HBO Max کلیپ تیزر جدیدی را منتشر کرده است که شامل تمام فیلم های آینده برادران وارنر است که همان روز ورود آنها به سینماها در سرویس پخش جریانی پخش می شوند. در میان بسیاری از عناوین است سوپرانوها فیلم پیش درآمد بسیاری از مقدسین نیوارک، پسر مایکل پسر جیمز گاندولفینی فقید ، تونی سوپرانو جوان است. و باید بگوییم شباهت غیر عادی است.

در زیر کل صفحات پیش نمایش HBO Max را مشاهده کنید. مایکل گاندولفینی در حدود مارک 21 ثانیه ای ظاهر می شود:

بسیاری از مقدسین نیوارکبه کارگردانی آلن تیلور در دهه های 1960 و 70 در نیوجرسی اتفاق می افتد. این فیلم از شورش های سال 1967 در نیوارک به عنوان زمینه ای برای تنش بین جوامع ایتالیایی-آمریکایی و آفریقایی-آمریکایی استفاده خواهد کرد. علاوه بر گاندولفینی ، در این بازیگران الساندرو نیولا در نقش دیکی پدر کریستوفر مولسانتی ، جون برنتال در نقش جیووانی سوپرانو ، جان ماگارو در نقش سیلویو دانته و ورا فارمیگا در نقش لیویا سوپرانو حضور دارند.

مطلب پیشنهادی  Th Thing 'Reboot است

از دیگر فیلم های برجسته در این پیش پرده می توان به Lebron James ‘اشاره کرد Space Jam: A New Legacy، موزیکال لین-مانوئل میراندا در ارتفاعات، اقتباس از بازی ویدیویی مورتال کمبتو زندگینامه سرنا و ونوس ویلیامز شاه ریچارد.

در حالی که همه این فیلم ها به محض اکران در سینماها به HBO Max می رسند ، فقط یک ماه برای تماشای آنها قبل از اینکه از سیستم عامل پخش خارج شوند وجود دارد. بعد از آن ، فقط می توانید آنها را در سینما تماشا کنید. با این وجود ، هیچ هزینه اضافی برای پخش هر یک از این فیلم های پرفروش وجود ندارد – این مبلغ در قیمت اشتراک است. این یک معامله کاملاً شیرین است ، قراردادی که احتمالاً مردم را برای مدتی بیشتر از سالن های سینما دور نگه می دارد.

بسیاری از مقدسین نیوارک در 24 سپتامبر 2021 منتشر می شود.

گالری – همه فیلم های برادران وارنر که به HBO Max می آیند: