد که تا امروز ادامه دارد. آخرین لرزش: جزیره شریکر در اواخر این ماه به نمایش در می آید و مایکل گروس بازی می کند ، که در 30 سال گذشته ارتباط خود را با ادامه داده است. این یک نگاه خوب به محل شروع آن است. اگر دوباره بازدید نکرده اید لرزش اخیراً (یا هرگز دیده شده) واقعا خوب نگه داشته می شود. این یک عنوان عالی برای تماشای این فصل هالووین است.

گالری – بهترین فیلم های سال 1990 (شامل لرزش):