انتهای، آخر ببر پادشاه هیچ جا در چشم نیست. مطابق با هالیوود ریپورتر ، تیم خلاق پشت اسناد و مدارک شکستگی Netflix ببر پادشاه کار کردن با یک قسمت دیگر روی سکوی جریان کار سخت است. Goode Films در حال روایت داستان سرگرمی های زیگفرید و روی است که دومی از آنها در طی یک نمایش در سال 2003 توسط یک ببر مورد حمله قرار گرفت.

چند روز پیش اعلام شد که نیکلاس کیج در یک سری فیلمنامه هشت قسمت برای سی بی اس نقش مهارکننده گربه مسلح با اسلحه را بازی می کند. در همین حال ، جو اگزوتیک واقعی هنوز در زندان است ، جایی که وی به دلیل قرار گرفتن در معرض احتمالی کرونا ویروس شد. اگزوتیک معامله ای را برای خط کالاهای مد خود امضا کرد ، که تقریبا بلافاصله فروخته شد. ما حتی یک مجلل ویژه زومینگ را به میزبانی جوئل مک هیل نیز بدست آوردیم که مورد علاقه طرفداران از جمله ریک کرکام تهیه کننده تلویزیون اگزوتیک تلویزیون و کارچی اگزوتیک کلسی “ساف” صفری قرار گرفت. جایی برای دیدن کارول باسکین نبود.

مطلب پیشنهادی  "اتحادیه ای از آنها" به یک سریال تلویزیونی آمازون تبدیل می شود

با این حال ، به نظر می رسد اختلاف در جهت ببر پادشاهاقساط آینده عضوی از ببر پادشاهتیم تولید ، دکتر جیمز لیو ، امیدوار است که قسمت جدید به عنوان یک اصالحی با ذکاوت بالاتر عمل کندبه هفت قسمت اول و اتحاد مجدد جوئل مک هیل منجر شد. سخنگوی Goode Films این گفته را تکذیب کرد THR که “نادرست است که جهت در یک مسیر محافظه کارانه تر پیش می رود”. در هر صورت ، تصمیم به ترکیب چهره هایی مانند زیگفرید و روی حاکی از آن است ببر پادشاه دور از پایان است ما با پاپ کورن آماده خواهیم بود.

گالری – اعتیاد آورترین واقعیتها در Netflix: