سرکش یک مشهور در طی دوره تولید دچار تحولات زیادی شد. ما یک بار چیزهایی را که در تریلر آن ظاهر می شود ، از دست دادیم اما در فیلم تمام نشد. عکس هایی وجود دارد ، خطوط گفتگو وجود دارد ، و حتی شاید یک توالی اکشن کامل یا دو مورد.

ما می دانیم برخی از تغییراتی که در این فیلم به وجود آمد یاد گرفته ایم قبل از تولید ، به لطف تماشای زنده اخیر فیلم که توسط نویسندگان آن ، گری ویتا و کریس ویتز ساخته شده است. آنها (از طریق ComicBook.com) فاش كردند كه قبل از اینكه فیلم شناخته شود Rogue One: A Star Wars Storyآنها عناوین متفاوتی را در نظر گرفتند. آنها شامل شدند بارهای تاریک، ارجاع به یک خط Obi-Wan Kenobi از اصل جنگ ستارگانو سایه ستاره مرگ، که مطمئناً در مورد داستان فیلم صدق می کند ، اما کمی بیشتر از این طرح از آن چیزی که لوکاسفیلم معمولاً ترجیح می دهد با بازاریابی خود انجام دهد ، به دست داده است.

ویتا همچنین درباره تفکری که سرانجام آنها را به وجود آورد ، بحث کرد سرکش یک:

در یک زمان ، جان سوارتز ، که یکی از مجریان خلاق این فیلم بود ، لیستی داشت و همه ما به آنهایی که دوست داشتیم رای دادیم …. یکی از اتفاقاتی که برای من افتاد ، برگشتم و نگاه کردم. در مورد تمام فیلم های قبلی ، و این همچنان صادق است ، حتی با تکمیل سه گانه دنباله ای که اکنون به پایان رسیده است ، عناوین فیلم های جنگ ستارگان حماسه همیشه یا سه کلمه یا چهار کلمه هستند. آنها فقط همه هستند بنابراین برای من اتفاق افتاد كه یكی از راه هایی كه می توانیم این فیلم را از بقیه متمایز كنیم این است كه ما عنوانی داشتیم كه فقط یك كلمه یا دو كلمه طول داشت. بنابراین مانند Star Wars: Rebellion ، Star Wars: Rogue One ، بیایید عنوانی را انجام دهیم که کوتاه تر است به طوری که حتی از عنوان فیلم که می دانید این چیزی است که لزوماً مطابق با قوانین نانوشته فیلم های حماسه نیست.

طبق گفته های Playlist ، Whitta و Weitz همچنین در مورد راه های تکامل شخصیت ها در طی مراحل نوشتن صحبت کردند. طبق گفته ویتتا ، فلیسیتی جونز “جین ارسو” به عنوان “سرباز شورشی” تصور می شد و در یك لحظه قرار بود او “بیابان زا … یك كاوشگر شبیه ری باشد ، اما بدیهی است كه شما نمی توانید این كار را انجام دهید. آنچه طرف دیگر جهان جنگ ستارگان انجام می دهد. ” نسخه ای نیز وجود داشت که مادر جین مخفیانه یک جدی در پنهان بودن بود.

مطلب پیشنهادی  به نوعی ، در اینجا 15 تریلر دیگر با کاورهای غمگین آهنگ های پاپ آورده شده است

در همین حال ، کاسیان آندور دیگو لونا ، در اصل جاسوسی در شورشیان بود که برای امپراتوری کار می کردند. وی گفت: “او تغییر قلب دارد و به طرف مخالفان می چرخد.” و در آن مرحله در عمل سوم ، او به نوعی باید اعتماد جین را به دست آورد. ” مطالب مربوط به Cassian از شخصیت وی به ویژه جالب است اراده بازگشت ، به عنوان اصلی در دیزنی + خود. آیا فیلم فاش می کند که کاسیان زمانی به عنوان یک جاسوس امپریال در شورشیان کار می کرد؟ دانستن آنچه در ابتدا برای شخصیت ساخته شده است ، این باعث تعجب من نخواهد شد.

گالری – شگفت انگیز جنگ ستارگان مفهوم هنر در طول سال: