پیکسار بهترین فیلم های انیمیشن تاریخ را ساخته است. اگر مجبور بودید همه فیلم های عالی را محدود کنید – داستان اسباب بازی، A Bug’s Life، Monsters Inc.، WALL-E، اعجوبه ها، بالا، راتاتویی – فقط به یک فیلم و یک صحنه منفرد این مهمترین مورد در تاریخ طولانی شرکت است ، چه چیزی را انتخاب می کنید؟

ما اینجا در ScreenCrush می گوییم برنده مشخص سال 2003 است در جستجوی نموبه کارگردانی اندرو استنتون و به طور خاص یک سکانس اصلی از ابتدای فیلم که دنیای زیر آب فیلم را تثبیت می کند ، شخصیت های اصلی را معرفی می کند و مهمتر از آن ، اعلام می کند که پیکسار قصد دارد انواع جدیدی از داستان ها را تعریف کند که تقریباً غیرقابل شنیده بودند تا آن زمان در انیمیشن آمریکایی. ویدئوی زیر از رایان آری و تیم ویدیویی ScreenCrush این صحنه مهم را خراب می کند و توضیح می دهد که چرا اوج مطلق فیلم سازی Pixar Animation Studio است:

مطلب پیشنهادی  ستارگان و فیلمسازان مارول ادای احترام به چادویک بوسمن می کنند

اگر از این ویدئو در مورد مهمترین صحنه در تاریخ Pixar خوشتان آمد ، برخی دیگر از فیلمهای ما را از جمله فهرست ما از هر تخم مرغ عید پاک Pixar از زیر ببینید داستان اسباب بازی به به بعد، تجزیه و تحلیل اختلافات بین شرور Pixar و Disney و مجموعه چیزهای بی اهمیت Pixar. بعلاوه ، تعداد بیشتری در کانال YouTube ScreenCrush وجود دارد. برای گرفتن قسمت های بعدی ما حتماً مشترک شوید.

گالری – هر فیلم Pixar ، رتبه بندی از بدترین به بهترین: