استیون اسپیلبرگ پارک ژوراسیک برای چهارمین بار از زمان انتشار سال 1993 ، برای چهارمین بار از صدر جدول باکس آفیس صعود کرد. فیلم هایی مانند پارک ژوراسیک و آرواره ها برای بازگشت به آخر هفته روز پدر دوباره به خانواده های خود مجذوب شده اند. از این گذشته ، فیلمبرداری ماهها در انتظار است و بسیاری از ما به دیدن خانه عادت کرده ایم.

نه آخر هفته گذشته تحت سلطه جهانیان است تور جهانی ترولزبه جز آخر هفته گذشته ، که دیدم مرد نامرئی مقام اول را بدست آور طبق مهلت، پارک ژوراسیک اکنون در صدر جدول قرار دارد و 530،000 دلار در 230 سایت کسب می کند ، که از نزدیک دنبال می شود آرواره ها با قیمت 516،000 دلار در 187 مکان. البته ، این اعداد چیزی نیستند مانند قبل از همه گیری. پارک ژوراسیک پس از افتتاح ، سه هفته آخر هفته در جایگاه شماره یک باقی ماند و انتشار مجدد آن در سال 2013 45.3 میلیون دلار درآمد داشت و به کل ناخالص داخلی آن 404.3 میلیون دلار کمک کرد.

مطلب پیشنهادی  خانه ای از "سکوت بره ها" برای فروش است

این آخر هفته گذشته کمی آزمایشی برای Cinemark بود زیرا در اواخر ماه ژوئیه به یک باز شدن گسترده تر می روند. با کمال تعجب ، نیروی محرکه فعلی در تجارت فیلم سینمایی های محرک است. فیلم هایی مانند پارک ژوراسیک ، بازگشت به آینده ، و E.T. در حرکات رانندگی بسیار خوب عمل کنید زیرا آنها احساس دلتنگی را ایجاد می کنند که فضای تماشا را کاملاً تکمیل می کند. چند هفته آینده چیزهای زیادی در مورد آینده تجربه فیلمبرداری نشان می دهد ، اما تا آن زمان حداقل ما باید پارک ژوراسیک.

گالری – بالاترین فیلم درخشان ترین زمانها: