خیلی وقت است که به ما اجازه داده شده است به سینماها برویم که نیاز به یادآوری تجربه در واقع چیست. روز دوشنبه ، یکی از کاربران توییتر یک پست را منتشر کرد فیلم شب افتتاحیه انتقام جویان: Endgameبه طور خاص صحنه ای که کاپیتان آمریکا برای اولین بار چکش ثور را در اختیار دارد.

و مطمئناً با تمام وجود این فیلم مارول برای پایان دادن به تمام فیلم های مارول ، واکنش های جمعیت بسیار رعد و برق است. فیلم زیر را مشاهده کنید:

انتقام جویان: Endgame با استقبال شدید و هواداران و منتقدین روبرو شد. با درآمد 2.798 میلیارد دلاری در سرتاسر جهان ، اکنون برای بالاترین فیلم ناخالص در تمام دوران در صدر جدول قرار دارد. بر خلاف بسیاری از مباحث مطرح شده در اطراف جنگ ستارگان: ظهور Skywalker ، انتهای بازی به عنوان یک نتیجه گیری تقریبا ضد گلوله برای یک سریال فیلم محبوب است.

مطلب پیشنهادی  "مولان" در تاریخ 4 سپتامبر در دیزنی پلاس منتشر می شود

این کلیپ کمی احساس دردسر شبانه روزی به ما می دهد – این احساس نشستن در یک اتاق تاریک و تماشای رویدادها برای اولین بار آشکار می شود. خواه آن باشد مارول فیلم ، جدیدترین جنگ ستارگانیا حتی گربه ها ، هیچ چیز کاملاً شبیه به جمع شدن با تعداد زیادی از افراد غریبه در ابراز عقاید شما درباره آنچه اتفاق می افتد روی صفحه نیست.

مطمئنا ، شما می توانید این کار را در خانه انجام دهید ، اما وقتی شما و سگ خود در مقابل 200 نفر هستید واقعاً اینگونه نیست. اما سلام ، شما هنوز هم می توانید امتحان کنید! انتقام جویان: Endgame برای پخش در دیزنی + در دسترس است.

گالری – هر فیلم مارول از بدترین و بهترین رتبه بندی شد