در حالی که ممکن است ما یک سال دیگر صبر کنیم تا چشمان خود را جشن بگیریم آواتار 2 (با تشکر ، coronavirus) حداقل تهیه کننده جان لانداو ما را با قسمت ها و تکه هایی از اطلاعات پشت صحنه به روز می کند. آخرین بروزرسانی به شکل هنر مفهومی جدید است که یک وسیله نقلیه پیچیده زیر آب را با نام “The Crabsuit” نشان می دهد. در عکس اول ، کاملاً مشخص است که این نام از کجا آمده است – این دستگاه دارای پاهای شبیه خرچنگ است که در زمین ظاهر می شود. اما به محض اینکه زیر آب قرار گیرد ، Crabsuit تبدیل به یک غوطه ور بدون مزخرف می شود:

دسامبر گذشته ، با نگاهی متفاوت به هم نگاه کردیم آواتار جمع بندي به نام اژدهای دریا، یک کشتی دریایی گسترده که می تواند چندین وسیله نقلیه دریایی را همزمان حمل کند. بنابراین ، ما می توانیم نتیجه بگیریم که Crabsuit ممکن است در حالی که در حال استفاده نیست ، در دریای اژدها ذخیره شود. به عنوان مقام آواتار در حساب توییتر ذکر شده است ، چندین وسیله نقلیه RDA دیگر نیز وجود دارند که چشم به راه در ادامه خواهند بود.

مطلب پیشنهادی  یک مرجع عاشقانه شیمیایی من در Spider-Man شگفت انگیز وجود دارد

آواتار در هسته اصلی آن جنگ بین انسان و طبیعت است. بنابراین اگر در حال بدست آوردن وسایل نقلیه دست ساز چشمگیر مانند Crabsuit هستیم ، به احتمال زیاد شاهد شکاف در شکوه طبیعی پاندورا خواهیم بود. در ژانویه ، ما چند تکه دیدیم هنر مفهومی که مناظر خیره کننده اقیانوس را نشان داد و به جهان های زیر آب اشاره کرد.

آواتار 2 درست در تاریخ تاریخ انتشار دسامبر 2021 تا ماه مارس بود ، هنگامی که تولید به دلیل کووید 19 متوقف شد. سه ماه بعد ، کارگردان جیمز کامرون چراغ سبز را برای از سرگیری فیلمبرداری در نیوزیلند بدست آورد. با این حال ، شکست به این معناست آواتار 2 تا دسامبر 2022 با آواتارs 3 ، 4 ، و 5 نفر در طی یک دهه آینده پخش شدند.

گالری – بالاترین درخشان ترین زمانها: