در دیزنی + ، a جنگ ستارگان سریال های تلویزیونی اکشن مستقر با محوریت Obi-Wan Kenobi هنوز در کارها است. در ژانویه ، اعلام شد که این پروژه به دلیل برخی از تجدید نظرهای مهم در اسکریپت ، به طور نامحدود در انتظار است و این آخرین موردی است که ما شنیده ایم. اکنون ، طبق LRM آنلاین ، یک قرارداد جدید برای بازیگران جدید در پشت صحنه سقوط کرده است. هایدن کریستینسن قرار است در حال بازتولید نقش خود در آناکین اسکای واکر برای این سریال باشد.

این اطلاعات به عنوان “شایعه بالای قفسه” ، اما LRM نامگذاری شده است اظهار داشت که “آنها با اطمینان می توانند بگویند که هایدن کریستنسن از نقش خود در نقش Anakin Skywalker برای سریال های بعدی Disney + Kenobi استفاده خواهد کرد.” وقتی فکر می کنید این یک تصور غیرقابل تصور نیست. برنامه ریزی شده است که بین Prequel و Trilogy اصلی ، هنگامی که Anakin است ، خوب Darth Vader برگزار می شود. اما با استفاده از توالی های رویایی یا شاید حتی فلاش بک ، قطعاً آناکین می تواند بخشی از سفر Obi-Wan باشد.

مطلب پیشنهادی  دیو فیلونی توضیح می دهد که چگونه کودک یودا نام واقعی خود را پیدا کرد

بخش عجیب و غریب این است که LRM به طور خاص Anakin Skywalker را به عنوان یک نقش “منظم” در سری جدید برچسب گذاری می کند. اگر این حقیقت به نظر برسد ، آناکین را چقدر انتظار داریم ببینیم؟ 15 سال از آخرین نمایش روی پرده Christensen به عنوان Skywalker می گذرد. در آن زمان ، او فقط 24 سال داشت. بدون هیچ گونه گذشت زمان او را به سمت عقب بازی در نقش خود برد جنگ ستارگان جهان ممکن است کمی ناراحت کننده باشد. بعد دوباره ، آیا کسی دیگری وجود دارد که واقعاً بتواند آناکین را در تمام جلال سخاوتمندانه اش اسیر کند؟ امیدواریم که شایعه درست باشد.

گالری – هر فیلم Star Wars رتبه بندی از بدترین به بهترین ها: