جان کراسینسکی بار دیگر با اپیزود دیگری از مجموعه وبلاگ های YouTube خود “برخی خبرهای خوب” ، مجدداً در حال بازگشت به آن است ، که یک برنامه گفتگوی هفتگی اختصاص داده شده به برجسته سازی مثبت در میان این همه گیر جهانی است. هفته گذشته ، او استیو کارل را به یاد آورد دفتر “پانزدهمین سالگرد این هفته ، کراسینسکی با دختر جوانی به نام اوبری صحبت کرد ، که قرار بود نهمین سالگرد تولد او برای دیدن نمایش مورد علاقه تمام وقت خود صرف شود ، همیلتون هنگامی که این امر به دلیل سفارشات در سراسر کشور در خانه نمی تواند اتفاق بیفتد ، کراسینسکی فقط می دانست با چه کسی تماس بگیرد. اوبری روز تولد خود را صرف تماشای آن کرد مری پوپینز بازگشت در عوض ، بنابراین به طور طبیعی او احساس کرد که بازدید از امیلی بلانت (مری پوپینز و همسر واقعی زندگی جان) این ترفند را انجام می دهد.

وقتی واکنش او به بلانت دلپذیر بود اما کاملاً هیجان زده نبود ، کراسینسکی و بلانت اسلحه های بزرگ را بیرون کشیدند. یک تماس بزرگنمایی “غافلگیرانه” لین-مانوئل میراندا ، خالق و ستاره اصلی ستاره را نشان داد همیلتون بخش آدری از علامت 8:30 شروع می شود ، و واکنش او از دیدن میراندا بی ارزش است:

مطلب پیشنهادی  جزئیات مهم کمی که شما از دست داده اید

بین میراندا و کراسینسکی یک رقابت رقیب دوستانه وجود دارد – وقتی میراندا از آوبری می پرسد آیا حتی دیده شده است دفتر ، او پاسخ می دهد که او وجود ندارد ، اما طرفدار این افراد است. سپس ، میراندا با دعوت از اعضای بازیگران دیگر ، یک قدم جلوتر می رود همیلتون به تماس زوم برای اجرای شماره اول “الكساندر هامیلتون” ، مورد علاقه اوبری از نمایش. برای میزان بازیکنان درگیر ، چقدر عملکرد فوق العاده باورنکردنی است. هیچ مشکلی و تاخیری وجود ندارد و اگر چشمان خود را ببندید می توانید وانمود کنید که در یک تئاتر برادوی هستید.

قسمت های دیگر این سریال دارای مجموعه ای از قطعه های لذت بخش است که بهترین های بشریت را در این بحران جهانی نشان می دهد. در حدود ساعت 17 دقیقه ، “برخی از خبرهای خوب” روشی پر فراز و نشیب برای تنظیم لحن هفته شما است.

گالری – بهترین نمایش های تلویزیونی در دیزنی +: