آیا شما هنوز هم فصل آخر سال را تماشا می کنید Star Wars: The Clone Wars در دیزنی +؟ البته شما ، اکنون به معنای واقعی کلمه دیگر کاری وجود ندارد.

ما هنوز هم دنبال می شویم ، و امروز هفتمین قسمت از شکست هفتگی قسمت های هفتگی خود را برای فینال بدست آورده ایم کلون جنگ فصل رایان آری ScreenCrush نگاهی به همه تخم ها ، بیگانگان ، اسرار و مراجع مختلف عید پاک می اندازد که این نمایش را پر می کند. در این هفته ، بیگانگان وجود دارد که لباس آنها شبیه به کنر کلاسیک است جنگ ستارگان ارقام ، یک مرجع به یک مبهم است حمله به کلون ها شخصیت ، و لحظه ای که کاملاً الهام گرفته از لوکاسفیلم است ایندیانا جونز و آخرین جنگ صلیبی. فیلم کامل را همینجا مشاهده کنید:

مطلب پیشنهادی  ببر پادشاه با تماشای افراد بیشتری از چیزهای غریبه 2 مشاهده شده است

اگر این ویدیو را دوست دارید در مورد تخم مرغ های عید پاک در قسمت 7 از فصل آخر Star Wars: The Clone Warsبرخی از فیلمهای دیگر ما ، از جمله چندین فیلم دیگر ما را بررسی کنید کلون جنگ تخم مرغ های عید پاک (در هر قسمت یک مورد داریم) ، جمع بندی کامل ما از شش فصل اول Star Wars: The Clone Wars، و سفارش مشاهده ما پیشنهاد می شود برای کامل جنگ ستارگان حق امتیاز. بعلاوه ، در کانال YouTube ScreenCrush تن بیشتری وجود دارد. حتما مشترک شوید تا همه قسمتهای آینده ما را بدست آورید. قسمتهای جدید Star Wars: The Clone Wars جمعه ها وارد دیزنی شوید.

گالری – مورد علاقه ما ظهور Skywalker تخم مرغ عید پاک: