اگر شما یک برنامه Netflix استاندارد یا حق بیمه دارید ، صورتحساب شما در آستانه افزایش است. از امروز ، این برنامه ها به ترتیب 13.99 و 17.99 دلار برای شما هزینه خواهد داشت. پیش از این هزینه این برنامه ها به ترتیب 12.99 و 14.99 دلار بود. طی دو ماه آینده باید تغییری را در صورتحساب خود منعکس کنید. (چشم های خود را بخاطر ایمیلی که به شما در مورد افزایش قریب الوقوع قریب الوقوع هشدار می دهد) جدا کنید

برنامه اساسی Netflix ، که سال گذشته ارائه شد ، بدون تغییر است و ماهیانه 7.99 دلار است. در اینجا نحوه تغییر هر یک از برنامه های فعلی Netflix آورده شده است. هر افزایش قیمت به شما امکان می دهد صفحات بیشتری را به طور همزمان تماشا کنید و در دستگاه های بیشتری بارگیری کنید و با کیفیت بالاتر و بالاتر تماشا کنید:

  • پایه ای: هربار در استاندارد با وضوح 1 صفحه تماشا کنید. فیلم ها را روی 1 تلفن یا رایانه لوحی بارگیری کنید.
  • استاندارد: همزمان در 2 صفحه تماشا کنید. Full HD (1080p) در دسترس است. فیلم ها را در 2 تلفن یا رایانه لوحی بارگیری کنید.
  • حق بیمه: همزمان در 4 صفحه تماشا کنید. Full HD (1080p) و Ultra HD (4K) موجود است. فیلم ها را روی 4 تلفن یا رایانه لوحی بارگیری کنید.
مطلب پیشنهادی  لیست کامل برندگان

مشتریان می توانند در هر زمان بین برنامه ها جابجا شوند. پس از اعلام تغییر نتفلیکس ، قیمت سهام آن پنج درصد افزایش یافت.

Netflix در حال حاضر در بالاترین قیمت ماهانه پخش جریانی است. HBO Max ماهیانه 14.99 دلار هزینه دارد ، اما با پرداخت 12.99 دلار در ماه ، می توانید Disney + ، Hulu و ESPN + را با هم دریافت کنید. NBCUniversal’s Peacock در ردیف تبلیغات خود رایگان است. ردیف “حق بیمه” آن که شامل محتوای بیشتری و بدون تبلیغات می باشد ماهیانه 4.99 دلار است. Criterion Channel در حال حاضر ماهیانه 10.99 دلار ، و Shudder ترسناک محور ماهانه 5.99 دلار هزینه دارد.

گالری – بهترین جواهرات پنهان در Netflix: