Coronavirus اقتصاد را به آشوب انداخته است ، اما برخی از شرکت ها در واقع هستند سود از بن بست و قرنطینه هایی که صنایع دیگر را فلج کرده و میلیون ها شغل برای اقتصاد به همراه داشته است. به عنوان مثال Netflix وقتی مردم در خانه گیر می کنند و برای سرگرمی گرسنه می شوند ، رونق دارد. در نتیجه ، سهام این هفته در هر هفته به بالاترین حد خود رسید – و به آن ارزش بزرگتری نسبت به کلاهبردار هالیوود که شرکت والت دیزنی است ، بخشید.

جزئیات بیشتر ، از طریق تنوع:

سهام Netflix با گسترش سه روزه تجمع خود ، با 3.2٪ بسته شد و به ازای هر سهم 426.75 دلار رسید. پس از پایان یافتن سهام کنگلومره رسانه ها 2.5 درصد در میان کاهش گسترده بازار در روز چهارشنبه ، این به نتفلیکس می تواند 187.3 میلیارد دلار سرمایه در بازار فعلی داشته باشد ، این رقم را بیش از 186.6 میلیارد دلار دیزنی قرار دهد. پیش از این ، قیمت تمام وقت سهام بالای سهام Netflix در تاریخ 9 ژوئیه 2018 برابر 418.97 دلار بود.

بله ، علیرغم اینکه دیزنی صاحب استودیوی فیلم ، کانال های تلویزیونی ، پارک های تم و کشتی های کروز را دارد و نتفلیکس در اصل صاحب یک وب سایت و یک دسته برنامه نویسی اصلی است ، اما اکنون ارزش آن بیش از دیزنی است. حداقل مطابق با وال استریت.

مطلب پیشنهادی  لری دیوید ساخت PSA بسیار زیبا و زیبا ، Coronavirus PSA

البته ، دیزنی یکی از شرکت های سرگرمی است که به خصوص تحت تاثیر کرونا ویروس قرار گرفته است. بله ، دیزنی سرویس پخش جدید خود را دارد ، دیزنی + ، و در اکثر معیارها ، عملکرد بسیار خوبی دارد. با این حال ، در همان زمان ، بیشتر منابع درآمد دیگر شرکت رنج می برند. هیچ کس از دیزنی لند یا والت دیزنی جهان دیدن نمی کند. هیچ کس در حال سفر به کارائیب با یک کشتی دریایی دیزنی نیست. همه بهار و اوایل تابستان استودیو ماهها به تعویق افتاده است. این شرکت در حال حاضر هزاران کارمند را افزایش داده است.

همه چیز در وال استریت خیلی سریع تغییر می کند ، حتی اگر بیماری همه گیر وجود نداشته باشد ، بنابراین همه این موارد ممکن است موقتی باشد. اما در حال حاضر ، نتفلیکس می تواند گلایه کند. فعلاً

برای دیزنی + اینجا ثبت نام کنید.

گالری – جالبترین عکس های انگشتی Netflix که تا به حال دیده ایم: