همانطور که مصیبت سال 2020 در مقابل چشمان ما ادامه می یابد ، یک ثابت وجود دارد که ما را در این مواقع دشوار زنده نگه می دارد – اقتباس آشفته تام هوپر از آندرو لوید وبر گربه ها. برای یک سال گذشته ، گربه ها پست خراش شخصی اینترنت بوده است. از اولین تریلر حیرت انگیز فیلم گرفته تا مصاحبه های بازیگران سر خراشنده ، گربه ها شبیه چیزی نبود که قبلاً با آن مواجه شده باشیم.

در ماه مارس ، شایعه ای مبنی بر اینکه این فیلم در برهه ای از زمان شامل حفره های ژله ای کاملاً آناتومیکی بود که هنرمندان VFX نتوانستند آن را حذف کنند ، وجود داشت. این درخواست طرفداران را برای انتشار “Butthole Cut” از Universal Pictures برانگیخت. یک هنرمند VFX تایید کرد که چنین نسخه ای از گربه ها وجود داشته است ، اما از آن زمان اصلاح شده است. اما اکنون ، یک بیننده بسیار مراقب خاطرنشان کرد که یک حفره تنها در برش نهایی باقی مانده است:

ویرایشگر VFX توضیح داد که گوزن های گربه ها عمدی نبوده بلکه یک اثر جانبی ناخوشایند از ارائه CGI است. گربه ها جلوه های بصری تقریباً توسط همه (از جمله اعضای بازیگران بسیار فیلم) مورد انتقاد قرار گرفته اند ، اما این فقط تقصیر تیم VFX نیست. گفته می شود مهلت های فوق العاده تنگ و راهنمای گیج کننده ای از هوپر به هنرمندان تجسمی که در این فیلم کار می کنند داده شده است. آنها به سادگی کار می کردند تا یک کشتی در حال غرق شدن را زنده نگه دارند.

مطلب پیشنهادی  جونا هیل مستند مستند درمانی را برای نت فلیکس کارگردانی می کند

اگرچه این فیلم یک فاجعه گیشه محسوب می شد ، گربه ها آخرین امید باقی مانده در دست تماشاگران پرشور نفرت و تماشاگران کنایه آمیز است که فیلم را برای جزئیات شرم آور شانه می کنند. هر زمان که سالن های نمایش فیلم بازگشایی شوند ، گربه ها می تواند به عنوان یک فیلم فرقه ای نیمه شب آینده امیدوار کننده ای داشته باشد. این بهتر از هیچ چیز است.

گالری – گرانترین فلیپ فیلم در تمام دوران: