یکی از سنگ بنای اصلی اولیه Disney + به مشتریان احتمالی ، هر قسمت از هر فصل بود سیمپسونها، که دیزنی به عنوان بخشی از ادغام خود با قرن 20 فاکس به دست آورد. هنگامی که دیزنی + پاییز گذشته آغاز به کار کرد ، با این حال ، این نمایش به یکی از منابع اولیه جنجالی سرویس تبدیل شد. دیزنی تصمیم گرفت تا تمام سریال ها را با نسبت تصویر 16: 9 در صفحه گسترده ارائه دهد – حتی اگر تقریباً 20 فصل باشد سیمپسونها در نسبت ابعاد 4: 3 ضبط و نمایش داده شد.

دیزنی با شکایت در مورد این مسئله روبرو شد و آنها به سرعت اعلام کردند که آنها می توانست فصلهای تحت تأثیر 19+ را “در اوایل سال 2020” اصلاح کنید. خب ، دیگر اوایل سال 2020 نیست. و اگر بررسی کنید سیمپسونها در حساب دیزنی + خود ، خواهید دید که آنها هنوز پخش نمایش در ساعت 16: 9. طبق اعلامیه در حساب رسمی توییتر این شرکت ، اکنون باید منتظر نسخه های اصلاح شده “تا پایان ماه مه” باشیم. اوایل سال 2020 ، اواسط سال 2020 ، هر آنچه.

مطلب پیشنهادی  Netflix می گوید "استخراج" بزرگترین فیلم برتر تاکنون است

بدیهی است ، در حال حاضر این در مقیاس مشکلات فوری مقابله با دیزنی یا جهان ما بسیار کم است. با این حال ، این کنجکاوی بسیار طولانی است که به طول انجامید و این مسئله را اصلاح کرد ، به ویژه که دیزنی + دقیقاً هر هفته ده ها نمایش و جدید را از زمان عرضه آنها پمپاژ نکرده است. جدا از چند نمایش واقعیت و فصل پایانی سال جنگ های کلوندیزنی + در ماهها چیزهای جدیدی نداشته است. حداقل این کار تا پایان ماه مه ثابت خواهد شد. (خوشبختانه.)

گالری – بهترین شورت های موجود در دیزنی +: