دیوید فینچر بدی نساخته است. حتی اولین او ، بیگانه 3، تحت شرایط بسیار دشوار ساخته شده و بعداً از آن صرف نظر شده است ، در بدترین حالت ناقص است اما عمیقا جذاب است. تا به امروز ، رکورد فینچر با یک فیلم یازدهم 10-0 کامل است ، مانک، این ماه در سینماهای منتخب افتتاح می شود. (اولین نمایش نتفلیکس در ماه دسامبر دنبال می شود.)

مسلماً آنها برنده کننده ترین فیلمها نیستند (حتی اگر بسیاری از فیلمها از شهرتشان خنده دارتر باشند). آنها به ندرت با خوشبختی پایان می یابند (و وقتی پایان می یابد ، آنجا وجود دارد همیشه یک صید) آنها خونین و هولناک هستند و اکثر آنها تصویر ناروایی از جامعه و افراد در آن ترسیم می کنند. اگر غیر از این باشد ، 2020 احساس می کند سال واقعیتی است که تحت تأثیر دیدگاه دیوید فینچر در مورد آن قرار گرفته است.

مطلب پیشنهادی  "Groundhog Day" در ابتدا یک پیچش درخشان داشت

این باعث می شود که او فردی عالی برای تماشای بیش از حد باشد – مخصوصاً در این هفته همه هفته ها در جشن از مانک، فیلم های او را دوباره تماشا کردم و در زیر رتبه بندی کردم. باز هم ، حتی آخرین مکان در این لیست هنوز هم یک فیلم کاملاً خوب و تماشایی است. امیدواریم شش سال دیگر طول نکشد تا فینچر یک سال دیگر بسازد مانک

گالری – هر فیلم کریستوفر نولان ، رتبه بندی از بدترین به بهترین: