برحذر بودن: تباه کننده برای اولین دوره The Mandalorian Season 2 دنبال کنید.

خیلی خوشحالیم ماندالوریایی بالاخره با اپیزودهای جدید به دیزنی + بازگشت. و ما حتی بیشتر هیجان زده ایم که فصل 2 یک لایه کاملاً جدید از رمز و راز را به داستان ماندو و کودک اضافه می کند: کسی که مطمئناً مثل Boba Fett (Temuera Morrison) به نظر می رسد ، که ماندالوریایی را در تلاش برای بازگشت تماشا می کند عزیزم یودا به مردم گوش بزرگ خود در آخرین صحنه نمایش.

فقط این پسر کیست؟ اگر این بابا فت است ، چگونه او از گودال Sarlacc در داخل فرار کرد بازگشت جدی؟ و سایر مراجع به چه مواردی اشاره دارند جنگ ستارگان فیلم های برتر در فصل 2 از ماندالوریایی؟ آخرین ویدیوی ما تمام منابع ، اسرار و تخم مرغ های عید پاک را شکست. اینجا را تماشا کنید:

مطلب پیشنهادی  "کبرا کای" از YouTube به Netflix می رود

اگر این ویدیو را درباره بسیاری از تخم مرغ ها و اسرار عید پاک در پریمیر فصل 2 دوست داشتید ماندالوریایی، برخی از فیلم های دیگر ما را از جمله ویدیوی ما در مورد تاریخ ماندالور در زیر ببینید جنگ ستارگان، فیلم ما در مورد تمام تخم مرغ و اسرار عید پاک در ماندالوریایی فصل 1 ، و نظریه ما در مورد ماندالوریاییاتصال به جنگ ستارگان پیش درآمد بعلاوه ، تعداد بیشتری در کانال YouTube ScreenCrush وجود دارد. برای گرفتن قسمت های بعدی ما حتماً مشترک شوید. ماندالوریایی برای اولین بار در دیزنی + در 30 اکتبر.

گالری – مورد علاقه ما ظهور Skywalker تخم مرغ عید پاک: