با انتشار جهش های جدیدسری Fox’s X-Men که اکنون در ویدئوهای خانگی در دسترس است ، پس از 20 سال و دوازده فیلم به پایان می رسد. به کارگردانی جاش بون ، جهش های جدید فیلم Spinoff محبوب مردان ایکس را به عنوان یک فیلم ترسناک نوجوان اقتباس می کند ، علاقه مندان به علاقه مندی مانند Rahne Sinclair (Maisie Williams) و Illyana Rasputin (Anya Taylor-Joy) در یک بیمارستان مرموز برای جهش یافته های جوان مداوا می شوند.

با خرید دیوسی از فاکس ، مارول کنترل حقوق فیلم X-Men را دوباره بدست آورد و تقریباً مطمئناً طی چند سال دیگر چرخش خود را به معروف ترین جهش یافته های جهان خواهد انداخت. بنابراین این فرصت مناسب برای نگاهی به حق رای دادن به عنوان یک کل و دیدن چگونگی ماندگاری آن است. و در کل: بد نیست! مطمئناً در این راه چند کلانکر وجود داشت. (چه خبر، X-Men Origins: Wolverine!) اما همچنین روشن است که چرا این فیلم ها چنین تأثیر زیادی بر هالیوود گذاشته اند و نگاه استودیوهای فیلم به شخصیت های کمیک بوک چگونه بوده است. وقتی آنها خوب بودند ، واقعاً خوب بودند.

مطلب پیشنهادی  جارد لتو "Tron" Sequel مدیر یافت

بنابراین همانطور که از نسل اول خداحافظی می کنیم (و اولین کلاس) از فیلم X-Men ، بگذارید ببینیم که چگونه آنها را با رتبه بندی همه آنها ، از بدترین ها تا اول ، خوب می کنند.