اگر از طرفداران Marvel هستید ، باید سعی کنید در حال حاضر با کسانی که توییت های زنده و تماشای مهمانی ها را دنبال می کنند همگام باشید. از آنجا که شما هرگز نمی دانید چه کسی می خواهد نشان دهد ، یا اطلاعات جدیدی می تواند ریخته شود. این هفته، ثور: راگناروک کارگردان Taika Waititi میزبان بخش تماشای فیلم خود در اینستاگرام بود – و در طول فیلم ، او چند جزییات و حتی برخی از هنرهای مفهومی را از عاقبت آن به اشتراک گذاشت ، ثور: عشق و رعد و برق.

همانطور که انتظار دارید اطلاعات زیادی هنوز بسیار پنهانی است و برخی از پاسخ های سوالات ویتیتی به طرز احتیاطی بود. او مثلاً نمی گوید چه کسی کریستین بیل در این فیلم بازی می کند. با این حال ، او یک شایعه مزاحم اینترنت را کاملاً قطعی کرد – به گفته وی ، شما نخواهم شد قسمت نقره ای Surfer in را ببینید عشق و تندر (خیلی بد.)

مطلب پیشنهادی  Coronavirus Furloughs شرکت دیزنی Heir Slams

در مورد هنر مفهوم ، آنچه در اینستاگرام او نشان داده شده است این است. در ابتدا ، مجموعه ای از قطعات برای میک ، یکی از محبوب ترین شخصیت های ویتیتی در معرفی وجود دارد ثور: راگناروک. بر اساس این تصاویر ، از زمان آخرین باری که او را دیدیم اتفاقاتی برای Miek افتاده است …

و در اینجا برخی از هنرهای مفهومی برای New Asgard ، که به عنوان خانه ای برای بازماندهان آسگاردیان در سال معرفی شده است ، وجود دارد انتقام جویان: Endgame:

اگر همه چیز طبق برنامه پیش می رود – و این روزها هیچ کاری نمی کند ، بنابراین اجازه دهید انگشتانمان را بکشیم – ثور: عشق و رعد و برق قرار است در 18 فوریه 2022 در سینماها افتتاح شود.

گالری – هر فیلم مارول از بدترین به بهترین رتبه بندی می شود: