پسر ها فصل 2 در کتاب ها ، و فینال اکنون در Amazon Prime جریان دارد. برای اسپویلرهای بزرگ آماده شوید – و نشان می دهد که سر پوپر کیست. (باز هم ، عمده ترین انفجارها در زیر وجود دارد.)

آخرین ویدئو از ScreenCrush’s Ryan Arey آشکار کننده تکان دهنده ای در فینال فصل 2 است که نشان می دهد سر پوپر ویکتوریا است و چرا ، با توجه به عقاید ، باید شاهد ظهور این افشاگری بودیم. ما کل فصل را برای همه سرنخ هایی که به هویت واقعی ویکتوریا منتقل شده اند ، مرور می کنیم. بعلاوه ، ما طرح Homelander را بررسی می کنیم ، و شباهت های جالب توجهی با طرح Emperor Palpatine در جنگ ستارگان پیش درآمد

مقاله کامل ویدیویی ما را در مشاهده کنید پسر ها فینال فصل 2 اینجا:

مطلب پیشنهادی  Mand The Mandalorian ’تاریخ پخش فصل 2 را اعلام می کند

اما صبر کنید – موارد بیشتری وجود دارد پسران! ما همچنین یک شکست کامل تخم مرغ عید پاک از مرحله نهایی داریم. آیا همه این منابع کمیک بوک و فرهنگ پاپ را مشاهده کردید؟ نگاهی بیاندازید:

اگر این ویدیو را دوست داشتید که فینال فصل را شکست پسر ها فصل 2 ، بیشتر فیلم های ما را در زیر ببینید ، از جمله تعداد بیشتری تخم مرغ عید پاک از پسر ها فصل 2 ، تمام تخمهای عید پاک فصل 1 ، و مقاله ما در مورد معنای واقعی خرس عروسکی صورتی از شکستن بد. به علاوه ، تعداد بیشتری کانال کانال YouTubeC ScreenCrush وجود دارد. برای گرفتن قسمت های بعدی حتماً مشترک شوید.

گالری – هواداران شوکه کننده تلویزیونی شوکه کننده به طور واقعی پیش بینی می شوند: