قبل از حضور فیلم های مارول ، کارتون های مارول وجود داشت. در واقع ، در عرض چند سال از استن لی ، جک کربی ، استیو دیتکو و بقیه Bullpen که عصر مارول کمیک را راه اندازی کرده بود ، شخصیت های این شرکت در تلویزیون انیمیشن از سال 1966 شروع به کار کردند. The Marvel Super Heroes و با وقفه های بسیار اندک تا امروز ادامه پیدا کنید.

تقریباً همه این نمایش ها شامل سکانس های تیتراژ ابتدایی پر از انیمیشن چشم نواز و پشتیبانی از آهنگ های تم جذاب (یا نه چندان گیرا) هستند. اگر می خواهید یک تور نوستالژیک از طریق تاریخ انیمیشن Marvel داشته باشید ، لیست زیر شامل هر معرفی کارتون Marvel است که از بدترین ها رتبه بندی شده است (چگونه پیش می رود ، فرد و بارنی با چیز روبرو می شوند؟) بهترین نحو. در سال های اخیر ، اکثر مجموعه های تلویزیونی مارول این نوع مقدمه های مفصل را از بین برده اند و به جای آن کارت های عنوان مختصر را انتخاب کرده اند. اگر آنها هرگز برگردند ، من مطمئناً این لیست را به روز می کنم. در ضمن لطفاً به ساخت مارول ادامه دهید.

 • 31

  فرد و بارنی با چیز روبرو می شوند (1979)

  برای یک سال بسیار کوتاه ، بسیار گیج کننده ، هانا-باربرا نمایشی داشت که نصف بود سنگهای چخماق و نیمی چیز – اما فقط مبهم پسری که از کمیک های Fantastic Four می شناسید. (در این نسخه ، بن گریم نوجوانی است که می تواند با زدن دو حلقه جادویی به چیز تبدیل شود.) فارغ از آنچه عنوان ادعا می کند ، فرد و بارنی فقط در جریان تیتراژ آغازین با Thing ملاقات کردند – در غیر این صورت اپیزودهای آنها کاملاً مشخص بود. حداقل این یک چیز برای این مقدمه بسیار عجیب است. اما این تنها چیزی است که

 • 30

  موج سوار نقره ای (1998)

  شاید کمترین اعلام شده (شوخی های مارول!) از مجموعه انیمیشن های دهه 90 مارول همین ترکیب کوتاه مدت انیمیشن 2D و رایانه ای بود. برخی از تصاویر جالب هستند ، اما موسیقی کاملا فراموش نشدنی است.

 • 29

  انتقام جویان: متحد ایستاده اند (1999)

  موسیقی در اینجا دارای برخی از پیتزا است اما معرفی صفحه تقسیم شده به لیست انتقام جویان ناجور است. برخی از شخصیت ها باید مقدمه خود را با دیگران به اشتراک بگذارند ، و حتی یک اشتباه تایپی وجود دارد. (این “مرد شگفت انگیز” است نه “مرد عجیب”!)

 • 28

  مرد عنکبوتی نامحدود (1999)

  این کلیپ وظیفه تأسیس این نمایش علمی-تخیلی را دارد ، جایی که مرد عنکبوتی روی یک “Counter-Earth” بسیار متفاوت از جهان مارول معمولی می پیچد. موسیقی ، با این حال ، مشتقانه خنده دار است. فقط سعی کنید فریاد نزنید “مورتال کمبت!” در حالی که به آن گوش می دهید.

 • 27

  چهار خارق العاده (1994)

  دهه 90 چهار خارق العاده کارتون با یک آهنگ تم جدی و خنده دار وارد شد ، شامل متن هایی که ریشه کلاسیک تیم را بازگو می کند. پس از یک گروه آوازی آواز “چهار فوق العاده!” صدای دیگری پاسخ می دهد “دیگر نیازی به کار نیست!” و صدای دیگری را در “این بدون نمودار است!” اوه ، کلمه “بدون برنامه” نیز همین است.

 • 26

  زیر دریایی (1966)

  زیر دریایی کمترین محبوبیت در میان شلوارک هایی بود که در اتحادیه منتشر شد Marvel Super Heroes کارتون دهه 1960 ، و همچنین دارای کمترین به یاد ماندنی ترین آهنگ و مقدمه است. او از نهنگ قویتر است و می تواند در هر جایی شنا کند؟ اوه ، این رو باید ببینم!

 • 25

  چهار فوق العاده جدید (1978)

  در طول دوره تولید این مجموعه انیمیشن ، حقوق مشعل انسانی در دسترس نبود ، بنابراین رباتی به نام H.E.R.B.I.E جایگزین وی شد. (ربات آزمایشی انسان نما ، نوع الکترونیکی ، الکترونیک مجتمع). فراتر از جانی استورم غایب ، چیز زیادی برای تمایز این مقدمه وجود ندارد ، که دارای موسیقی عمومی کتابخانه Hanna-Barbera است.

 • 24

  زن عنکبوتی (1979)

  “نگاه کن ، بالای ساختمان! این زن عنکبوتی است! ” این پرهیز با صدای آشنا شروع به ورود می کند زن عنکبوتیمجموعه انیمیشن تنها ، که شامل برخی از تصاویر مبهم جسیکا درو است که در یک شب مهتابی به اوج می رسد و نمره ای پر از شاخ و بمب گذاری می کند.

 • 23

  چهار خارق العاده (1967)

  این آهنگ تم شعر ندارد (خوشبختانه ، با توجه به چگونگی وقوع چنین اتفاقی در دهه 90) ، اما موسیقی جاز خوش هیجان انگیز دوره آن را به تصویر می کشد. (همچنین به نظر می رسد به اندازه کافی نمره مایکل جیاچینو برای اعجوبه ها که تعجب می کنید آیا این بر کار او تأثیر داشته است.) تصاویر بصری نیز به زیبایی انتخاب شده اند. این قطعه با چهار سیگنال Fantastic Device که به آسمان منفجر می شود باز می شود و هر یک از لیدها و قدرت آنها را معرفی می کند.

 • 22

  Iron Man: Armored Adventures (2009)

  رونی موسیقی موضوعی این مجموعه انیمیشن رایانه ای را فراهم می کند ، اما برخی از اشعار متنفر است. “او یک مرد در حال انجام مأموریت است / در زرهی مهمات پیشرفته”؟ زره او دارد مهمات اما ساخته نشده است بیرون از مهمات اگر از مهمات ساخته شده باشد ، هر وقت کسی به او حمله می کند ، به معنای واقعی کلمه منفجر می شود.

 • 21

  The Marvel Super Heroes (1966)

  این آهنگ تم در تلاش است واااااای خیلی سخت است ، و شامل کلمات مزخرف مانند “بیش از حد بزرگ” ، “دو مشت بزرگ” و “فوق العاده” است. این مجموعه صنفی با استفاده از تصاویری که به طور مستقیم از کمیک های مارول در آن دوره بیرون کشیده شده اند ساخته شده اند ، که در آن حداقل متحرک می شوند ، چیزی که کاملاً کاملاً واضح است در این ویدئو ، که دارای برخی از هنرهای کلاسیک (و کمی سفت) جک کربی است.

 • 20

  هالک باور نکردنی (1982)

  هالک است بنابراین دیوانه در این چیز فقط مدام جیغ می کشید و غر می زنید. او زمین را زیر لوگوی خودش خرد می کند! سپس نسخه دیگری از آرم خود را برمی دارد که به نظر می رسد از یک قطعه فولاد عظیم ساخته شده است در حالی که موسیقی تم او متورم است. این باعث می شود که شما برای تماشای هالک در حال شکستن برخی چیزها از کار اخراج شوید.

 • 19

  مرد عنکبوتی (1981)

  در همان زمان Spidey در حال معاشرت با دوستان شگفت انگیز خود بود ، او همچنین در این مجموعه انفرادی با طراحی شخصیت ها و موسیقی مشابه بازی کرد. مشکل اصلی این مقدمه این است که به خصوص Spider-Man-y نیست – این ویژگی Spidey در حال کوچک شدن و در حال رشد است ، افراد بدی با لیزرهای زیادی تیراندازی می کنند ، رعد و برق هایی که از آسمان ابری رد می شوند و به دلایلی ناشناخته چشمان مرد عنکبوتی می درخشد.

 • 18

  هالک (1966)

  “Doc Bruce Banner / کمربند اشعه گاما / تبدیل به هالک / آیا پرتوهای unglamo نیست؟” بله ، من می توانم به این س answerال پاسخ دهم ، او پاسخ می دهد.

 • 17

  مرد آهنی (1994)

  جالب است بدانید که وقتی این در اواسط دهه 1990 به نمایش درآمد ، بسیاری از مخاطبان فقط مبهم ترین ایده را داشتند که مرد آهنی چیست. حدود 15 سال بعد از فیلم بود که این شخصیت واقعاً به یک نام خانوادگی تبدیل شد. با در نظر داشتن این موضوع ، این مقدمه ممکن است س thanالات بیشتری از آنچه پاسخ می دهد ایجاد کند – مثل اینکه آن شخص با پوست سبز عجیب و غریب کیست؟ (عجیب و غریب این ماندارین است.) چطور شد که انتقام جویان یک شخص پوست خاکستری با تبر را در خود گنجانده اند؟ (این تیم در واقع به “Force Works” معروف بود و شخص تبر یک قهرمان مبهم به نام Century است.) مرد آهنی برای یک فصل دوم از یک استودیوی انیمیشن جدید بازگشت ، این سکانس بسیار مورد نیاز است.

 • 16

  مرد عنکبوتی: سری جدید متحرک (2003)

  شما ممکن است انتظار داشته باشید که یک سریال انیمیشن در MTV موسیقی جذاب یا حداقل قابل تشخیص داشته باشد. متاسفانه ، دهانه به مرد عنکبوتی: سری جدید متحرک، یک نمایش سرگرم کننده در غیر این صورت الهام گرفته از سام رائمی مرد عنکبوتی فیلم ، دارای یک آهنگ مضمونی بسیار جذاب است. با این حال ، کارت های عنوان برای هر شخصیت اصلی ، که S: TNAS به نظر می رسد مانند یک سریال صابون نوجوان (که به نوعی بود) لمس خوبی است.

 • 15

  مارول آینده انتقام جویان (2017)

  این مجموعه انیمیشن ژاپنی که اکنون در دیزنی + موجود است ، دارای طراحی شخصیت های چشمگیر و الهام گرفته از دنیای سینمایی مارول است و مجموعه سه کودک را که توسط Hydra تغییر ژنتیکی داده اند و سپس برای آموزش به عنوان نسل بعدی ابر قهرمانان ، به انتقام جویان می پیوندند ، مجموعه ای را ایجاد می کند. .

 • 14

  تیم Super Hero (2009)

  این مجموعه برای مخاطبان جوان تر ، دارای یک آهنگ تم جذاب پاپ پانک از خواننده برجسته Nerf Herder ، Parry Grip ، و تصاویر جذاب اول شخص به عنوان بزرگنمایی Super Hero Squad در اطراف یک منظره شهر آلوده به اشرار است. دشوار است تصور کنید که هر بچه ای پس از 60 ثانیه اول از این نمایش هیجان زده نشود.

 • 13

  مردان ایکس: تکامل (2000)

  مردان ایکس: تکامل تقریباً به اندازه سلف دهه 90 خود مشهور نیست و مقدمه آن نیز معروف نیست. هنوز هم ، آهنگ اصلی ویلیام کوین اندرسون به خوبی قابل قبول است ، و همینطور پایان جایی که همه مردان X با هم در آکادمی Xavier ظاهر می شوند.

 • 12

  Fantastic Four: Greatest Heroes در جهان (2006)

  چندین لمس زیبا در این مقدمه وجود دارد ، از جمله استفاده از آرم Fantastic Four’s به عنوان شمارش معکوس برای پرتاب موشک که آنها را به فضای خارج می برد و به آنها قدرت می دهد. موسیقی تم سنگین گیتار ، کارتون دهه 60 را به یاد می آورد و برخی لهجه های مدرن را اضافه می کند.

 • 11

  چهار خارق العاده (1994 ، نسخه دوم)

  مقدمه فصل دوم به دهه 90 چهار خارق العاده این مجموعه انیمیشن دارای انیمیشن بهبود یافته ، تصاویری است که مستقیماً از کمیک های کلاسیک لی-کربی بیرون کشیده شده است ، طرح هایی برگرفته از داستان افسانه ای جان برن ، هنرمند مارول ، و از همه مهمتر ، هیچ اشاره ای به موارد “غیرمشخص” ندارد.

 • 10

  ثور توانا (1966)

  شورت های دهه 60 ثور از The Marvel Super Heroes با این مقدمه کوتاه شروع شد که به نظر می رسد چیزی خارج از نمایش موزیکال برادوی باشد. این پنیر است ، اما برخی از عظمت خود دمیده قدیمی را به تصویر می کشد سفر به رمز و راز طنز

 • 9

  مرد عنکبوتی و دوستان شگفت انگیز او (1981)

  شما باید عاشق دهه 80 این مقدمه باشید ، با مرد عنکبوتی که از نسخه عظیم آرم خود پایین می آید و در یک پد لیسانس hep آویزان می شود که با یک تندیس تندیس روی پیتر به یک مرکز فرماندهی ابرقهرمانان تبدیل می شود مانتو پارکر. بعلاوه راوی فریاد می زند: “مرد عنکبوتی! و او شگفت انگيز دوستان!”

 • 8

  هالک باور نکردنی (1996)

  این کارتون هر هفته با شکل سایه دار هالک که همه چیز را از بین می برد ، آغاز می شود و شامل سکانس های رویایی ناراحت کننده ، ژنرال رازهای غول پیکر و تغییر شکل ظاهری وحشیانه است ، قبل از اینکه همه نیروهای ارتش ایالات متحده و همه دشمنان قوسی هالک متحد شوند علیه او – قبل از اینکه به ظاهر همه آنها را در یک انفجار بزرگ گاما به عنوان شعارهای شوم “هالک!” نابود کند. هالک شگفت انگیز!” باران در موسیقی متن. برای یک برنامه کودک که صبح یا بعد از ظهر پخش می شود ، چیزهایی کاملاً کابوس انگیز است.

 • 7

  کاپیتان آمریکا (1966)

  وقتی کاپیتان آمریکا سپر قدرتمند خود را پرتاب می کند ، همه کسانی که تصمیم گرفتند با سپر او مخالفت کنند باید تسلیم شوند. همانطور که یک انسان عاقل یک بار گفت: ‘Nuff گفت.

 • 6

  مرد عنکبوتی Spectacaular (2008)

  گرچه معروف ترین نیست مرد عنکبوتی ترانه، مرد عنکبوتی دیدنی موضوع توسط The Tender Box ممکن است یکی از مواردی باشد که بیشترین آهنگ را به نظر می رسد. این یک مقدمه پویا شامل چرخش واضح وب ، و یک مرور سریع از متحدان و دشمنان پیتر پارکر است.

 • 5

  مرد آهنی (1994 ، نسخه دوم)

  “من! صبح! اهن! مرد!” در حالی که تونی استارک روی یک سندان با فن آوری بالا می نشیند ، ما با عکس های مختلفی از زره های کلاسیک Iron Man و چند ریف خوشمزه گیتار پذیرایی می شویم. بین توت چوبی ، زره پوش و موسیقی ، این سکانس معنای جدیدی را برای عبارت “metal metal” به ارمغان می آورد.

 • 4

  مرد عنکبوتی (1994)

  این جو پری از Aerosmith است که گیتارها را در آهنگ مضمون دهه 90 ناله می کند مرد عنکبوتی سریال انیمیشن. برخی از کلیپ های نمایش در مقدمه به نظر می رسد که کمی تصادفی انتخاب شده اند ، مانند پایان تصادفی با Venom. صرف نظر از این ، ربات “Spider-Man! مرد عنکبوتی! مرد عنکبوتی رادیواکتیو! ” صدا همچنان یکی از بهترین نمایش های موسیقی مرد عنکبوتی تا به امروز است.

 • 3

  مرد آهنی (1966)

  بیایید به نویسنده ژاک اوربونت سر بزنیم ، او راهی را برای قافیه “جت های آتشین” با “اشعه های دافعه” در مقدمه دهه 60 پیدا کرد مرد آهنی کارتون. این مضمون به قدری دوست داشتنی به یاد می آید که Jon Favreau آن را در اولین موضوع فرو برد مرد آهنی فیلم سینما. (این زنگ تلفن همراه جیمز رودز است.)

 • 2

  مرد عنکبوتی (1967)

  بیش از 50 سال بعد ، این صدایی است که مردم با مرد عنکبوتی ارتباط برقرار می کنند. او هر کاری که عنکبوت می تواند انجام دهد! آیا او قوی است؟ غنچه گوش کن ، او خون رادیواکتیو دارد. تصاویر بسیار عالی نیز هستند ، از جمله Spidey با شادی دیوار چهارم را شکسته تا به تماشاگر تکان بخورد. بعد از یک کرسندو نهایی ، مرد عنکبوتی مستقیماً وارد لنز می شود – به بیرون نگاه کنید! در اینجا Spider-Maaaaaan می آید.

 • 1

  مردان ایکس

  استاندارد طلای معرفی کارتون مارول (یا استاندارد آبی ، اگر آن تیم X-Men را ترجیح می دهید) دارای موسیقی تم نمادین و کارت های عنوان دراماتیک برای هر یک از اعضای تیم Ron Wasserman است. به جای بازیافت فیلم های این مجموعه ، این تصاویر به طور خاص برای مقدمه ساخته شده اند و به کل تأثیر بیشتری می بخشند. مثل بهترین قسمت های یک ماجراجویی مردان ایکس در یک دقیقه است. بعد از آن ، اپیزود واقعی اساساً گوشت است.

مطلب پیشنهادی  10 بمب مشهور بوکس آفیس که در واقع خوب هستند