شان كانری در هنگام ساخت فیلم در اواخر 50 سالگی بود ایندیانا جونز و آخرین جنگ صلیبی. هریسون فورد در اواسط 40 سالگی بود. این دو فقط با فاصله 12 سال متولد شدند – حتی اگر در فیلم كانری در نقش پدر ایندیانا جونز ، هنری جونز پدر بازی كرد ، اختلاف سنی آنها شاید آنها را به كامیكایی عجیب پدر / پسر تبدیل كرده باشد ، اما در سطح استعاره شما نمی توانید پیدا كنید پدر بهتری برای ایندی نسبت به مردی که نقش جیمز باند را بازی می کرد ، و فورد و کانری یک جفت قهرمان قهرمانانه و مبارز را پذیرفتند.

ظاهراً ، رابطه امتحانی ایندی و پدرش بر روی صفحه نمایش چیزی شبیه به روابط فورد و کانری نبود که دوربین دور نمی زد. پس از عبور آخر هفته گذشته كانری در سن 90 سالگی ، فورد این ادای احترام به همبازی سابق خود را به تنوع:

او پدر من بود… نه در زندگی… بلکه در “ایندی 3”. شما هیچ لذتی را نمی دانید تا اینکه کسی به شما پول می دهد تا شان کانری را برای سوار شدن در اتومبیل کناری یک موتور سیکلت روسی که در امتداد یک مسیر کوهی پر از دست انداز و پر پیچ و خم قرار می گیرد سوار شود و به تماشای چرخیدن او نگاه کنید. خدایا ، ما لذت بردیم – اگر او در بهشت ​​باشد ، امیدوارم آنها زمین های گلف داشته باشند. درود و آرامش دوست عزیز.

پس از مرگ کانری ، بسیاری از مردم این کلیپ را از اوج فیلم به اشتراک گذاشتند آخرین جنگ صلیبی، و مطمئناً بعد از گذشت یکی از محبوب ترین ستاره های سینمای قرن بیستم احساس خوبی است:

مطلب پیشنهادی  کتاب جدید ‘گرگ و میش’ تابستان امسال منتشر می شود

اگر همه اینها در مورد ایندیانا جونز و آخرین جنگ صلیبی شما را به تماشای فیلم سوق می دهد ، در حال حاضر از Netflix پخش می شود.

گالری – هر فیلم جیمز باند ، از بدترین به بهترین رتبه بندی: