این یک معجزه است! شکست ناپذیر کیمی اشمیت ماه آینده به یک ویژه تعاملی به Netflix باز می گردد. عنوان-ماجراجویی خاص و خاص خود را انتخاب کنید کیمی در مقابل رفیع، چندین داستان داستانی را ارائه می دهد که بینندگان می توانند با استفاده از راه دور یا صفحه کلید از آن استفاده کنند.

کیمی در مقابل رفیع بازگشت الی کمپر را به عنوان کیمی اشمیت می بیند ، این بار به دنبال انتقام از مردی است که مدت 15 سال او را در یک پناهگاه زیرزمینی محبوس نگه داشته است (با بازی با مهمان بازگشت ستاره جان هام). اما انجام کارهای انفرادی به سبک کیمیایی نیست. او با کمی کمک دوستان خود از جمله تیتوس (تیتوس بورگس) ، ژاکلین (جین کراکوفسکی) و لیلیان (کارول کین) کمک می کند. ویژه همچنین خواستگاری را برای کیمی در قالب شاهزاده فردریک ویندزور با بازی دانیل رادکلیف معرفی می کند.

اولین کرایه تعاملی Netflix مربوط به سال 2018 بود آینه سیاه: بندرسنچ، که به عنوان یک توسعه دهنده بازی های ویدئویی جوان در دهه 1980 دنبال می شود ، در حالی که در تلاش است تکمیل کار بزرگ خود را انجام دهد ، بازی ای به نام “Bandersnatch”. هر روایت اصلی دارای یک سری پایان های نرم و یک پایان سخت بود که امکان استفاده از چندین ساعت با نتایج کاملاً متفاوت را فراهم می آورد.

مطلب پیشنهادی  "Willow" به عنوان سریال Disney Plus با وارویک دیویس احیا خواهد شد

اخبار کیمی اشمیت تعاملی ویژه اولین بار در ماه مه سال 2019 شکست ، چند ماه بعد از پایان یافتن سریال تینا فی و رابرت کارلوک فصل چهارم و پایانی آن. اکنون ، بعد از گذشت بیش از یک سال از این شخصیت ها جدا ، ما یک عجله آخر می خواهیم. به نظر می رسد که کیمی واقعاً غیرقابل شکست است.

کیمی در مقابل رفیع در 12 ماه مه به نتفلیکس رسید.

گالری – بهترین نمایش ها و فیلم های اصلی Netflix: