ثور فیلمی است که واقعاً فاز 1 جهان سینمایی مارول را سیمان کرد. و دارای ده ها تخم مرغ عید پاک ، اسرار و منابع در مورد طنزهای مارول است. آیا می توانید همه آنها را مشاهده کنید؟

ویدئوی جدید از رایان آری ScreenCrush ده ها تن از این تعداد را شمارش می کند ثور تخم مرغ های عید پاک – مانند حسرت بزرگ کوین فیگ از نگاه تور (اشاره: این جایی در چهره کریس همسورث است) ، دلیل تمام زوایای هلندی ، و اشارات به دونالد بلیک ، هویت مخفی اصلی ثور از کمیک ها است. از نزدیک نگاه کنید و متوجه می شوید یک تخم مرغ مخصوص عید پاک در شناسه جعلی ثور به عنوان دونالد بلیک وجود دارد. این یک گواهینامه راننده ایالتی نیویورک است ، به این معنی که شعار ایالتی را در این مورد دارد: “عالی” – که آن را هم جزء نویسندگان ثور استن لی معروف بود.

مطلب پیشنهادی  یک تغییر که "مرد عنکبوتی شگفت انگیز" را بسیار بهتر می کند

همه را تماشا کنید ثور تخم مرغ عید پاک در زیر:

اگر این ویدیو را در مورد تمام تخم های عید پاک در دوست دارید ثور ، تعدادی از فیلم های ما را در زیر مشاهده کنید ، از جمله تخم مرغ های عید پاک ما در ابتدا مرد آهنین، مقایسه ویدیوی ما کاپیتان آمریکا و کاپیتان مارولو مقاله ما در مورد آنچه ایجاد می کند مرد آهنین کار می کند (و می سازد) مرد فولاد کار نمیکند). بعلاوه ، در کانال YouTube ScreenCrush تن بیشتری وجود دارد. حتما مشترک شوید تا همه قسمتهای آینده ما را بدست آورید.

گالری – الهامات مخفی جهان سینمایی مارول: