Netflix آماده است تا هالووین شما را شبح وار جلوه دهد. (صادقانه بگویم ، اگر می خواستم در این هالووین ترسیده باشم ، من فقط اخبار را می خوانم ، اما شما هر کاری که برای شما مفید باشد انجام می دهید.) غول پخش جریانی Haunting of Bly Manor، پیگیری ترسناک پرطرفدار Haunting of Hill House. آنها همچنین در حال آماده سازی مجدد از ربکا ، کلاسیک آلفرد هیچکاک که برنده جایزه اسکار بهترین فیلم شد. و همچنین وجود دارد دادگاه شیکاگو 7، یک درام جدید در دادگاه از آرون سورکین ، نویسنده کتاب شبکه اجتماعی.

و سپس مانند 200 چیز دیگر نیز وجود دارد. در اینجا همه مواردی است که در اکتبر 2020 به Netflix می آید:

فایده 10/1/20
بوم دیا ، Verônica / صبح بخیر ، Verônica – NETFLIX ORIGINAL
در حالی که شکار یک شکارچی سایت دوست یابی می شود ، یک کارمند پلیس کم استفاده از همسر بدرفتار را کشف می کند که دارای یک راز وحشتناک است – و یک وب توطئه که آن را پنهان می کند.

Carmen Sandiego: فصل 3 – خانواده NETFLIX
کارمن و خدمه اش در تلاش برای ماندن در یک قدم جلوتر از V.I.L.E در مکزیکو سیتی ، نیواورلئان ، ونیز و سایر کشورها دست به دست می شوند.

Oktoberfest: آبجو و خون – NETFLIX ORIGINAL
1900: یک تازه وارد ثروتمند با گذشته ای سایه مند به مونیخ می رسد که مصمم است اکتوبرفست محلی را با کارخانه آبجوسازی خود تصادف کند. اما وقتی دخترش عاشق وارث یک آبجوسازی رقیب شود ، زنجیره ای خشونت بار به وجود می آید که آینده هر دو خانواده را تهدید خواهد کرد.

پاسال کاو / همه به خاطر تو – فیلم NETFLIX
پس از افتادن برای یک میهمان ، کارکنان هتل بی خبر درگیر یک طرح گروگان گیری می شوند و عشق واقعی را در مکانی بعید کشف می کنند.

Worst Witch: Season 4 – خانواده NETFLIX
مجموعه ای از چالش ها هنگامی که برای افتخار نامیدن Head Girl به رقابت می پردازند ، قدرت جادویی Mildred و Ethel را به حداکثر می رساند.

A.M.I.
Ace Ventura: وقتی طبیعت تماس می گیرد
along آمد یک عنکبوت
Bakugan: Armored Alliance: فصل 2
غریزه اولیه
سیاه ’47
کیپ ترس
کد Lyoko: فصل های 1-4
The Dukes of Hazzard (2005)
کارمند منتخب ماه
دشمن پشت دروازه
Evil: فصل 1
همسر آشنا: فصل 1
فارگو
جنگ های غذایی !: Shokugeki no Soma: The Second Plate
ایالت آزاد جونز
روح سوار
ارواح دوست دختر گذشته
گران تورینو
او
خانه 1000 جنازه
طبیعت انسان
شکار Wilderpeople
من الان دارم میرم
The Longest Yard (1974)
The Parkers: فصل 1-5
دزدان دریایی! گروه ناسازگاری ها
کارلوس آلماراز: بازی با آتش
شاهزاده و من
Poseidon (2006)
پاسگاه
غریبه تر از داستان
سوپرمن برمی گردد
شمشیر هنر آنلاین: بهم پیوستن
تروی
The Unicorn: فصل 1
بازی های جنگی
ما همیشه در قلعه زندگی می کردیم
خرس یوگی
شما نمی توانید پنهان شوید: فصل 1

فایده 10/2/20
پیش! برو کوری کارسون هالووین – خانواده NETFLIX
کوری ، کریسی و فردی در هالووین در جستجوی آب نبات های به اندازه یک شاه هستند! اما آیا همه خوراکی ها ارزش سفر به طرف شبح وار شهر را دارند؟

Ahí te encargo / شما این را دارید – فیلم NETFLIX
یک خلاق تبلیغات و یک مدیر موفق یک ازدواج عالی دارند – تا زمانی که او می خواهد پدر شود درست همانطور که ستاره او در حال افزایش است. سپس کسی را به خانه جدید می آورد.

صحافی – فیلم NETFLIX
یک زن باید هنگام دیدار مادر نامزدش در جنوب ایتالیا ، با لعنت مرموز و بدخواهانه قصد ادعای دخترش مبارزه کند.

دیک جانسون مرده است – مستند NETFLIX
گرچه یک عمر ساخت مستند ، او را به قدرت داستانهای واقعی متقاعد کرده است ، اما اگر این به پدر روانپزشک 86 ساله کمک می کند تا از مرگ جلوگیری کند ، کریستن جانسون آماده است تا از هر ترفند ساخت فیلم در این کتاب استفاده کند.

امیلی در پاریس – NETFLIX ORIGINAL
امیلی ، یک مدیر بلندپرواز بیست و چند ساله از شیکاگو ، به طور غیر منتظره شغل رویایی خود را در پاریس انجام می دهد. زندگی جدید او با ماجراهای مست و چالش های غافلگیرکننده ای همراه است که در حین کار ، دوستی ها و عاشقانه ها دست به دست می زند.

Òlòtūré – فیلم NETFLIX
یک روزنامه نگار زن جوان و ساده لوح مخفیانه می رود تا تجارت سایه قاچاق انسان در نیجریه را افشا کند و با دنیای زیرین وحشیانه روبرو می شود.

مردان جدی – فیلم NETFLIX
وقتی یک زاغه نشین به دنبال تحرک رو به بالا که مدتهاست اشتیاق به آن دارد ، دروغی از دروغ می چرخد ​​، شیاد او می تواند خصوصاً برای پسر جوانش خطرناک باشد.

آهنگ منفجر کننده – NETFLIX ORIGINAL
بر اساس پادکست تحسین شده به همین نام ، و از مجری برنامه Hrishikesh Hirway و فیلمبردار برنده اسکار ، مورگان نویل ، در هر قسمت از Song Expoder برخی از بزرگترین موسیقی دانان جهان حضور دارند ، زیرا آنها نشان می دهند که چگونه یکی از آهنگ های آنها را زنده کرده اند. این مجموعه در حالی که هر هنرمند آهنگ خود را لایه به لایه تقسیم می کند ، بصیرت صمیمانه ای را از الهام شخصی موسیقی و شعر به اشتراک می گذارد ، مصاحبه های عمیق ، تصاویر بایگانی و ضبط های خام را بافته است.

خون آشام ها در مقابل برانکس – فیلم NETFLIX
گروهی از دوستان جوان اهل برانکس برای نجات محله خود از یک گروه خون آشام می جنگند.

فایده 10/4/20
کلمبیانا

دیوید آتنبورو: زندگی در سیاره ما – مستند NETFLIX
یک صدا و سیما زندگی خود و تاریخ تکاملی زندگی در زمین را بازگو می کند تا از دست دادن مکان های وحشی غمگین شود و چشم انداز آینده را ارائه دهد.

فایده 10/6/20
دالی پرتون: من اینجا هستم
کلیسای شنبه

StarBeam: هالووین قهرمان – خانواده NETFLIX
Captain Fishbeard حریص هدیه هالووین هدیه هرکسی را برای خودش می دزد ، اما StarBeam و Boost برای نجات روز ترفندهایی در آستین دارند.

از عشق دور شو

فایده 10/7/20
هابی هالووین – فیلم NETFLIX
Hubie Dubois (آدام سندلر) متاسفانه هر هالووین را می گذراند تا ساکنان زادگاهش ، سالم جشن سالم را برگزار کنند و طبق قوانین بازی کنند. اما امسال ، یک جنایتکار فراری و یک همسایه جدید مرموز ، هوبی را در حالت آماده باش کامل قرار داده است. وقتی مردم شروع به ناپدید شدن می کنند ، این به هبی بستگی دارد که پلیس (کوین جیمز ، کنان تامپسون) و مردم شهر را متقاعد کند که هیولاها واقعی هستند و فقط او می تواند جلوی آنها را بگیرد. هوبی هالووین یک فیلم خانوادگی خنده دار درباره یک قهرمان بعید است با بازیگران تمام ستاره ای از جمله جولی بوون ، ری لیوتا ، نوا شناپ ، استیو بوسمی و مایا رودلف ، به تهیه کنندگی Happy Madison.

نهر شیت: فصل 6

به دریاچه – NETFLIX ORIGINAL
در صورت بروز طاعونی وحشتناک ، گروهی با پایان تمدن مواجه می شوند ، در یک مبارزه وحشیانه برای زنده ماندن ، زندگی ، عشق و انسانیت خود را به خطر می اندازند. از تولید 1-2-3.

فایده 10/9/20
ناشنوا – NETFLIX ORIGINAL
در این مستندات ، یک گروه گره خورده از دانشجویان ناشنوا داستان های خود را به اشتراک می گذارند و مزایا و مشکلات زندگی در دانشگاه گالودت را کشف می کنند.

Fast & Furious Spy Racers: فصل 2: ​​ریو – خانواده NETFLIX
هنگامی که یکی از آنها ناپدید می شود ، Spy Racers باید LA را ترک کند و برای براندازی یک سازمان جنایی در ریو به برزیل برود.

نسخه چهل ساله – فیلم NETFLIX
ناامید از دستیابی به موفقیت در حالی که 40 ساله شد ، نمایشنامه نویس خوش اقبال نیویورکی ، رادا ، خود را به عنوان یک رپر ابداع می کند و به دنبال صدای واقعی خود است.

جینی همسران سانی – فیلم NETFLIX
یک لیسانس که مشتاق ازدواج است ، اما دائماً توسط زنان رد می شود ، امیدوار است با قبول کمک از یک منبع بعید: مادرش ، پیروز قبلی خود را بدست آورد.

Haunting of Bly Manor – NETFLIX ORIGINAL
از جانب Haunting of Hill House مایک فلاناگان ، خالق و ترور میسی ، تهیه کنندگی THE HAUNTING OF BLY MANOR ، فصل بعدی مورد انتظار دلهره آور مجموعه گلچین ، در دهه 1980 انگلیس. هنری وینگراو (هنری توماس) پس از مرگ دلخراش au pair ، یک پرستار بچه آمریکایی (ویکتوریا پدری) را برای مراقبت از خواهرزاده و برادرزاده یتیم خود (آملی بی اسمیت ، بنجامین ایوان آینسورث) که در Bly Manor با آشپز املاک اوون زندگی می کند ، استخدام می کند ( رهول کوهلی) ، جیمی (آملیا ایو) و دروازه بان ، خانم گروس (تی نیا میلر). اما همه چیز آنطور که در مانور به نظر می رسد نیست و قرنها راز تاریک عشق و از دست دادن در انتظار کشف شدن در این عاشقانه گوتیک دلهره آور هستند. در Bly Manor ، مرده به معنای از بین رفتن نیست.

Super Monsters: Dia de los Monsters – خانواده NETFLIX
Super Monsters برای رژه Dia Dia Los Muertos در جایی که با برخی Super Super Monsters جدید ملاقات می کنند ، از شهر ویدا بازدید می کنند.

فایده 10/12/20
Kipo and the Age of Wonderbeasts: فصل 3 – خانواده NETFLIX
Kipo و باند بر خلاف همه شرايط ، به سلطه وحشت دشمن قديمي خاتمه دادند. اکنون آنها مأموریت دارند که با یک شرور خشن ضد لال: دکتر امیلیا مبارزه کنند.

فایده 10/13/20
کابین با برت کریشر – ویژه COMEDY NETFLIX
بعد از سالها دردسر ، برت کریشر برای تمیز کردن “ذهن ، جسم و روح” خود به یک عقب نشینی تصفیه کننده در یک کابین راه می رود. در The Cabin with Bert Kreischer ، یک سری مستند جدید 5 اپیزودی ، این بازیگر کمدی به او پیوست. دوستان مشهور او هنگام تلاش برای روشهای عجیب درمانی ، چالشهای شدید جسمی و برخوردهای مسخره با بداهه با طبیعت. مهمانان ویژه عبارتند از آنتونی اندرسون ، بیگ جی اوکرسون ، بابی لی ، کیتلین جنر ، دون کول ، دونل راولینگز ، فورچون فایمستر ، گابریل ایگلسیاس ، جوئل مک هیل ، جوی دیاز ، کیلی کوکو ، نیکی گلاسر و تام سگورا.

اکتوناوت ها و صخره بزرگ سد – خانواده NETFLIX
اکتوناوت ها باید راهی برای جلوگیری از انبوه گرسنگی ستاره دریایی مرجان خوار پیدا کنند تا خانه شکننده یک دوست جدید را در بزرگترین صخره جهان نجات دهند.

فایده 10/14/20
آلیس جونیور

BLACKPINK: آسمان را روشن کنید – مستند NETFLIX
گروه موسیقی کره ای BLACKPINK که رکورد شکن است ، داستان خود را بازگو می کند – و جزئیات سفر سخت رویاها و آزمایش هایی را که در پس ظهور شهاب سنگی آنها وجود دارد ، شرح می دهد.

توپ پول

فایده 10/15/20
راهنمای پرستار کودک برای شکار هیولا – فیلم NETFLIX
وقتی كلی فرگوسن (تامارا اسمارت) تازه وارد دبیرستان با اكراه موافقت می كند كه در هالووین به پرستار كردن جیكوب زلمن (ایان هو) بپردازد ، آخرین چیزی كه انتظار دارد استخدام در یك انجمن مخفی بین المللی پرستار بچه باشد كه از بچه ها با قدرت های خاص در برابر هیولا محافظت می كند. برای اینکه جیکوب از آسیب در امان نماند ، تیم هایی با بخش بدون مزخرف معاون رئیس جمهور لیز لرو (اوونا لورنس) ، نابغه فناوری برنا وینسنت (تروی لی- آن جانسون) ، کاسی ژن ، متخصص موجودات (لین ماساکو چنگ) و استاد معجون کورتیس Critter (Ty Consiglio) برای شکست دادن یک Boogeyman معروف به “The Grand Guignol” (تام فلتون) ، یک جادوگر پر زرق و برق به نام “Peggy Drood” (ایندیا مور) و لژیون آنها از هیولاهای مرموز. بر اساس اولین قسمت از مجموعه کتاب های ترسناک محبوب جو بالارینی به همین نام ، A Babysitter’s Guide to Monster Hunting به کارگردانی راشل تالالی ، تهیه کنندگی ایوان ریتمن و ایمی کارپ با تهیه کنندگی نایا کوکوکوف ، تام پولاک و ایلونا هرزبرگ ساخته شده است. آلسیو اسکالزوتو ، تامسن مک دوناو ، اشتون ارباب ، کریستال بالینت و ریکی او همچنین در این ماجراجویی پر از اکشن در مورد همکاری با یکدیگر برای غلبه بر ترس شما هم بازی هستند.

Batman: The Killing Joke
نیمه و نیم: فصل های 1-4

عشق مانند باران در حال سقوط – فیلم NETFLIX
مرد جوانی از ترس طرد شدن ، تلاش می کند احساسات خود را نسبت به بهترین دوست خود ، که به زودی عاشق مرد دیگری می شود ، اعلام کند – تا یک حادثه سرنوشت ساز.

مطلب پیشنهادی  فیلم تیمی دی کاپریو-د نیرو اسکورسیزی برای تأمین مالی کمپانی Apple

یک به یک: فصل 1-5
Power Rangers Beast Morphers: فصل 2 ، قسمت 1

ریشه یابی برای رونا – مستند NETFLIX
در مناطق روستایی هند ، کودک مبتلا به هیدروسفالی بعد از ویروسی شدن عکس هایش فرصتی برای جراحی تغییر دهنده زندگی پیدا می کند. این مستند نمودار سفر اوست.

فاصله اجتماعی – NETFLIX ORIGINAL
این مجموعه گلچینی که در انزوا گرفته شده است ، بصورت تاریک و خنده دار ارائه می شود که نشان می دهد چگونه مردم در حالی که از هم دور هستند سعی در برقراری ارتباط دارند.

فایده 10/16/20
Alguien tiene que morir / کسی باید بمیرد – NETFLIX ORIGINAL
در دهه 1950 اسپانیا ، یک زن و شوهر پسرش را از مکزیک به خانه احضار کردند تا نامزدش را معرفی کنند ، اما وقتی او با یک بالرینو بازگشت ، شوکه می شوند.

آرایش خانه رویایی – NETFLIX ORIGINAL
Shea و Syd McGee از Studio McGee به خانواده های واقعی که می خواهند خانه خود را متناسب با سبک منحصر به فرد خود به روز کنند ، به واقعیت تبدیل می شوند.

ارتش بزرگ – NETFLIX ORIGINAL
پنج دانش آموز در بزرگترین دبیرستان دولتی بروکلین در حالی که برای موفقیت ، زنده ماندن ، آزادی و دست یابی به آینده می جنگند ، دنیایی آشفته را در پیش می گیرند.

در یک دره خشونت

لا انقلاب – NETFLIX ORIGINAL
1787 ، فرانسه. جوزف گیوتین – مخترع آینده معروف “گیوتین” در حین تحقیق درباره یک سری قتل های مرموز ، ویروس ناشناخته ای را کشف می کند: خون آبی. این بیماری به سرعت در میان اشراف فرانسه شیوع پیدا می کند و آنها را به قتل مردم عادی سوق می دهد و به زودی به شورشی منجر می شود … اگر انقلاب فرانسه به روشی که به ما گفته شده بود اتفاق نمی افتاد چه؟

آخرین بچه های روی زمین: کتاب 3 – خانواده NETFLIX
در حالی که این چهار دوست همچنان با متحدان هیولای خود به زندگی ادامه می دهند ، جک نگران است که یک فرستنده رادیویی تازه کشف شده ممکن است به این سرگرمی پایان دهد.

دادگاه شیکاگو 7 – فیلم NETFLIX
آنچه برای اعتراض مسالمت آمیز در کنوانسیون ملی دموکراتیک 1968 در نظر گرفته شد ، به درگیری خشونت آمیز با پلیس و گارد ملی تبدیل شد. سازمان دهندگان این اعتراض – از جمله ابی هافمن ، جری روبین ، تام هایدن و بابی سیل – به جرم توطئه برای دامن زدن به شورش متهم شدند و دادگاه بعدی یکی از معروف ترین دادگاه های تاریخ بود.

بی دوست

فایده 20/10/18
ParaNorman

فایده 10/19/20
اسرار حل نشده: جلد 2 – مستند NETFLIX
در شش قسمت جدید ، اسرار حل نشده ناپدید شدن های غیرقابل توضیح ، وقایع غم انگیز و وقایع عجیب بیشتری را نمایان می کند. شاید یک بیننده کلید حل این موارد را داشته باشد. کارآگاهان ، روزنامه نگاران و اعضای خانواده در این مجموعه جذاب نظریه های جذاب را از سازندگان اسناد اصلی ، Cosgrove / Meurer Productions و 21 Laps Entertainment ، تهیه کنندگان ارائه می دهند. چیزهای غریبه

فایده 20/10/20
کارول

Magic School Bus Rides Again the Frizz Connection – خانواده NETFLIX
رعد و برق ، اتوبوس مدرسه سحر و جادو را به سه قطعه تقسیم می کند ، کلاس را در سراسر جهان با نسخه های مختلف خانم Frizzle روی هر اتوبوس پراکنده می کند!

فایده 10/21/20
مهمان بعدی من نیازی به معرفی با دیوید لترمن ندارد: فصل 3 – NETFLIX ORIGINAL
دیوید لترمن افسانه تلویزیون با دیو چپل ، رابرت داونی جونیور و افراد دیگر برای یک فصل دیگر مصاحبه های عمیق و تورهای کنجکاوی همراه می شود.

ربکا – فیلم NETFLIX
پس از یک عاشقانه گردباد در مونت کارلو با بیوه خوش تیپ ماکسیم دو وینتر (آرمی چکش) ، یک زن جوان تازه ازدواج کرده (لیلی جیمز) به ماندرلی ، املاک خانوادگی تحمیل کننده شوهر جدیدش در ساحل بادی پیچیده انگلیس می رسد. ساده لوح و بی تجربه ، او شروع به زندگی در دام زندگی جدید خود می کند ، اما خود را در حال مبارزه با سایه همسر اول ماکسیم ، ربکا زیبا و شهرنشین ، که میراث خالی از سکنه اش توسط خانم دونورز ، خانه دار شوم ماندرلی زنده نگه داشته می شود (کریستین اسکات توماس )

فایده 10/22/20
خم شدن قوس

جسد – فیلم NETFLIX
Cadaver یک فیلم ترسناک روانشناختی نروژی است که ما را به سفری سوق می دهد که بشریت در معرض آزمایش قرار می گیرد و در میان آنها گیت ویت ، توربجورن هار ، توماس گولستاد) و Kingsford Siayor بازی می کنند. در پی گرسنگی یک فاجعه هسته ای ، لئونورا (گیت ویت) ، جیکوب (توماس گلستاد) و دخترش آلیس (تووا اولیویا رمان) در آستانه بقا هستند. یک روز ، هتل محلی بازماندگان را به عنوان یک کار خیرخواهانه برای کمک به نیازمندان ، به حضور در یک نمایش تئاتر ، با یک وعده غذایی دعوت می کند. خانواده سه نفری که چاره ای ندارند ، تصمیم می گیرند به هتل بروند ، جایی که مدیر ، ماتیاس (توربورن هار) ، کل هتل را به عنوان صحنه معرفی می کند. به حاضران برای کمک به جدایی آنها از بازیگران نقاب داده می شود ، اما وقتی اعضای تماشاگر شروع به ناپدید شدن می کنند ، این نمایش یک روند وهم انگیز به خود می گیرد. مرز بین واقعیت و تئاتر به سرعت مخدوش می شود ، تا اینکه آلیس در مقابل لئو و یعقوب ناپدید می شود و دیگر جای تردید وجود ندارد: مشکلی در هتل ماتیاس وجود دارد.

پروژه مرغ مگس خوار
بله ، خدا ، بله

فایده 10/23/20
بربرها – NETFLIX ORIGINAL
سرنوشت سه نفر در نبرد جنگل توتوبورگ در سال 9 میلادی در هم آمیخته است و طی آن جنگجویان آلمانی گسترش امپراتوری روم را متوقف می کنند.

حرکت – NETFLIX ORIGINAL
رقصندگان و رقصندگان درخشان را که در حال شکل دادن به هنر حرکت در سراسر جهان هستند ، در این مجموعه مستند کشف کنید.

روی ماه – فیلم NETFLIX
با عزم راسخ و اشتیاق به علم ، یک دختر جوان روشن و روشن برای ساختن یک الهه ماه افسانه ای یک کشتی موشکی به ماه می سازد. به کارگردانی گلن کین ، فیلمساز و انیماتور برنده اسکار ، و تهیه کنندگی جنی ریم و پیلین چو. کتی آنگ ، فیلیپا سو ، رابرت جی چیو ، کن جئونگ ، جان چو ، روتی آن مایلز ، مارگارت چو ، کیمیکو گلن ، آرت باتلر و ساندرا اوه در آن بازی می کنند.

پردیدا – NETFLIX ORIGINAL
آنتونیو خودش را برای دستگیری آماده می کند تا به بدترین زندان کلمبیا ، لا برچا ، اعزام شود. او به دنبال مردی است که سالها پیش دخترش را ربوده است.

ملکه Gambit – NETFLIX ORIGINAL
بر اساس رمان والتر توویس ، سریال محدود Netflix THE QUEEN’S GAMBIT داستانی روی سن است که هزینه واقعی نبوغ را بررسی می کند. در اواخر دهه 1950 رها شده و به یك پرورشگاه كنتاكی سپرده شد ، بت هارمون (آنیا تیلور-جوی) جوان در حالی كه به اعتیاد به داروهای آرام بخشی كه از طرف دولت به عنوان داروی آرامبخش برای كودكان اعتیاد دارد ، استعداد شگفت انگیزی را در شطرنج پیدا می كند. شیطانی که توسط شیاطین شخصی خود شگفت زده می شود و توسط کوکتل مواد مخدر و وسواس به او دامن می زند ، در حالی که مصمم به تسخیر مرزهای سنتی ایجاد شده در جهان شطرنج رقابتی تحت سلطه مردان است ، به یک طرد چشمگیر ماهر و پر زرق و برق تبدیل می شود.

فایده 10/27/20
خون زئوس – انیمیشن NETFLIX
هرون که یک فرد معمولی است و در یونان باستان زندگی می کند ، میراث واقعی خود را به عنوان پسر زئوس کشف می کند و هدف خود را می گوید: نجات جهان از یک ارتش اهریمنی.

Chico Bon Bon: میمون با کمربند ابزار: فصل 4 – خانواده NETFLIX
مشکلی وجود ندارد که Chico Bon Bon و “Fix-it Force” او نتوانند آن را حل کنند. از ساخت پارک اسکیت جدید گرفته تا جلوگیری از سقوط یک وسیله نقلیه از صخره ، این خدمه از هرگونه مشکل مهندسی که سر راهشان قرار دارد مراقبت می کنند.

Vilas: Serás lo que debas ser o no serás nada / Guillermo Vilas: تسویه حساب – مستند NETFLIX
یک روزنامه نگار یک دهه را به جنگ صلیبی علیه یکی از بزرگترین شرکتهای ورزشی روی کره زمین گذراند تا ثابت کند گیلرمو ویلا بهترین تنیس باز جهان در زمان خود بود.

فایده 10/28/20
هولدیت کردن – فیلم NETFLIX
اسلون (اما رابرتز) و جکسون (لوک بریسی) از تعطیلات متنفرند. آنها دائماً خود را مجرد ، پشت میز بچه ها نشسته یا با خرما های ناجور گیر می دهند. اما وقتی این دو غریبه مخصوصاً یک کریسمس بد را ملاقات می کنند ، پیمان می بندند که “جشن” یکدیگر را برای هر مناسبت جشن در طول سال آینده داشته باشند. با بی احترامی متقابل به تعطیلات ، و به خود اطمینان می دهند که هیچ علاقه عاشقانه ای به دیگری ندارند ، آنها یک تیم عالی را می سازند. با این حال ، با پایان یافتن یک سال جشن های پوچ ، اسلون و جکسون دریافتند که به اشتراک گذاشتن همه چیزهایی که از آنها متنفرند ممکن است چیزی باشد که آنها به طور غیر منتظره دوست دارند.

متالیکا از طریق هرگز

هیچ کس امشب در جنگل نمی خوابد – فیلم NETFLIX
گروهی از نوجوانان که به فناوری معتاد شده اند ، در یک اردوی توان بخشی در جنگل شرکت می کنند ، اما یک نیروی شوم در آنجا قصد دارد آنها را برای همیشه آفلاین کند. از استودیو آکسون.

اسرار آرامگاه سقاره – مستند NETFLIX
تیمی از باستان شناسان محلی که قبلاً هرگز در معابر ، چاه ها و مقبره ها کاوش نکرده اند ، اسرار مهمترین یافته مصر در تقریباً 50 سال گذشته را بهم ریخته اند.

فایده 30/10/20
برانکس – فیلم NETFLIX
تیمی از پلیس که در حال تحقیق در مورد زیر شکم مارسی ، فرانسه است ، خود را بالای سر خود می بیند زیرا می فهمد که برخی از افسران همکارشان ممکن است در جیب باندهای شهر باشند و خطر از دست دادن شغل خود را – یا بدتر از آن – در معرض خطر قرار می دهند ، مگر اینکه آنها می توانند همه چیز را درست تنظیم کنند.

روز خداوند – فیلم NETFLIX
منندز کشیشی بازنشسته است که در آپارتمان تاریک و ویرانگر خود زندگی می کند و پشت به دنیا می کند. او از یک بحران ایمان رنج می برد و کابوس های وحشتناک و اقدامات گذشته خود که او را شکنجه می کنند ، مورد آزار و اذیت او قرار می گیرند. یک روز ، وی از ملاقات سباستین ، یک دوست قدیمی که از تجارت گذشته منندز مطلع است ، استقبال می کند. او ادعا می کند که دخترش توسط شیطان تسخیر شده است و از مننز برای کمک به جنبه او کمک می خواهد ، اگرچه او به خوبی از روشهای تهاجمی که کشیش استفاده می کند آگاه است. منندز با اصرار و اصرار سباستین و درگیری درونی او ، این پرونده را فرصتی برای رستگاری می داند. او در زندگی هدف جدیدی دارد اما آیا او واقعاً تحت تسخیر قرار گرفته است یا آیا شکنجه ای بی معنی خواهد داشت؟

خانه اش – فیلم NETFLIX
پس از فرار هولناک از سودان جنوبی جنگ زده ، یک زن و شوهر جوان پناهنده تلاش می کنند تا زندگی جدید خود را در یک شهر کوچک انگلیسی که در زیر سطح یک شیطان ناگفته قرار دارد ، سازگار کنند.

Somebody Feed Phil: Season 4 – NETFLIX ORIGINAL
فیل روزنتال ، خالق «همه ریموند را دوست دارند» به جهان سفر می کند تا غذاهای محلی و فرهنگ پنج شهر جدید را بخورد.

Suburra: فصل 3 – NETFLIX ORIGINAL
قضاوت نهایی در نبرد برای زمین در یک شهر ساحلی ایتالیا نزدیک است و جنایتکاران برای آخرین بار آماده بازی هستند.

فایده 10/31/20
مرد دوازدهم

گالری – بهترین تلویزیون سال 2020 تاکنون:

برنامه موبایل ScreenCrush را دریافت کنید