Netflix ده ها کلمه دارد دهها – نمایش ها و فیلم های جدید ماه ژوئیه ، با موارد جدید برای تماشای تقریباً هر روز از ماه. شخص باید محاسبه کند که چه ساعتی از محتوای منتشر شده را محاسبه کرده و تشخیص دهد که حتی در مدت 30 روز چه مقدار جسمی ممکن است مصرف شود. حدس من این است که درصد کمی از کل موارد موجود در لیست زیر است.

نکات برجسته شامل گارد قدیمی، یک فیلم اکشن جدید با بازی Charlize Theron و کارگردانی جینا پرنس بیتوود ، به روزرسانی سریال تلویزیونی فرقه کلاسیک اسرار حل نشدهفصل جدیدی از آکادمی چتر، و چیزی به نام نزد زمین با زاک Efron که در آن “بازیگر زک افرن با دارین متخصص سلامتی به جستجوی راه های سالم و پایدار برای زندگی سفر می کند.”

زاک افرون ، متشکرم.

در اینجا لیست کاملی از عناوین جدید در Netflix در ماه جولای آورده شده است. تماشا کنید:

فایده 7/1/20
Chico Bon Bon: Monkey with Belt Tool: Season 2 – NETFLIX FAMILY
Chico Bon Bon و خدمه Fix-It Force برای حل هر مشکلی ، از گرم کردن یک فنجان کاکائو گرفته تا نجات ساندویچ از گاوصندوق ، در تماس هستند.

Deadwind: Season 2 – NETFLIX اصلی
فساد و قتل با هم برخورد می كنند كه كارآگاهان هلسینكی صوفیا كرپپی و ساكاری نورمی به دلیل ارتباط شایعه كننده شهر را زیر پا می گذارند.

بگو من انجام می دهم – NETFLIX اصلی
عروسی های رویایی واقعاً محقق می شوند ، زیرا متخصصان ارمیا برنت ، تایلندی نگوین و گابریله برتاکینی به زوجین کمک می کنند تا جشن کامل خود را بگیرند.

زیر آفتاب ریکیون – NETFLIX FILM
در حین تعطیلات در سواحل ریکایون ، گروهی از نوجوانان با هم دوست می شوند و به یکدیگر کمک می کنند تا روابط عاشقانه و خرد تابستان را مدیریت کنند.

اسرار حل نشده – NETFLIX DOCUMENTary
سری نمادین اسرار آمیز حل نشده بازگشت! قسمتهای جدید با امضای سریال های اصلی با داستان پردازی های همهجانبه و شخصیت محور داستان ، ریشه در تجربیات افراد عادی دارد که زندگی غیرقابل تصوری را تجربه کرده اند – از آسیب های ناخوشایند ناگوار یا مرگ ناگوار یک شخص عزیز ، تا شوکه شدن یک برخورد عجیب ماوراء الطبیعه در کنار کارآگاهان و روزنامه نگاران ، اعضای خانواده سرنخهایی ارائه می دهند ، تئوری های ارائه می دهند و مظنونان را شناسایی می کنند ، به امید اینکه یک بیننده کلید حل رمز و راز را داشته باشد. از سازندگان اسناد اصلی ، Cosgrove / Meurer Productions و 21 Laps Entertainment تولیدکنندگان Stranger Things هستند.

# آنا فرانک – داستانهای موازی
یک پل خیلی دور
هزار لغت
لمس سبز: فصل 1
پیاده روی برای به یاد آوردن
ابی هچر: فصل 1
هواپیما!
علی
Batman: Mask of Phantasm
وبسایت شارلوت
برخورد تایتان ها (1981)
Cleo & Cuquin: Season 2
ابر اطلس
دیوید فاستر: رکورد را خاموش کنید
قطعاً ، شاید
دلتا فارس
دانی براسکو
دو برابر خطر
فیدلر روی پشت بام
فریدا
من حالا شما چاک و لری را تلفظ می کنم
کشتن هاسلوف
پادشاهی: فصل 1-3
مجموعه ای از وقایع ناگوار لیمونی اسنیکت
خیابانهای متوسط
میلیون دلار بچه
فعالیت های ماوراء الطبیعه
روز میهن پرستان
poltergeist
تلاش برای شتر
هود سواری (2011)
فهرست شیندلر
بی خوابی در سیاتل
خواب آلود توخالی
توپهای فضایی
شکاف
بایستید و تحویل بگیرید
استارست
استارسکی و هاچ
پانچ مکنده
اره ماهی
هنر جنگ
وکیل مدافع شیطان
لیست F ** k-It
شرکت
بچه کاراته
بچه کاراته قسمت دوم
بچه کاراته قسمت سوم
تفنگ برهنه: از پرونده های تیم پلیس!
شهر
جادوگران
این کریسمس
جمع فراخوان (1990)
تروترو
وینچستر

فایده 7/2/20
تیاگو ونتورا: POKAS – NETFLIX کمدی ویژه
تیاگو ونتورا به طور ویژه ، درباره زندگی در هود ، سیاست و موارد دیگر شوخی می کند و توضیح می دهد که چگونه عملکردها بلندتر از کلمات صحبت می کنند.

جنگجو نون – NETFLIX اصلی
پس از بیدار شدن در یک مریخ ، یک نوجوان یتیم کشف کرد که او در حال حاضر ابرقدرتهایی را به عنوان برگزیده Halo-Bearer برای یک فرقه مخفی راهبه های شکارچی دیو در اختیار دارد.

فایده 7/3/20
کلوپ Baby-Sitters – NETFLIX FAMILY
سری جدید نتفلیکس THE BABY-SITTERS CLUB براساس سریال های پرفروش کتاب است که به دنبال آن دوستی و ماجراهای کریستی توماس (سوفی گریس) ، مری آن اسپیر (مالیا بیکر) ، کلودیا کشی (مامونا تامادا) ، استیسی مک گیل ( Shay Rudolph) و Dawn Schafer (Xochitl Gomez) به عنوان مدرسهای متوسط ​​، کار بچه داری را در شهر Stoneybrook ، کانکتیکات آغاز می کنند. دور بازیگران ، آلیشیا سیلورستون در نقش الیزابت توماس بروئر ، مادری که از خودگذشتگی کریستی توماس بازی می کند و علاقه همه افراد اطراف واتسون Brewer پسر خوب را با بازی مارک Feuerstein بازی می کند. آن مارتین ، نویسنده و تهیه کننده سریال محبوب در مورد سری جدید ، اولین کسی بود که ایده این دختران جوان الهام بخش را با پیشینه ها ، شخصیت ها و عقاید مختلفی که توسط یک سرمایه گذاری تجاری جمع شده بودند ، درک کرد و از طریق دوستی پیوند زد. آنها جعل کردند اقتباس از درامي معاصر كه همچنان به عنوان قهرماني دوستي ، توانمندسازي زن و كارآفريني ادامه دارد ، توسط راشل شوكرت (Glow) به عنوان نماينده و لوسيا آنيلو (شهر بزرگ) به عنوان تهيه كننده اجرا شد.

Cable Girls: Final Season: Part 2 – NETFLIX اصلی
وقتی بزرگترین رقیب لیدیا برای محکوم کردن انتقام از اردوگاه زندان استفاده می کند ، لیدیا و دوستانش در مبارزه با رژیم فرانکو از سرپیچی می کنند.

Desperados – NETFLIX FILM
یک زن جوان وحشت زده (نسیم پدراد) و دو بهترین دوستش (آنا کمپ و سارا برنز) برای حذف یک ایمیل شایعه ای که برای دوست پسر جدیدش ارسال کرده اند به مکزیک پرواز می کنند. به محض ورود ، آنها به سوسک سابق او (لامورن موریس) ، که به زودی گرفتار برنامه ناخوشایند خود می شوند ، زدند.

JU-ON: Origins – NETFLIX اصلی
یک محقق ماوراء الطبیعه با وسواس جستجوی خانه ای نفرین شده که مدت ها پیش اتفاقات وحشتناکی برای یک مادر و فرزندش رخ داده است.

بقای جنوبی – NETFLIX اصلی
خدمه BattlBox محصولات مختلفی را آزمایش می کند که برای کمک به مردم برای زنده ماندن از موقعیت های خطرناک از جمله آتش سوزی ، انفجار و متجاوزان طراحی شده است.

فایده 7/5/20
فقط

فایده 7/6/20
بچه ای از جزیره کوی

فایده 7/7/20
دکتر Seuss ‘The Lorax

فایده 7/8/20
جاده بلند گنگ

موچو موچو آمور: افسانه والتر مرکادو – NETFLIX DOCUMENTary
اخترشناس والتر مرکادو با 120 میلیون بیننده در اوج خود ، فردی کاملاً عمومی بود: طاووس در فرهنگ ماکو ، یک جادوگر ساده و بی تکلف ، پیک امید.

بی تابعیت – NETFLIX اصلی
در یک بازداشتگاه مهاجرت استرالیا ، چهار غریبه – یک زن آشفته ، یک پناهنده مضطرب ، یک بوروکرات و یک پدر در حال تلاش – عبور از مسیرهای مختلف.

عشق بود؟ – NETFLIX اصلی
هنگامی که چهار مرد بسیار متفاوت در زندگی او ظاهر می شوند ، یک مادر مجرد که در سالها قدمت ندارد ، شروع به کشف دوباره عشق – و خودش می کند.

یو جی-اوه!: فصل 1

فایده 7/9/20
ژاپن سینک: 2020 – NETFLIX ANIME
پس از زمین لرزه های فاجعه آمیز ژاپن را ویران کرد ، عزم یک خانواده در سفر بقا از طریق مجمع الجزایر غرق آزمایش شده است.

محافظ: فصل 4 – NETFLIX اصلی
ویزیر و جاودانه ها بر استانبول مدرن حکومت می کنند ، هاکان برای متوقف کردن جنگ به گذشته سفر می کند و زینپ دستخوش تحول قدرتمندی می شود.

فایده 7/10/20
باشگاه کلودیا کیشی – NETFLIX DOCUMENTary
خلاقان آمریکایی آسیایی در این مستند دلچسب به شخصیت نمادین و کلیشه ساز “کلیپ های کودک-sitters” در این ادای احترام ادای احترام می کنند.

نزد زمین با زاک Efron – NETFLIX اصلی
در این نمایش سفر ، بازیگر زک افرن با جستجوی راه های سالم و پایدار برای زندگی ، به همراه دارین الین ، متخصص سلامتی به سراسر جهان سفر می کند.

داستان های حماسی شلوار کاپیتان در فضا –– NETFLIX FAMILY
بهترین دوستان جورج و هارولد – به همراه همکلاسی ها و مدیر مستبد خود – برای یک ماموریت اسرارآمیز در فضای بیرونی استخدام می شوند.

سلام نینجا: فصل 3 – NETFLIX FAMILY
در فصل سوم ، نینجاهای دوست داشتنی ماجراجویی ، کتاهای جدید را یاد می گیرند ، با پسر عموی وسلی ، ژنرال ملاقات می کنند و به زادگاه باا چان در اوزاکا ، ژاپن می روند.

O Crush Perfeito (دوستیابی در اطراف: برزیل) – NETFLIX اصلی
در این نمایش واقعیت ، شش مجرد پنج نقطه کور مختلف را در نقاط داغ مرسوم ، مد روز سائوپائولو دیدار می کنند. چه کسی آنها را برای تاریخ دوم انتخاب می کنند؟

گارد قدیمی – NETFLIX FILM
به رهبری رزمنده ای به نام اندی (شارلیز ترون) ، یک گروه مخفی از مزدوران محکم و با ناتوانی اسرارآمیز در مرگ ، قرن ها برای محافظت از دنیای فانی مبارزه کردند. اما وقتی تیم جذب می شود که مأموریت اضطراری را به عهده بگیرد و تواناییهای خارق العاده آنها به طور ناگهانی در معرض دید قرار بگیرد ، این به عهده اندی و نیل (کیکی لاین) ، جدیدترین سربازی است که به صفوف خود می پیوندد ، برای کمک به این گروه ، تهدید افرادی که به دنبال آن هستند را از بین ببرد. برای تکثیر و کسب درآمد از هر وسیله ضروری. بر اساس رمان تحسین شده گرافیکی توسط گرگ روسکا و کارگردانی جینا پرنس بیتوود (LOVE & BASKETBALL، BEYOND LIGHTS) ، THE Old GUARD داستانی پر زرق و برق ، مبتنی بر اکشن است که نشان می دهد زندگی برای همیشه سخت تر از آنچه به نظر می رسد است.

دوازده – NETFLIX اصلی
دوازده شهروند عادی در وظیفه هیئت منصفه باید در مورد سرنوشت یک رئیس محترم متهم به دو قتل تصمیم بگیرند.

فایده 7/14/20
تجارت مواد مخدر –– NETFLIX DOCUMENTary
برای جزئیات بیشتر در مورد چگونگی سوء مصرف مواد مخدر ، مردم را به سمت رفتارهای پرخطر – حتی کشنده ، آماریلیس فاکس ، افسر سابق سیا بررسی می کند که اقتصاد شش ماده غیرقانونی را بررسی می کند.

در این گروه (ما یکی هستیم) – NETFLIX DOCUMENTary
فعالان در سراسر جهان با بی عدالتی می جنگند و تحولات اجتماعی را در این مستند که ناشی از مشارکت آنها در موزیک ویدیوی “Solidarité” است دنبال می کنند.

اروزیلا کارلسون: بازنده بیش از حد صعود کرد – NETFLIX کمدی ویژه
اروزیلا کارلسون خنده های خود را با فکراتی در مورد “بزرگترین بازنده” ، نوارهای جنسی و شراب جعبه ای در یک استندآپ ویژه از ملبورن ، استرالیا نگه می دارد.

فایده 7/15/20
تمایل تاریک – NETFLIX اصلی
متاهل آلما یک آخر هفته سرنوشت ساز را به دور از خانه می گذراند که شور و اشتیاق را به آتش می کشد ، در مصیبت به پایان می رسد و او را به زیر سؤال بردن حقیقت در مورد نزدیکانش سوق می دهد.

مطلب پیشنهادی  ‘Marvel’s 616’ در تاریخ 20 نوامبر از طریق Disney Plus در دسترس خواهد بود

Gli Infedeli (بازیکنان) – NETFLIX FILM
از دروغ های شگفت انگیز گرفته تا شگفتی های جنسی ، این مجموعه از vignettes عقب نشینی های بسیاری از مردان را به عنوان آنها با وفاداری و روابط گله می کنند.

تصمیم گیری در مورد پوست: قبل و بعد – NETFLIX اصلی
جراح پلاستیک ، دکتر شیلا نظریان و متخصص مراقبت از پوست ، پرستار جیمی ، از آخرین روشها برای تبدیل مشتری و بیرون آوردن بهترین خود استفاده می کنند.

Sunn Bunnies: Season 1-2

فایده 7/16/20
امر مهلک – NETFLIX FILM
الی (نیا لانگ) پس از یک ملاقات کوتاه با یک دوست قدیمی به نام دیوید (عمر اپس) سعی می کند تا ازدواج خود را با همسرش مارکوس (استفان بیشوپ) اصلاح کند ، فقط به این نتیجه برسد که دیوید خطرناک تر و ناپایدارتر از آن چیزی است که او متوجه شده بود. AFATIR FATAL به کارگردانی پیتر سالیوان ساخته شده است.

مسابقه هندی – NETFLIX اصلی
سازنده مسابقه سیما تاپاریا در روند ازدواج مرتب ، مشتری ها را در ایالات متحده و هند راهنمایی می کند و نگاهی به درون این رسم در دوره مدرن ارائه می دهد.

MILF – NETFLIX FILM
سه بهترین دوست در دهه 40 خود هنگام تعطیلات روابط خود را با مردان جوان تر آغاز می کنند.

غرور و تعصب (2005)

فایده 7/17/20
بوکا یک بوکا (بازی بوسیدن) – NETFLIX اصلی
در شهر دامداری برزیل ، نوجوانان هنگامی که در معرض تهدید شیوع یک عفونت مسری که بوسیله بوسه قرار می گیرد تهدید می شوند ، وحشت می کنند.

نفرین شده – NETFLIX اصلی
براساس کتاب پرفروش ترین کتاب نیویورک تایمز ، نفرین تجسم مجدد افسانه آرتور است که از طریق چشمان نیمو ، زن جوانی با هدیه اسرارآمیز گفته می شود که هدفش تبدیل شدن به بانوی قدرتمند (و غم انگیز) بانوی دریاچه است. پس از مرگ مادر ، در تلاش برای یافتن مرلین و تحویل شمشیر باستانی ، شریک غیرمنتظره ای در آرتور ، مزدور فروتن پیدا می کند. در طول سفر ، نیمو به سمبل شجاعت و شورش در برابر پالادین های وحشتناک سرخ ، و پادشاه همدست آنها ، تبدیل خواهد شد. نفرین داستانی است در سنین جوانی که مضامین آن برای زمان خودمان آشنا است: فراموشی دنیای طبیعی ، ترور مذهبی ، جنگ بی معنا و پیدا کردن شجاعت رهبری در مواجهه با غیرممکن ها.

فونان

فایده 7/18/20
Gigantosaurus: Season 1
نوت بوک

فایده 7/19/20
آخرین رقص
در پاییز سال 1997 ، مایکل جردن و شیکاگو بولز تلاش خود را برای کسب یک عنوان ششم NBA در هشت سال آغاز کردند. اما با وجود همه جردن از 13 سال قبل از اولین هیجان انگیز خود ، “آخرین رقص” ، همانطور که مربی فیل جکسون آن را خوانده بود ، تحت الشعاع تنش با دفتر جلوی این باشگاه و این احساس غافلگیرانه که این آخرین باری است که جهان قرار دارد قرار دارد. تا به حال بزرگترین بازیکن تمام دوران و هم تیمی های خارق العاده وی را در پرواز کامل مشاهده کنید.

فایده 7/20/20
اشلی گارسیا: نبوغ در عشق – NETFLIX FAMILY
اشلی بر روی پاشنه های توپ پاییز ، ماجراجویی خود را در کالیفرنیا ادامه می دهد – و هیجان ها و ریزه های عاشقانه های نوجوان را بررسی می کند.

فایده 7/21/20
نحوه فروش دارو آنلاین (سریع): فصل 2 – NETFLIX اصلی
هنگامی که موریتز و خدمه MyDrugs شلوغی خود را افزایش می دهند ، فروشگاه دارویی آنلاین موفق تر می شود – و حتی خطرناک تر.

Ip Man 4: Finale

جک وایت هال: من فقط شوخی می کنم – NETFLIX کمدی ویژه
بازیگر برنده جایزه ، کمدین ، ​​و مجری جک وایت هال در دومین ویژه کمدی اصلی Netflix ، جک وایت هال: من فقط شوخی می کنم. این مجموعه ساعت ها دارای تعامل فاجعه آمیز مخاطبان ، حکایت های پوچ از جک است [in]پدر معروف و داستانی ناراحت کننده از فرودگاه برلین. فیلمبرداری در ژانویه امسال در ورزشگاه ومبلی ، جک وایت هال: من فقط شوخی های برتر جهان را در 21 ژوئیه 2020 در نتفلیکس انجام می دهم.

غذای خیابانی: آمریکای لاتین – NETFLIX DOCUMENTary
از سازندگان جدول CHEF ، سریال STREET FOOD سریال برای یک ماجراجویی آشپزی جدید باز می گردد. جدیدترین قسط به شش کشور آمریکای لاتین سفر کرده و فرهنگ غذای پر جنب و جوش خیابانی اواکساکا ، مکزیک را کشف خواهد کرد. سالوادور ، برزیل؛ بوینس آیرس، آرژانتین؛ لیما، پرو؛ بوگوتا ، کلمبیا؛ و لاپاز ، بولیوی. در هر قسمت داستان های استقامت و فرهنگی که زندگی را به غذاهای هر کشور می بخشد ، برجسته می شود.

فایده 7/22/20
61

شهر ترس: نیویورک در مقابل مافیا – NETFLIX DOCUMENTary
این اسناد دموکراتیک شرح می دهد که چگونه فدرال ها پنج امپراطوری مافیایی شهر نیویورک را در اوج قدرت خود در دهه 1980 میلادی به سر برد.

عشق به طیف – NETFLIX DOCUMENTary
پیدا کردن عشق می تواند برای هر کسی سخت باشد. برای بزرگسالان جوان در طیف اوتیسم ، کاوش در جهان غیرقابل پیش بینی از قرار ملاقات می تواند حتی پیچیده تر باشد.

نرسمن ها: فصل 3 – NETFLIX اصلی
این فصل از کمدی نروژی وایکینگ نروژی به مرور زمان باز می گردد تا داستانی را که منجر به فصل 1 شد ، بازگو کنید. نگران نباشید ، هنوز هم غارت و غارت زیاد است.
ریمیکس: Hip Hop X Fashion

علائم – NETFLIX اصلی
هنگامی که قتل یک زن جوان شباهت هایی با یک پرونده سرماخوردگی چند دهه دارد ، یک فرمانده جدید پلیس باید سکوت را که در شهرک کوه اوول کوه می زد ، بشکند.

نور افکن

فایده 7/23/20
فیلم جزیره لارو – NETFLIX FAMILY
ماجراهای جزیره ای از دوستان لارو احمقانه و زرد و قرمز یک درمان با ویژگی های طولانی را تجربه می کنند و تصویر سرسبز خود را به سطح بعدی می برند.

فایده 7/24/20
یک کانتار! (آواز بخوان! اسپانیا) –– NETFLIX ORIGINAل
در این مسابقه جدید خوانندگی ، بازیکنان با برخی از بزرگترین بازدیدها روبرو می شوند و هر بار که به نت مناسب ضربه بزنید ، jackpot حداکثر 30،000 یورو رشد می کند.

کراکر حیوانات – NETFLIX FILM
یک خانواده یک سیرک غافل شده را به ارث می برند … به همراه یک جعبه جادویی از ترقه های حیوانات که هر کس یکی را به یک حیوان واقعی و زنده تبدیل می کند.

اژدها: سواران نجات: اسرار آواز خواندن – NETFLIX FAMILY
هنگامی که یک اژدها موسیقی با صدای زیبا اژدها و مردم هوتسگالور را هیپنوتیزم می کند ، امدادگران نجات باید راهی برای شکستن طلسم پیدا کنند.

در تاریکی: فصل 2

غرفه بوسه 2 – NETFLIX FILM
در این دنباله ، ارشد ارشد دبیرستان الل رابطه ای بین مسافت ، برنامه های دانشگاه و یک دوستی جدید را نشان می دهد که می تواند همه چیز را تغییر دهد.

Ofrenda a la tormenta – NETFLIX FILM
Amaia در مورد چندین کودک مشکوک در مورد مرگ نوزاد و مراسم ترسناک تحقیق می کند. در همین حال ، اطرافیان او خطر جدی را به همراه دارند. قسمت 3 در سه گانه بازتان.

فایده 7/26/20
تکه های موز
بی حیا: فصل 10

فایده 7/28/20
خطرناک!: مجموعه 6

آخرین فرصت U: لانی – NETFLIX DOCUMENTary
سریال منتخب Emmy Last Chance U که مورد تحسین منتقدان Netflix قرار گرفت ، فصل گذشته را در یک سری کاملاً جدید برگرداند تا نگاهی اصیل و معتبر به برنامه فوتبال کالج های جوان در کالج لنی در قلب اوکلند ، کالیفرنیا را به بینندگان منتقل کند. پس از کسب عنوان قهرمانی کشوری و قهرمانی کشور در سال 2018 ، Laney Eagles فصل سختی را دنبال می کند و چیزهای زیادی برای اثبات دارد. سرمربی نیروگاه جان بیام با رفتن به فصل هشتم خود و ساختن برنامه از زمین به زمین ، باید برای جمع کردن تیم در میان خطرات بیشمار بجنگد. فصل 5 به دلیل آسیب دیدگی بازیکنان ، استرس ، و شیاطین شخصی در حالی که می توانند در جامعه پشتیبانی لازم را پیدا کنند و از ذهنیت و شعار “لانی ساخته شده” غرور می کنند ، در داخل و خارج از میدان شدت می گیرند.

فایده 7/29/20
هاتر – NETFLIX FILM
یک جوان دوتایی موفق به موفقیت در دنیای تاریک تاکتیک های رسانه های اجتماعی می شود – اما زندگی مجازی وی به زودی عواقب خشونت آمیز در زندگی واقعی دارد.

داخل سخت ترین زندانها در جهان: فصل 4 – NETFLIX اصلی
روزنامه نگار رافائل رووی در حالی که تحقیق در مورد زندان های خطرناک در پاراگوئه ، آلمان ، موریس و لسوتو ، مانند یک زندانی زندگی می کند.

فایده 7/30/20
دزدان دریایی که هیچ کاری نمی کنند: فیلم VeggieTales

ترانسفورماتور: جنگ برای Cybertron Trilogy – NETFLIX ANIME
در سیاره در حال مرگ ، Autobots و Decepticons برای کنترل AllSpark در داستان مبدا جهان ترانسفورمرها به شدت مبارزه می کنند.

فایده 7/31/20
حتی – NETFLIX اصلی
چهار دشمن نوجوان در کنار هم جمع می شوند تا از انتقامجویان خود انتقام بگیرند تا زمانی که به خاطر جرمی که مرتکب نشده اند سرزنش شوند. آیا آنها عصبانی می شوند – یا یکدست می شوند؟

Latte و Magic Waterstone – NETFLIX FAMILY
در این ماجراجویی متحرک ، جوجه تیغی شجاع Latte قصد دارد یک سنگ جادویی را از یک پادشاه خرس حریص بازیابی کند و جریان آب را به جنگل بازگرداند.

به طور جدی مجرد – NETFLIX FILM
دو نفر از بهترین های با دیدگاههای مخالف قطبی از مردان ، جنس و عشق در این کمدی عاشقانه صحنه تک آهنگ های پیچیده را با هم حرکت می کنند.

مکعب های سرعت – NETFLIX DOCUMENTary
پیوند ویژه – و روحیه رقابتی غیرمعمول – که توسط رکوردشکنهای حل کننده مکعب Rubik’s World در این مستند به اشتراک گذاشته شده را کشف کنید.

Sugar Rush: فوق العاده شیرین – NETFLIX اصلی
چهار تیم از نانوایان درخشان با پیروزی در مسابقات مقابل یکدیگر و ساعت مسابقه در سه دور رقابت ، آن را برای موفقیت شکر می جنگند. در این فصل چالش ها سخت تر است ، خلاقیت ها دیدنی تر و پاداش ها حتی شیرین تر است. به میزبانی هانتر مارس ، قضات کاندیس نلسون و آدریانو زومبو برای فصل فوق العاده شیرین بازگشتند.

کریستوس کلوهوریدیس / نتفلیکس

آکادمی Umbrella: Season 2 – NETFLIX اصلی
برادران فوق العاده قدرتمند Hargreeves برای فصل 2 باز می گردند.

Vis vis: El Oasis (قفل شده) – NETFLIX اصلی
پس از سالها سرقت جواهرات ، زولما و مکارنا چهار زن دیگر را به عنوان یک زن مزارع نهایی به ارزش میلیون ها نفر جذب می کنند تا در یک عروسی خانوادگی نارکو برگزار شود.

گالری – جالبترین ریز عکسها Netflix:

برنامه MobileCrush Mobile را دریافت کنید