جالب است تصور کنید که برخی از نمایش های قدیمی مورد علاقه ما با یک قسمت coronavirus چه می کردند. سیفلدعالی بود تمام اعضای خانوادهباورنکردنی بود و پارک ها و تفریحات باورنکردنی بود (اگر اخیراً بخواهید قسمتهایی با مضمون قرنطینه بیشتر سریالهای تلویزیونی عالی را تصور کنید ، Vulture اخیراً ویژگی بسیار خوبی را منتشر کرده است.)

با ناراحتی پارک ها و Rec پنج سال پیش به پایان رسید – اما همانطور که شانس آن را خواهد داشت ، سازندگان این نمایش موافقند که زمان مناسبی برای حضور مجدد است. امروز ، NBC اعلام کرد که داریم پارک ویژه و تفریحی ویژه که “همه شخصیت های اصلی سریال” را نشان می دهد. این مراسم 30 دقیقه ای برگزار خواهد شد اعضای بازیگران Emy Poehler ، Rashida Jones ، Aziz Ansari ، Nick Offerman، Aubrey Plaza، Chris Pratt، Adam Scott، Rob Lowe، Jim O’Heir، Retta و “چند ستاره مهمان”.

مطلب پیشنهادی  "The Mandalorian" پنج جایزه امی را از آن خود کرد

در بیانیه مطبوعاتی آمده است: این داستان پیدا می کند “اختصاصی ترین کارمند دولت پاون ، لسلی نوپ ، مصمم است که در زمان دوری اجتماعی با دوستانش در ارتباط باشد.” بنابراین به نظر می رسد که ما می توانیم نسخه بسیار بالا از انواع Zoo و Skype Skype را که در هفته های اخیر دیده ایم ، انتظار داشته باشیم. مایکل شور ، تهیه کننده اجرایی سری گفت: خدمه می خواهند در این شرایط دشوار مقداری پول جمع کنند و “ایمیلی امیدوارکننده” ارسال کردند تا از همکاران کمک کنند. کل بازیگران “همه به بازگشتند [him] طی 45 دقیقه. “

پارک ویژه و تفریحی ویژه پخش می شود پنج شنبه ، 30 آوریل در 8:30 بعد از ظهر. در اینجا اعلامیه جدید ایمی پهلر است.

گالری – بهترین نمایش های تلویزیونی دهه: