به نظر می رسد شباهت زیادی به کریسمس در Netflix دارد که پیشنهادات ماه نوامبر آن شامل آن می شود یک تن از محتوای جدید تعطیلات. فیلم هایی مانند این وجود دارد عملیات افتادن کریسمس و کریسمس دالی پرتون در میدان، و یک فصل کامل از عاشقانه تعطیلات داش و لیلی. اگر ترجیح می دهید بگویید bah humbug ، فصل چهارم بسیار مورد انتظار تاج اولین بار در 15 نوامبر برگزار می شود. عناوین قدیمی تر که شامل اولین سرویس هستند Ocean’s 11، Boyz n the Hood، شب جشن، و ایستگاه فروتویل.

این لیست کامل مواردی است که در ماه نوامبر سال 2020 به Netflix می آید:

فایده 11/1/20
M’entends-tu؟ / آیا می توانید من را بشنوید؟: فصل 2 – NETFLIX ORIGINAL
دو سال بعد ، آدا به دنبال بازسازی زندگی خود و برقراری ارتباط با بهترین دوستانش است که خود نیز با چالش هایی روبرو هستند.

60 روز در: فصل 5
ساعت نارنجی
Boyz n the Hood
کاسپر
ورود به کریسمس
نهر داوسون: فصل های 1-6
مثل آب خوردن
Elf Pets: A Fox Cub’s Tale Christmas
حیوانات خانگی جن: نجات گوزن های سانتا
الیوت کوچکترین گوزن شمالی
جعلی در آتش: فصل 6
پریدن از جاروب
تق تق
Leah Remini: Scientology and the Aftermathings: فصل 1-3
Little Monsters (1989)

مایل 22
یازده اوشن
پل بلرت: پلیس مال
پیرسینگ
جوخه
مات مدرسه
اسنودن
نمایش گارفیلد: فصل 3
غیرممکن
هندی در کمد
بچه بعدی کاراته
چرخهای فورچون
بله اقا

فایده 11/2/20
چشم انداز

فایده 11/3/20
فلیکس لوبراخت: هایپ – ویژه COMEDY NETFLIX
کمیک بدون مانع ، فلیکس لوبراخت با فرهنگ “بیدار” ، از نکات منفی موفقیت و پیرتر شدن – هرچند هنوز احساس یک بزرگسال واقعی را ندارد.

مادر – فیلم NETFLIX
مادر بی نظم شوئی وقتی شروع به بیدار شدن در دنیایی فراتر از کنترل تحریف شده خود می کند و خانواده را به سمت فاجعه سوق می دهد احساس خطر می کند.

فایده 11/4/20
گرفتن کریسمس
کریسمس با یک شاهزاده

عشق و هرج و مرج – NETFLIX ORIGINAL
یک مشاور متاهل و یک جوان فن آوری اطلاعات یک بازی پر زرق و برق را شروع می کنند که هنجارهای جامعه را به چالش می کشد – و آنها را به ارزیابی مجدد کل زندگی خود سوق می دهد.

فایده 11/5/20
عروسی کریسمس در نیویورک

کارمل: چه کسی ماریا مارتا را کشت؟ – مستند NETFLIX
مجموعه ای مستند درباره شرایط مرگ ماریا مارتا گارسیا بلسونس ، یکی از بحث برانگیزترین پرونده های جنایی در آرژانتین.

نیمه شب در مگنولیا

عملیات کریسمس رها کردن – فیلم NETFLIX
اریکا میلر ، دستیار کنگره در تعقیب یک مقام ، به دستور رئیس خود از کریسمس خانوادگی چشم پوشی می کند تا به آن طرف اقیانوس آرام سفر کند. وی هنگام فرود در پایگاه نیروی هوایی ساحل ، با راهنمای خود ، کاپیتان اندرو جانتز درگیر می شود ، که می داند ماموریت وی دلیل بازپرداخت تسهیلات را پیدا می کند.

ماوراء الطبیعه – NETFLIX ORIGINAL
با شک و تردید در مورد ماوراuralالطبیعه ، یک متخصص خون شناسی مجبور می شود حوادث معمایی را هنگامی که شبحی از گذشته اش به او آزار می دهد ، تحقیق کند.

فایده 11/6/20
استناد – فیلم NETFLIX
یک دانش آموز خوش ذوق در نیجریه هنگامی که از یک استاد مشهور که قصد تجاوز به او را داشت گزارش می دهد ، دانشگاه را بر عهده می گیرد. بر اساس وقایع واقعی

کشور تا کنون – NETFLIX ORIGINAL
Country Ever After خواننده کانتری ، کوفی اندرسون و همسرش رقصنده هیپ هاپ ، کریسیلا ، در حالی که فرزندان خود را تربیت می کنند و از دیدگاه های مختلف زندگی و فرزندپروری در کشور مخالف خود در مقابل شهر عبور می کنند ، پیروی می کند. آنها با داشتن فیلمهایی که بیش از 50 میلیون نفر عاشق خانواده خود می شوند ، یک دنباله اجتماعی گسترده جمع کرده اند. کاملاً قابل خواندن – و در عین حال پر از شوخ طبعی و یک نوع نوعی – هر قسمت از خانه های نیمه برجسته شخصیت منحصر به فرد آنها را هنگام حرکت در زندگی روزمره در محلی به دور از کشور – لس آنجلس برجسته می کند.

La trinchera infinita / سنگر بی پایان – فیلم NETFLIX
اولین فیلم به زبان اسپانیایی از تهیه کنندگان و کارگردانان HANDIA. فیلمی بر اساس داستان واقعی باورنکردنی خال از جنگ داخلی اسپانیا که 33 سال را از ترس مجازات در خانه خود پنهان کرد.

بلومر دیر

فایده 11/9/20
مخفی: فصل 2 – NETFLIX ORIGINAL
مرز بین عدالت و انتقام زمانی از بین می رود که شکار کیم برای فروشندگان غیرقانونی اسلحه ، باب را در یک عملیات مخفی جدید خطرناک فرو برد.

فایده 11/10/20
داش و لیلی – NETFLIX ORIGINAL
یک عاشقانه گردباد برای تعطیلات همانطور که داش بدبینانه و خوشبین لیلی تجارت جرات ، رویاها و آرزوها را در دفترچه ای که آنها در مکان های مختلف در سراسر شهر نیویورک عبور و مرور می کنند ، ایجاد می شود و می یابد که آنها اشتراکات بیشتری با یکدیگر دارند از آنچه انتظار می رفت. این مجموعه بر اساس مجموعه کتاب های بزرگسالان جوان Dash & Lily’s Book of Dares از نویسندگان پرفروش نیویورک تایمز ، راشل کوهن و دیوید لویتان ساخته شده است.

کامیون سطل آشغال – خانواده NETFLIX
هنک پسر 6 ساله ای با برد آزاد و پوشیده از خاک با تخیل بزرگ و حتی بهترین بزرگتر است … یک کامیون زباله بوق زده ، خرخره.

فایده 11/11/20
خانه بزرگ سرگرمی عمه دونا – ویژه COMEDY NETFLIX
گروه کمدی استرالیایی Aunty Donna شما را به Big Ol ‘House of Fun خود دعوت می کند! در سری جدید طرح های شش بخشی اصلی Netflix ، خانه خنده دار Aunty Donna’s Big Ol ‘House، Mark Samual Bonanno، Broden Kelly و Zachary Ruane بینندگان را برای یک ماجراجویی پوچ گرایانه در زندگی روزمره خود سوق می دهند. اگر آماده کار با هجو ، تمسخر ، بازی با کلمات هوشمندانه ، اعداد موسیقی متنوع و موارد دیگر هستید ، به داخل بیایید. این مجموعه توسط Ed Helms ، Mike Falbo و Brett Harris برای شرکت Electric Picture Pacific و Scott Aukerman و David Jargowsky برای Comedy Bang تهیه شده است! انفجار!

آزاد کننده – NETFLIX ORIGINAL
این فیلم بر اساس “عملیات بهمن” در جنگ جهانی دوم ، حمله متفقین به ایتالیا و داستان هنگ معروف به “مرغ های رعد و برق” را دنبال می کند.

Nasce uma Rainha / A Queen Is Born – NETFLIX ORIGINAL
گلوریا گروو و الکسیا توئیستر به رویاهای درگ واقعیت می بخشند زیرا به شش هنرمند کمک می کند اعتماد به نفس خود را در این نمایش تغییر دهند.

آنچه می خواستیم – فیلم NETFLIX
زن و شوهری که با مشکلات باروری روبرو هستند ، ازدواج خود را در تعطیلات در یک استراحتگاه در ساردین آزمایش می کنند – و خانواده همسایه فقط به این تنش می افزایند.

فایده 11/12/20
ایستگاه فروتویل
دوستان برازنده

لودو – فیلم NETFLIX
از یک نوار جنسی ظاهر شده تا یک چمدان سرخ پول ، چهار داستان کاملا متفاوت با هوی و هوس سرنوشت ، شانس و یک جنایتکار عجیب و غریب همپوشانی دارند.

شب جشن

فایده 20/11/13
داستان ترسناک آمریکایی: 1984

Jingle Jangle: یک سفر کریسمس – فیلم NETFLIX
یک ماجراجویی موسیقی و یک نمایش بصری برای اعصار ، Jingle Jangle: A Christmas Journey یک رویداد کاملاً با روحیه و کاملاً روحیه در تعطیلات خانوادگی است. این فیلم در شهر پرشکوه و سربلند کابلتون قرار دارد و پیروان سازنده اسباب بازی افسانه ای Jeronicus Jangle (برنده جایزه اسکار فارست ویتاکر) را دنبال می کند که اختراعات عجیب و غریب او را با هیجان و شگفتی پشت سر می گذارد. اما وقتی شاگرد مورد اعتماد او (برنده امی کیگان-مایکل کی) باارزش ترین آفرینش او را بدزد ، نوه او به همان اندازه روشن و مبتکر (مدالن میلز تازه وارد) – و یک اختراع فراموش شده مدت طولانی – به بهبود زخم های قدیمی و جادوی مجدد .

زندگی پیش رو – فیلم NETFLIX
در ساحل ایتالیا ، مادام رزا (سوفیا لورن) یک بازمانده هولوکاست با یک تجارت مهد کودک ، پسر 12 ساله خیابانی مومو ، پسری را که به تازگی سرقت کرده است ، می برد. این دو تنهایی محافظ یکدیگر می شوند و خانواده ای نامتعارف را لنگر می اندازند.

Minions of Midas – NETFLIX ORIGINAL
ناشر میلیونر یادداشت باج خواهی دریافت می کند درست زمانی که خبرنگار قصد دارد داستانی را درگیر کند که او را درگیر آن کند. تصمیم وی می تواند به معنای مرگ یا مرگ باشد.

فایده 20/11/15
کریسمس خیلی کشور
مدل برتر بعدی آمریکا: فصل های 19 و 20

ابری با احتمال زیاد کوفته گوشتی 2

تاج: فصل 4 – NETFLIX ORIGINAL
در دهه 1980 ، الیزابت با نخست وزیر مارگارت تاچر درگیر می شود در حالی که شاهزاده چارلز وارد یک ازدواج پر سر و صدا با لیدی دیانا اسپنسر می شود.

تعطیلات شهر زادگاه
Survivor: فصل های 20 و 28
V برای Vendetta

فایده 20/11/16
با محبت
خیابان های کیست؟

فایده 20/11/17
The Boss Baby: بازگشت به کار: فصل 4 – خانواده NETFLIX
رئیس بچه بالاخره رئیس است ، مجهز به یک برنامه بلند پروازانه برای رسیدن به عشق کامل به کودک. اما دشمنان قدیمی و جدید برای پایین آوردن او با هم متحد شده اند.

ما قهرمان هستیم – NETFLIX ORIGINAL
از تهیه کننده اجرایی رین ویلسون ، ما قهرمانان هستیم که عجیب ترین ، جذاب ترین و عجیب ترین مسابقات الهام بخشی را که شما هرگز نمی دانستید وجود دارد ، بررسی می کند. هر قسمت از یک رقابت منحصر به فرد پیروی می کند ، دریچه ای را به دنیای رقبای مصمم ، پرشور و فوق العاده ماهر ارائه می دهد که همه چیز را برای تبدیل شدن به قهرمانانی در دنیای خارق العاده خودشان در دستور کار قرار می دهند. مسابقات ویژه شامل نورد پنیر ، خوردن چیلی ، مدل سازی موی فانتزی ، یو-یو ، رقص سگ و پرش قورباغه است.

مطلب پیشنهادی  آلن داویو ، فیلمبردار "E.T." ، می میرد COVID-19

فایده 20/11/18
El sabor de las margaritas / Daisies Bitter: Season 2 – NETFLIX ORIGINAL
او که اکنون از زندان خارج شده و از خاموشی رنج می برد ، درخواست کمک می کند که منجر به نفوذ او در یک باشگاه مرتبط با یک قاچاق جنسی زیر سن قانونی می شود.

تعطیلات خانه قبل با آقای کریسمس – NETFLIX ORIGINAL
بنجامین بردلی ، معروف به آقای کریسمس ، یک پیشکسوت در صنعت طراحی داخلی با وسواس سالم نسبت به فصل تعطیلات است. برای آقای کریسمس ، تعطیلات همه جشن گرفتن عشق ، زندگی ، خانواده و دوستان از طریق سنت های معنی دار است. در سری جدید Netflix Holiday Home Makeover با آقای کریسمس ، بردلی شما را در پشت صحنه می برد زیرا از تخصص طراحی و مجموعه گسترده کریسمس خود استفاده خوبی می کند.

فایده 19/11/20
سوئیچ پرنسس: دوباره روشن شد – فیلم NETFLIX
وقتی دوشس مارگارت به طور غیر منتظره تخت سلطنت را به مونتنارو می رساند و با دوست پسر کوین وصله ای خشن برخورد می کند ، این به دو شاهزاده خانم استیسی از بلگراویا بستگی دارد که این عاشقان ستاره دار را دوباره جمع کنند … اما روند عشق واقعی با ظاهر پیچیده است از یک سلطنتی زیبا که قصد دزدیدن قلب مارگارت را دارد. ورود غیرمنتظره پسر عموی دختر مهمانی مارگارت ، فیونا ، سومین فرد شبیه به هم را که آرزوهای خاص خود را دارد ، بیاندازید و دستورالعمل دردسرهای سه گانه کریسمس را دارید!

فایده 20/11/20
کریسمس بیگانه – فیلم NETFLIX
هنگامی که یک نژاد از بیگانگان کلپتومانیا تلاش می کند تا نیروی جاذبه زمین را بدزدد تا بتواند با آسانی همه چیز را در کره زمین بدست آورد ، تنها روح هدیه دادن کریسمس و یک بیگانه کوچک به نام X می تواند جهان را نجات دهد.

ریشه های خوش طعم: غذاهای گانسو – مستند NETFLIX
غذاهای استان گانسو از سیخ های گوشت بره گرفته تا گل چسب نیانگ پی ، طعم های قابل توجهی مانند لایه های تاریخ آن را ارائه می دهند.

اگر اتفاقی بیفتد دوستت دارم – فیلم NETFLIX
پس از فاجعه ، دو پدر و مادر داغدار در حالی که برای از دست دادن فرزندشان در این فیلم کوتاه انیمیشن با زیبایی تصویرگری می شوند ، خلا an عاطفی را تجربه می کنند.

صدای آتش – NETFLIX ORIGINAL
این مستندات کلیسای زادگاه فارل ویلیامز را دنبال می کنند زیرا بهترین گروه کر انجیل جهان را با استعداد کشف نشده در جامعه ایجاد می کند.

فایده 20/11/22
کریسمس دالی پرتون در میدان – فیلم NETFLIX
یک زن ثروتمند و زننده ، رجینا فولر ، پس از مرگ پدرش به زادگاه کوچک خود بازگشت تا همه را بیرون کند و زمین را به یک سازنده مرکز تجاری بفروشد – درست قبل از کریسمس. با این حال ، رجینا پس از گوش دادن به داستان های مردم محلی ، دوباره با یک عشق قدیمی ارتباط برقرار می کند و راهنمایی یک فرشته واقعی را می پذیرد ، تغییر حالت می دهد. این داستان در مورد خانواده ، عشق و چگونگی روحیه کریسمس یک شهر کوچک می تواند سردترین قلب ها را گرم کند. شامل 14 آهنگ اصلی همراه با موسیقی و متن ترانه های دالی پرتون.

ماچیت می کشد

فایده 20/11/23
سخت کشتن

شاون مندز: در شگفتی – مستند NETFLIX
در طول یک تور جهانی ، این مستند محافظت نشده شاون مندس را دنبال می کند در حالی که او از ستاره شدن ، روابط و آینده موسیقی خود احساس می کند.

فایده 24/11/20
Dragons: Rescue Riders: Huttsgalor Holiday – خانواده NETFLIX
جشنواره زمستانی مورد علاقه Huttsgalor بالاخره اینجاست! اما آیا برخی از اژدهای تنفس یخ سرگرم کننده همه را سرما می اندازند

El Cuaderno de Tomy / یادداشت هایی برای پسرم – فیلم NETFLIX
مادری که در مواجهه با بیماری انتهایی قرار دارد تصمیم می گیرد از خوش بینی بی دریغ و شوخ طبعی کنایه آمیز خود استفاده کند تا مطمئن شود پسر 4 ساله اش او را به یاد می آورد.

Hillbilly Elegy – فیلم NETFLIX
بر اساس خاطرات پرفروش J.D. Vance ، HILLBILLY ELEGY اکتشافی مدرن از رویای آمریکایی و سه نسل از یک خانواده آپالاچی است که توسط جوانترین عضو آن ، دانشجوی حقوق ییل ، ​​مجبور به بازگشت به زادگاه خود شد.

عجایب – خانواده NETFLIX
یک تیم پرماجرا و دوست داشتنی از حیوانات جوان از سراسر جهان برای حل اولین موارد پیش دبستانی قابل بازی ، خند ، آواز و یادگیری با هم هستند.

فایده 20/11/25
وقایع کریسمس: قسمت دوم – فیلم NETFLIX
دو سال است که خواهران و برادران کیت (داربی کمپ) و تدی پیرس (جودا لوئیس) کریسمس را نجات داده اند و بسیاری تغییر کرده است. کیت ، اکنون یک نوجوان بدبین است ، با اکراه کریسمس را در کنکون با دوست پسر جدید مادرش و پسرش جک (جاهزیر برونو) می گذراند. کیت که مایل نیست این نسخه جدید از خانواده اش را بپذیرد ، تصمیم می گیرد فرار کند. اما هنگامی که یک مزاحم مرموز و جادویی به نام بلزنیکل تهدید به نابودی قطب شمال و خاتمه یافتن کریسمس برای همیشه می کند ، کیت و جک به طور غیر منتظره با سانتا کلاوس (کورت راسل) به یک ماجراجویی جدید کشیده می شوند.

متظاهر بزرگ: فصل 2 – NETFLIX ANIME
ماكوتو پس از رشته های منفی موفق ، تیم لوران را ترک می کند. اما ترفندهایی که آنها را به هم متصل کرده دورتر از آن چیزی است که او می داند.

فایده 20/11/26
لری پسر کابل: در جای خود بنشینید

موصل – فیلم NETFLIX
وقتی داعش خانه ها ، خانواده ها و شهر آنها را گرفت ، گروهی از مردان برای پس گرفتن همه آنها جنگیدند. بر اساس وقایع واقعی ، این داستان تیم نینوا SWAT است ، یک واحد پلیس شورشی که در یک مبارزه ناامیدانه برای نجات شهر موصل خود ، یک عملیات چریکی علیه داعش انجام داد.

فایده 20/11/27
پیش! برو کریسمس کوری کارسون – خانواده NETFLIX
وقتی یک برف پاکن ، که شباهت غیر عادی به سانتا دارد ، در حیاط کارسون سقوط می کند ، کوری برای نجات کریسمس باید به او یادآوری کند که کیست.

تماس – فیلم NETFLIX
زنی به خانه قبلی خود برمی گردد و تلفن قدیمی را پیدا می کند که به او اجازه می دهد با کسی که 20 سال پیش در همان خانه زندگی می کند صحبت کند.

Dance Dreams: Nutcracker Hot Chocolate – مستند NETFLIX
از Shondaland ، Dance Dreams: Hot Chocolate Nutcracker حرفه ای از سرگرمی برنده جایزه دبی آلن را برجسته می کند و گروه رقصندگان جوان خود را برای آماده سازی سالانه “Nutcracker Hot Chocolate” آلن دنبال می کند.

گوش نکن – فیلم NETFLIX
پس از مرگ عجیب پسر کوچکش در خانه جدیدشان ، دانیل درخواست روحانی برای کمک می شنود و او را تحریک می کند تا به دنبال یک متخصص مشهور ماوراal الطبیعه باشد.

Sugar Rush Christmas: فصل 2 – NETFLIX ORIGINAL
این سری مسابقات نانوایان را به چالش می کشد تا غذاهای تعطیلاتی را که به نظر جشن و طعم شگفت انگیز می آیند – همه در برابر یک ساعت تیک دار هستند.

Überweihnachten / بیش از کریسمس – NETFLIX ORIGINAL
بازنده باستین برای کریسمس به خانه سفر می کند و می فهمد که برادرش اکنون با همسر سابقش قرار دارد. برادران با هم اختلاف دارند تا اینکه یک راز خانوادگی دیگر را کشف کنند

رودخانه ویرجین: فصل 2 – NETFLIX ORIGINAL
نامزدی. نوزادان. دلشکستگی آدم کشی. برای یک شهر کوچک ، ویرجین ریور سهم مناسبی از نمایش دارد – و مل مونرو اغلب در وسط آن است.

لا بلوا / وحش – فیلم NETFLIX
هنگامی که دختر جوان او ربوده می شود ، یک سرباز بازنشسته با PTSD آدم ربایان را تعقیب می کند – تا فقط خودش مظنون شود.

فایده 28/11/20
شمارنده Uncanny – NETFLIX ORIGINAL
شکارچیان دیو به نام پیشخوانها برای بدست آوردن ارواح شیطانی به دنبال زندگی ابدی ، به عنوان کارمند یک رستوران رشته فرنگی مبدل به زمین می شوند.

فایده 29/11/20
Wonderoos: تعطیلات تعطیلات! – خانواده NETFLIX
در شهر زمستان است و با وجود کمبود برف ، قطعی برق و یک مهمانی بد سرنوشت ، Wonderoos معنی واقعی تعطیلات را می آموزد.

فایده 30/11/20
دومین

عشقی بسیار زیبا – NETFLIX ORIGINAL
اولین داستان عاشقانه بین یک نوجوان دبیرستانی دبیرستان و دوست کودکی اش از همسایه. بازسازی کره ای درام موفق چینی با همین عنوان.

پیدا کردن اگنس – فیلم NETFLIX
هنگامی که پسری متروک نیاز به کنار آمدن با اشتباهات گذشته مادر بیگانه خود دارد ، سفری را برای یافتن آشتی و امید آغاز می کند.

گالری – اعتیاد آورترین واقعیت نمایش در Netflix: