بدیهی است که پست و فیلم زیر حاوی است تباه کننده برای فصل 2 ماندالوریان.

ماندالوریایی بیشتر در حومه اقامت داشته است جنگ ستارگان تاریخچه ، اما قسمت این هفته ، “فصل 11 – وارث” به طرز بزرگی در افسانه های حق رای دادن فرو رفت. این اولین اجرای زنده Bo-Katan از بود Star Wars: The Clone Wars – و حتی او توسط کیتی ساکف بازی کرد ، وی همچنین صداپیشه Bo-Katan را به صورت انیمیشن بازی کرد.

این فقط یکی از بسیاری از تخم های عید پاک ، اسرار و … است جنگ ستارگان منابع در آخرین قسمت از ماندالوریایی ویدئوی زیر همه آنها را از بین می برد ، از جمله تفاوت بین Mandalore و Mand’alore the Great ، معنای نشان در زره Mandalorian Sasha Banks و اصل و نسب هیولای وحشتناک وحشتناک که کودک را در همان صحنه اولیه می بلعد. همه آنها را در زیر تماشا کنید:

مطلب پیشنهادی  "Witcher" در حال گرفتن یک سری Prequel در Netflix است

اگر آن ویدیو را درباره همه تخم مرغهای عید پاک دوست داشتید و جنگ ستارگان اسرار در فصل 11 از ماندالوریایی، برخی از فیلم های دیگر ما را بررسی کنید ، از جمله مقاله ای در مورد Bo-Katan و ارتباط او با ماندالوریایی، و تخم مرغ عید پاک ما در ماندالوریایی فصل 9 و 10. به علاوه ، تعداد بیشتری از اینها وجود دارد کانال YouTube ScreenCrush. برای گرفتن قسمت های بعدی حتماً مشترک شوید. قسمت های جدید از ماندالوریایی اولین نمایش جمعه ها در دیزنی +.

گالری – مورد علاقه ما ظهور Skywalker تخم مرغ عید پاک: