زاک اسنایدر هرگز یکی از ظرافت ها نبوده است.

بنابراین مطمئناً او “Hallelujah” را به عنوان موسیقی متن برای اولین تریلر رسمی برای “Snyder Cut” از لیگ عدالت با عنوان رسمی لیگ عدالت زاک اسنایدر، این فیلم آنچه را که از سال 2017 مورد اهانت قرار گرفته اند به طرفداران خواهد داد: نسخه اصلی فیلم Snyder ، پیش از عزیمت وی ​​در طول تولید به دلایل شخصی. بعد از همه دلخوری های ناامید کننده آنها ، واقعاً اتفاق می افتد.

این اول کامل لیگ عدالت تریلر از DC FanDome به سختی به نظر می رسد نسخه سازش به پایان رسیده توسط Joss Whedon که سه سال پیش در سینماها افتتاح شد. شخصیت ها اکثرا یکسان هستند ، اما برخی لباس های مختلف دارند – از جمله سوپرمن هنری کاویل ، که نسخه سیاه و نقره ای از لباس معروف او را به دست می آورد – در حالی که دیگران در مکان های مختلف ظاهر می شوند. (در این پانل سرعت بسیار بالایی وجود دارد؟ در طول پنل ، اسنایدر وعده داده است که بیننده های کارگردانش با استفاده از قدرت های “کوانتومی” خود ، فلش هایی را که تاکنون با فلش ندیده اند ، مشاهده کنند.) بعلاوه ، یک مورد توسط Darkseid آمد ، و فینال شامل یک شات بسیار جالب از هفت قهرمان اصلی DC است که می توانند در جت بتمن روی آن بپرند. تریلر را اینجا مشاهده کنید:

مطلب پیشنهادی  بهترین فیلمهای سال 1990

خلاصه داستان فیلم:

که در عدالت لیگبروس وین ، با ایمان و احیاء خود به بشریت و با الهام از عمل ناشایست سوپرمن ، با کمک متحد تازه کار خود ، دایانا پرینس ، به مقابله با دشمن حتی بزرگتر کمک می کند. با هم ، بتمن و زن شگفت انگیز به سرعت کار می کنند تا تیمی از متهمان را پیدا کنند و در مقابل این تهدید تازه بیدار شده ایستادگی کنند. اما با وجود شکل گیری این بی سابقه لیگ قهرمانان – بتمن ، زن شگفت انگیز ، آکوامن ، سایبورگ و فلش – ممکن است خیلی زود دیر شود تا سیاره را از حمله به نسبت های فاجعه بار نجات دهد.

لیگ عدالت زاک اسنایدر برتر در HBO Max در سال 2021. در طول پانل ، زاک اسنایدر اعلام کرد که این فیلم در واقع در چهار قسمت هر ساعت یک ساعت نمایش داده می شود – بله ، برش اسنایدر چهار ساعت است.

گالری – بهترین پایان های پیچیده در تاریخ فیلم: