اگر این واقعیت را داشته باشید که پادکست رسمی جدید جیمز باند این هفته به عنوان یک نشانه کاهش یافته است وقت مرگ نیست ممکن است در نوامبر امسال طبق برنامه ریزی های قبلی در سینماها افتتاح شود … خوب ، من می ترسم خبرهای بدی داشته باشم.

تهیه کنندگان و استودیوی پشت وقت مرگ نیست امروز اعلام کرد که این فیلم برای دومین بار به دلیل همه گیری ویروس کرونا به تأخیر می افتد. این فیلم در ابتدا قرار بود در آوریل سال 2020 اکران شود ، سپس به یکی از اولین فیلم هایی که قدرت ویروس را حس می کند تبدیل شد ، وقتی که تا نوامبر سال 2020 در اوایل ماه مارس عقب نشینی کرد. در آن زمان یک تاریخ کاملاً امن به نظر می رسید.

جواب منفی. حالا فیلم برای بار دوم دست انداخته شده است. اینجا رسمی است اعلامیه از اخبار:

مایکل جی ویلسون و باربارا بروکلی ، تهیه کنندگان MGM ، Universal و Bond امروز اعلام کردند که اکران “No Time To Die” ، بیست و پنجمین فیلم از مجموعه جیمز باند ، تا 2 آوریل به تأخیر می افتد تا توسط یک تئاتر در سراسر جهان دیده شود حضار. ما می فهمیم که این تأخیر برای طرفداران ما ناامید کننده است اما اکنون منتظریم سال آینده «بدون وقت مرگ» را به اشتراک بگذاریم.

پسر ، این عنوان کنایه آمیزتر به نظر می رسد.

مطلب پیشنهادی  "Simpsons" که Sorta پیش بینی Coronavirus همچنین زنبورهای قاتل داشت

این خبر بد برای علاقه مندان به سینما و سالن های سینما فقط باید اخبار بد بیشتری داشته باشد. وقت مرگ نیست یکی از آخرین نسخه های اصلی منتشر شده در تقویم انتشار سال 2020 بود و به نظر می رسد با تاخیرها و تعویق های دیگری همراه باشد. در حال حاضر ، فیلم بزرگ بعدی که از نظر فنی هنوز برای ماه نوامبر برنامه ریزی شده است ، Pixar’s است روح اما من آن وقت شرط نمی بندم که آن را ببینم. و همچنین اطمینان ندارم که هیچ یک از مهمترین نسخه های منتشر شده در ماه دسامبر مانند اینها نیست Wonder Woman 1984 یا تپه به موقع هم بیا بیرون ما ممکن است پیش از این آخرین فیلم مهم سال 2020 را دیده باشیم. وقت مرگ نیست اکنون در 2 آوریل 2021 در سینماها اکران می شود.

گالری – هر فیلم جیمز باند از بدترین به بهترین رتبه بندی شده است: