در آتش سوزی که اقتباسی از تام هوپر از موسیقی اندرو لوید وبر است گربه ها ، هیچ خبری خیلی تکان دهنده نیست از اولین تریلر آن ، فیلم تولید شده یونیورسال به لب هر شوخی تبدیل شد. انیمیشن وحشتناک به تنهایی کافی بود تا بتواند دسته خود را از توده ها پخش کند. اما حتی ماه ها (و شش جایزه رازی) بعدا ، گربه ها هنوز هم برای از بین بردن خز کسانی که روی این پروژه کار کرده اند ، مدیریت می شود. در مصاحبه جدیدی با روزنامه دیلی بیست ، یک منبع ناشناس دست به دست هم داد و به این شیء جالب توجه “برش Butthole Cut” از گربه ها

ممکن است بپرسید “برش Butthole” چیست؟ به گفته این منبع ، انتهای عقب آناتومیکی درست گربه ها در حدود نیمه راه فرایند VFX مشاهده شد. آنها هرگز جزئی از دیدگاه هنری هوپر نبودند ، اما باز هم به پایان رسیدند. منبع گفت: “كسی نبود كه بگوید:” ما كیسه ای می خواهیم. “این یكی از مواردی بود كه تازه اتفاق افتاد و از بین رفت.” پس از کشف ، این وظیفه تیم VFX بود که با زحمت هر شخصی را حذف کرد.

با این حال ، تاسف آورترین بخش فیلم نفرین شده ، انیمیشن ناخوشایند نبود – این واقعیت بود که هنرمندان VFX حتی به آنها فرصتی برای جنگیدن ندادند تا کارهایشان را به خوبی انجام دهند. بخشی از این مربوط به هوپر بود که در انتقاد از جلوه های تصویری فیلم بی امان بود. به گفته منبع:

مطلب پیشنهادی  دیزنی می گوید "تمرکز اصلی" آن در حال پخش محتوا است

این برای ما خالص بود ، تقریباً برده داری ، چقدر کار را بدون هیچ وقت وارد آن کردیم و همه چیز دشوار بود. ما آنقدر به این پروژه عجله کردیم که دیگر وقت دیگری نداریم. بنابراین وقتی مردم می گویند ، “اوه ، جلوه ها خوب نبودند” یا “انیمیشن خوب نیست” یا هر چیز دیگری ، این تقصیر ما نیست. وقت نداریم.

Rebel Wilson و James Corden وقتی که در مسابقات جوایز اسکار حاضر شدند و جایزه بهترین جلوه های ویژه را به صحنه بردند ، در جوایز اسکار آکادمی امسال خندیدند. “به عنوان اعضای بازیگران تصویر متحرک گربه هاآنها گفتند ، “هیچ کس غیر از ما اهمیت این را نمی فهمد جلوه های دیداری خوب“اما هر چه بیشتر در مورد شرایط وحشتناک می شنویم کارگران VFX تحت آن قرار گرفته اند ، شوخی کمتر و کمتر خنده دار می شود.

گالری – نامزد نامزدهای بدترین زمان: