در بحبوحه coronavirus ، چندین فیلم پرمخاطب به دلیل اقدامات دوردست اجتماعی مجبور شده اند تاریخ اکران خود را متوقف کنند یا تولید آن متوقف شود. اما در برخی از اخبار خوب ، کارگردان جیمز گون تأیید کرده است توییتر که نه مارول نگهبانان Galaxy Vol. 3 یا DC Comics ” خودکشی تیم ملی تحت تأثیر همه گیر جهانی قرار خواهد گرفت. به گفته گون ، روند تولید پس از تولید برای خودکشی تیم ملی، برای اولین بار در 6 آگوست 2021 ، در حال حاضر از امنیت خانه های خدمه اتفاق می افتد:

در حالی که جوخه خودکشی با رمز و راز پوشیده شده است ، ما می دانیم که این یک دنباله مستقل از دریافت منفی سال 2016 است جوخه خودکشی. مارگوت رابی دوباره در نقش خود در نقش هارلی کوین ، که ویلا وی دیویس و ژوئل کینامان به آنها پیوسته اند ، تجدید نظر می کنند. تازه واردان بازیگران این گروه شامل ادریس البا ، جان سینا ، تائیکا ویتیتی و ناتان میلیارد هستند.

مطلب پیشنهادی  تماشای وسلی اسنایپ مصاحبه "تیغه" را با شخصیت انجام دهید

در حالی که هنوز تاریخ انتشار رسمی تعیین نشده است نگهبانان Galaxy Vol. 3 ، گون اظهار داشت که فیلم هنوز درست در مسیر است:

البته این وضعیت کاری جدید احتمالاً در انتشار تریلرها ، افشای تصویر اول و سایر موارد خوب پیش از انتشار که منتظر آن هستیم ، تأثیر خواهد داشت. اما با توجه به اینکه مارول بیوه سیاه ، ابد، جهش های جدید، ثور: عشق و رعد و برق و DC بتمن با توجه به COVID-19 ، همه تاخیرها را تجربه کرده ایم ، بسیار خوب است که می دانیم که دو تلنگر ابرقهرمانی داریم که هنوز هم در برنامه هستند.

گالری – هر فیلم مارول از بدترین به بهترین رتبه بندی می شود: