گروه Metalcore Ice Nine Kills EP جدیدی به نام خود دارد Undead & Unplugged: از هتل Outlook زندگی کنید. همانطور که از نام آن پیداست ، در هتل استنلی ثبت شد ، کلبه کلرادو که به عنوان الهام بخش رمان ترسناک کلاسیک استفان کینگ خدمت کرده است درخشان وقتی استنلی کوبریک اقتباس کرد درخشان در سال 1980 ، او هتل Outlook خود را بر روی صدا و سیما ایجاد کرد ، با چند عکس بیرونی از Timberline Lodge در Mount Hood ، اورگان. نسخه miniseries تلویزیون از درخشان اما در واقع به استنلی تیراندازی شد و افسانه آن بود درخشان رشد کرده است ، آن را به نوعی مکه برای طرفداران وحشت تبدیل کرده است. (و طرفداران احمق و احمقتر، که همانجا نیز تیراندازی شد.)

The Stanley مکانی مناسب برای Ice Nine Kills برای ضبط یک EP زنده بود زیرا آخرین آلبوم آنها ، جیغ نقره ای کاملاً توسط آهنگهایی ساخته شده که از فیلمهای ترسناک مختلف الهام گرفته شده اند. این آهنگ ها شامل “کابوس آمریکایی” است کابوس در خیابان الم، “یک اشتباه قبر” در ادای احترام به کلاغ، و – می دانستید که این در حال آمدن است – “از قتل خود لذت ببرید” که از هیچ کس الهام گرفته نمی شود درخشان

اینجا جایی است که سورئال تر می شود. نسخه اصلی “Enjoy Your Slay” از جیغ نقره ای ویژگی های آواز مهمان از سام Kubrick – نوه از درخشان کارگردان استنلی کوبریک. بنابراین نوه استنلی کوبریک در حال آواز خواندن بر روی آهنگی با الهام از استنلی کوبریک درخشان گوش دادن:

مطلب پیشنهادی  هشدار دهندگان دلیل تصمیم گرفتند "Wonder Woman 1984" را در HBO Max قرار دهند

اسپنسر چارناس ، پیشکسوت Ice Nine Kills ، به لودوایر گفت که این گروه وقتی با تورهای سپر خود در Shift Shark ، با كیلریك (سام ، نه استنلی) دوست بودند ، كوبریك (سام ، نه استنلی) بودند. وقتی تصمیم گرفتند یک ترانه راجع به آن انجام دهند درخشان، چارناس می گوید که فکر کرده است “سلام ، ما باید از سام بخواهیم که بخشی از این باشد. او صدای بسیار خوبی دارد ، و دقیقاً با آن نوع ارتباط با داستان اصلی ، اگر سعی نمی کردیم از این موضوع استفاده کنیم ، متأسف می شویم. “

بقیه چیزهای بی اهمیت فیلم ترسناک مبهم است. (اگر علاقه دارید ، یک ویدیو از گروه سابق سام کوبریک وجود دارد – او کسی است که با بند پرچم آمریکا گیتار می نوازد):

خب! حالا شما مالک آن هستید. تنها روشی که این داستان بهتر می شود این است که اگر کسی “لذت بردن از کشتن خود” را به فیلمی تبدیل کند ، که Ice Nine Kills پس از آن می تواند به یک آهنگ جدید تبدیل شود و باعث ایجاد یک صداقت واقعی موسیقی شود.

گالری – بهترین پوسترهای فیلم ترسناک در تاریخ:

برنامه MobileCrush Mobile را دریافت کنید