هولو لغو کرد وفاداری بالا بعد از فقط یک فصل 10 قسمت این نمایش الهام گرفته از فیلم 2000 با بازی John Cusack (که بر اساس رمان سال 1995 نیک هورنبی ساخته شده است) بود. Zoë Kravitz نسخه ای از جنسیت Rob Cusack را بازی کرد ، که به عنوان “صاحب یک فروشگاه رکورد در محله Crown Heights به سرعت توجیه شده بروکلین” توصیف شده است که “روابط گذشته را از طریق موسیقی و فرهنگ پاپ بررسی می کند و در عین حال تلاش می کند تا یک عشق واقعی او را بدست آورد. “

وفاداری بالا “فصل اول با بررسی های مطلوب مطابقت داشت و 86 درصد سالم در گوجه فرنگی پوسیده بدست آورد. كراویتز بخاطر تصویری وسوسه انگیز خود از راب ، مورد ستایش قرار گرفت ، و از اینكه به انتخاب های کمد لباس بی نظیر او اشاره نمی کند. برخی از طرفداران رمان و فیلم اصلی مردد بودند که نسخه تصور شده مجدد را در آغوش بگیرند وفاداری بالا، اما در بیشتر مواقع ، موسیقی به گوش مردم بود. به همین دلیل گزارش شد که تصمیم سختی برای هولو برای رها کردن نمایش داده شد.

مطلب پیشنهادی  ‘Tiny Toons’ با قسمت های جدید در HBO Max بازگشت می کند

Veronica Weston و Sarah Kucserka برای نمایش های بیشتر سالهای مشخصی را برنامه ریزی کرده بودند. آنها گفتند که در ماه فوریه برگشتند گزارشگر هالیوود که داستان های سریال و جهان “ادامه خواهد یافت” كراویتز چهارشنبه شب به خبر لغو نمایش با یك پست پستی در اینستاگرام پاسخ داد. وی نوشت: “من می خواهم فریادی به خانواده # خیابانی خود ببخشم.” “از همه عشق و قلبی که در این نمایش گذاشتید متشکرم. من از همه شما متأسفم و از همه کسانی که ما را تماشا کردند ، دوست داشتند و از ما حمایت کردند تشکر می کنم. [peace sign emoji] #breakupssuck. ” بله ، شکست ها واقعاً خوردند.

گالری – بهترین موسیقی متن فیلم قرن بیست و یکم: