دونالد ترامپ در جلسه توجیهی روزانه خود ، نتایج مطالعه وزارت امنیت میهن در مورد تأثیرات مواد ضد عفونی کننده ، نور ، گرما و رطوبت روی تاج را به اشتراک گذاشت. ترامپ سپس گمانه زنی كرد كه شاید همین موارد مشابه برای معالجه مورد استفاده قرار گیرد مردم آلوده به کروناویروس.

ترامپ گفت: “من ماده ضدعفونی كننده را می بینم. در جایی كه آن را در یك دقیقه – یك دقیقه از بین می برد – و آیا راهی وجود دارد كه بتوانیم با تزریق در داخل یا تقریباً تمیز كردن چیزی را انجام دهیم؟” زیرا می بینید که در ریه ها دیده می شود و تعداد فوق العاده ای روی ریه ها می گذارد ، بنابراین بررسی این امر جالب است. “

او واقعاً این سخنان را گفت. این فیلم کامل است: .

اظهارات رئیس جمهور چنان کافی بود که سازندگان لیسول در واقع بیانیه ای را منتشر کردند که هشدار می داد “نباید تحت هیچ شرایطی محصولات ضد عفونی کننده ما به بدن انسان (از طریق تزریق ، مصرف یا هر مسیر دیگر) وارد بدن انسان شود.”

مطلب پیشنهادی  "آواتار 2" به طور رسمی تولید در مجموعه جدید عکس را از سر گرفت

این همه به اندازه کافی سورئال است. اما در یک پیچش وحشی دیگر ، استفان کلبرت تقریباً پیش بینی کرد که ترامپ دقیقاً هنگام ثبت قسمت شب آن ، نمایش اواخر با استفان کلبرت در اوایل روز او تصور كرد كه ترامپ شستشو دهان ضد عفونی کننده محبوب لیستری را به عنوان معجزه آسایی كورو ویروس توصیه می كند. کالبر با اشاره به توصیه‌های اخیر ترامپ در مورد داروهای تأیید نشده مانند هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان ویروس بالقوه ، گفت: “شما برای ایده دیگری آماده هستید؟ Boof: Some Listerine! نمی توان صدمه دید. منظورم این است که نیش می زند. اما اینگونه می دانید که کار می کند. “

شوخی های کولبرت را در زیر مشاهده کنید.

لطفا ، هیچ کس Listerine نمی نوشند. همچنین ، ممکن است کلبرت بخواهد بعداً در روز ثبت نمایش خود را انجام دهد. در غیر این صورت ، شوخی های داستانی او رقابت سختی با واقعیت خواهد داشت.

گالری – طرفداران پیچ و تاب و تکان دهنده تلویزیون واقعاً پیش بینی شده: