Wonder Woman 1984 عبور کرده است زیاد تاریخ انتشار این فیلم ابتدا به عنوان اکران کریسمس 2019 اعلام شد ، سپس کمی به نوامبر 2019 صعود کرد ، قبل از اینکه به ژوئن سال 2020 بازگردد. شروع شیوع ویروس کرونا در بهار گذشته و باعث ایجاد یک تاخیر اضافی شد. ابتدا تا آگوست ، سپس به اکتبر ، و سپس سرانجام به کریسمس سال 2020. سرانجام ، برادران وارنر اعلام کرد که هیچ تأخیر اضافی وجود ندارد. آنها به جای اینکه منتظر بمانند تا همه گیر تمام شود ، آنها آزاد می شوند Wonder Woman 1984 به طور همزمان در سینماها و در سرویس پخش HBO Max آنها.

این حرکت مطمئناً یک پیروزی عظیم برای HBO Max است ، یک سرویس نوپا که به دنبال عناوین اصلی است تا بتواند مشتریان را از رقبایی مانند Netflix و Disney + دور کند. اما در کوتاه مدت ، این تقریباً قطعاً به معنای ضرر مالی بزرگ برای برادران وارنر است Wonder Woman 1984 انتظار می رفت صدها میلیون دلار در سینماها درآمد کسب کند و اکنون درآمد قابل توجهی کمتر خواهد داشت. اگر برادران وارنر فقط به آن چهره های گیشه توجه می کردند ، می توانستند دوباره فیلم را به تعویق بیندازند.

به همین دلیل در نهایت این کار را نکردند تنوع، مربوط به وضعیت فیلم بود. با اينكه Wonder Woman 1984 در سال 2020 عرضه می شد ، در واقع در تابستان و پاییز 2018 شلیک شد. به گفته تجارت ، فقط مدت زیادی بود که برادران وارنر احساس می کردند در نتیجه می توانند صبر کنند:

این احساس وجود داشت که اگر این دنباله تا تابستان یا پاییز سال دیگر منتظر بماند ، بیات می شود – چهار سال بعد از نمایش “زن شگفت انگیز”. حتی با وجود چندین واکسن امیدوار کننده ، هیچ تضمینی وجود ندارد که طی چند ماه دنیا به نوعی به حالت عادی برگردد.

واقعیت دیگری در چشم انداز است که هنوز هیچ یک از استودیوها با آن روبرو نشده اند: در حالی که آنها تمام فیلم هایی را که انتظار داشتند در سال 2020 اکران کنند به تعویق می اندازند ، آنها به تولید فیلم هایی که قصد داشتند در سال 2021 و بعد از آن اکران کنند ادامه دادند. برادران وارنر به تنهایی دارد گودزیلا در برابر کنگ، در ارتفاعات، جدید خیالی، جام جم 2، جوخه خودکشی، تپه، الویس، و ماتریکس 4 همه در 12 ماه آینده و این فقط یک استودیو است. هر شرکتی مانند آن عقب مانده است. هر زمان که سینما با تمام قدرت دوباره بازگشایی می شود ، انبوهی از فیلم های پرفروش وجود خواهد داشت – مگر اینکه برخی از این فیلم ها شروع به جستجوی مسیرهای جایگزین توزیع کنند.

مطلب پیشنهادی  همه چیز در اکتبر در HBO Max

گالری – هر فیلم کمیک DC ، رتبه بندی شده از بدترین به بهترین: