فرانسیس فورد کوپولا همیشه فکر می کرد پدر خوانده به عنوان یک فیلم دو بخشی با یک پایان نامه – که پارامونت او را مجبور کرد آن را صدا کند پدرخوانده قسمت سوم، ولی او همیشه می خواستم عنوان کنم پدرخوانده: مرگ مایکل کورلئونه، بخشی به این دلیل که او نمی خواست پیشنهاد کند این “قسمت” سوم داستان است ، و بخشی دیگر به دلیل اینکه او ظاهراً هیچگونه مشکلی در رابطه با اسپویلرها نمی دهد.

30 سال بعد ، کاپولا سرانجام به آرزوی خود می رسد – به عنوان بخشی از انتشار یک برش کاملا جدید از فیلم. پدرخوانده کودا: مرگ مایکل کورلئونه فیلم را به دید اصلی کوپولا باز می گرداند. وی بر ویرایشی نظارت داشت که شروع و پایان کاملا جدیدی را برای فیلم همراه با تغییر بسیاری از صحنه های دیگر در طول فیلم ایجاد می کند. تریلر جدیدی برای نسخه جدید این فیلم وجود دارد. شما می توانید آن را در زیر تماشا کنید:

مطلب پیشنهادی  مایکل بی بی تریلر همه گیر را می خواند که در طول بیماری همه گیر شود

این تریلر همچنین با یک فیلم سینمایی همراه بود که در آن فرانسیس فورد کوپولا صحبت می کند که در مورد اینکه چگونه برش جدید فیلم با برش قبلی متفاوت است و چرا او می خواست آن را بسازد. او همچنین ذکر می کند نوشابه عنوان و اینکه چگونه فیلم اکنون به عنوان “روشنایی معنای این دو فیلم” عمل می کند – معنی پدر خوانده و پدرخوانده قسمت دوم:

در اینجا خلاصه داستان رسمی برش جدید آمده است:

Mario Puzo’s THE GODFATHER، Coda: The Death of Michael Corleone مایکل کورلئونه را که اکنون در 60 سالگی است دنبال می کند ، زیرا او می خواهد خانواده خود را از جرم آزاد کند و جانشین مناسبی برای امپراتوری خود پیدا کند.

پدرخوانده کدا در 4 دسامبر در سینماهای منتخب و از 8 دسامبر در Blu-ray و دیجیتال در دسترس خواهد بود.

گالری – فیلم های عالی که به حق رای دادن وحشتناک تبدیل شدند: